0

Ale grają na miny. Nie ma do kogo podać tylko wzdluz jak rywal sie czai ?

Szkoda ze w ofensywie nie sa tacy odważni w grze do przodu

1

Na prawej Yamal, na srodku Roque i na lewej zdrowy Fati. Panie Boże prosze !

0

Z Alaves pograłem 2 celne Yamala to nic a dzis zaczyna od gola…

I cały Lewy, w jednej akcji piętka a w drugiej sie zakręcił i zbierał 2 dni do czegokolwiek

10

Aj sie przypomniał Lewy z początków. Gole i piętki do Pedriego. A potem pojechał na MŚ i wrocil stary dziadek

2

Kocham Mareczka ale nienawidzę tych zabaw. Flashbacki z wpierdzieli z LM…

3

@Sewren122 nie, jak ktos zechce dac ze 20 mln to sprzedać.

0

@mekston jeszcze bezpośredni mecz i troche kolejek ale tak czy siak mysle ze nam braknie. Wygra mistrza ten kto miał wygrac ;)

0

@abram3k ale wielu o tym pisało zeby jeszcze nie wypadli z LM

0

No i po Gironie. Niestety bledy sędziowskie i niektore glupie decyzje Xaviego doprowadziły do tego ze Real jest na pole position do mistrzostwa.

1

Ja p******e ile lat można lecieć na farcie. Oczywiście jakis pong pong i piłka wpada pod nogi gracza Realu.
Zreszta nawet jak Atletico wyrówna to pod koniec i tak sędzia pomoże.
Czas odstawić ligę hiszpańska na jakiś czas bo szkoda się denerwować.

1

@!34RC3!_0N4 na szczęście widzi to juz coraz wiecej kibiców innych drużyn. Zawsze było tylko, ze to nasze katalońskie insynuacje i ból dupy. Filmik z wrestlingu w którym sędzia pomaga jednemu zawodnikowi przerobiony na Real robi furorę w internecie.
Wczoraj wysłałem koledze kibicowi angielskiej „faul” Roque. Mowi, ze oczom nie wierzy. Potem dostał najciekawsze ujęcia z Almerii. Był w szoku.

1

Od czego jest ten VAR ? Nie moga powiedzieć głównemu ze żadnego faulu nie ma ? Przeciez to jest cyrk

3

Tygrysek sie nie zatrzymuje ! Kończ chłopaku wiekszosc piłek to Cie będziemy na rekach nosic. Nie musisz byc wirtuozem.

0

Jak to jest ze rywal czuje krew i w minute robi sobie 2 groźne akcje a my po golu jeszcze bardziej bezpłciowi jak na samym początku meczu.

2

Gdzie kartka za faul bez piłki na Yamalu ?

0

Na co czekasz Yamal ? Podawaj od razu do przodu…

1

Pedri to juz jest taki cienki ze dramat

1

Jakby nie spalony to tutaj byłby karny. Oczywiscie w odwrotna stronę my byśmy nie dostali karnego ;) FrancoLiga ;)

1

BvB i Napoli jednak nigdy nie powinni byc ruszani z czarnej listy…
PSG bierze, Bilbao bierze a szwaby jak zwykle uwalają kupon…

0

@MOLESTA ponoć nawet City miał odrzucić

1

@pioz123 ale u nas chłopie aktualnie w klubie gra 3 16/17 latków i innych młodych. Rozwijają sie. Zobaczymy ile tych minut dostanie w Spurs. Specjalnie bede sprawdzał. Oby nie skończył w Radomiaku jak rok młodszy kolega z Tottenhamu

2

@Lionel_Messi10 pisze to nie od dzis. Leśne dziadki. Frekwencja na wyborach słaba, pozwolili rozwalić klub bartomeu bo niczym sie nie interesują. Juz dawno powinnismy odejść od tego modelu. Ale czuje ze Laporta poleci i ktos inny wroci do tej oferty od tego gościa.

2

@Lionel_Messi10 juz chciał nas przejac miliarder który prowadzi bodaj Nice. I chciał nam oddac tak jakby 51% decyzyjności to Laporta odmówił bo przeciez socios by sie nie zgodzili i w ogole musiał ich calowac po tyłkach

1

@Culers po jakims niedawnym meczu został zapytany czy jakby dostał ofertę od Barcy i City to co by wybrał. Odp ze Barce. To dostał ofertę a zrobił z siebie klauna

1

@Mordzia97 o bergvallu

0

Haha juz zablokował komentarze pod najświeższym postem na IG. Bo doskonale wie ze ludzie będą mu wypominać ze zrobił z siebie klauna.
Przylot a wczesniej ten komentarz po meczu. Haha

0

W F1 piekło zamarzło. A jeszcze plotki, że Toto na gorącej linii z Alonso.

0

@jedrek7000 no jak stawiasz takie statystyki to myslalem ze sie orientujesz. Chociaz zapewne wiekszosc kibiców jak widzi zestawienie Getafe - Real/Barca to mysli oho będzie kopanina.

Burgos ostatnio i tak podwyższył srednia. Ale jeszcze chwile temu szło grać u niego linie -25/26 fauli po kursie podwojenia i wchodziło jak złoto bo duzo meczy miał z 20-23 faulami na mecz ale juz sie buki polapaly.

Do żółtych kartek ale to tylko na fortunie/superbet/go+ (bo liczą tylko żółte kartki) fajny jest znow Rojas. -5,5 tez swego czasu jak w masełko. I to np w meczu Atletico Real gdzie bodaj pokazał tylko 3/4 żółte a powinien drugie tyle XD ale to tez juz buki niestety pozmniejszaly kursy

0

Co z tym Szwedem ? Cisza ?

0

@jedrek7000 a kto stawia na faule w meczach które sędziuje Burgos ? Chłop ma najniższa średnia w Hiszpanii. Underki z nim jak w masełko wchodzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?