SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB albo po prostu głupi
0
O Boże jeszcze ten łamaga wchodzi. To sie człowiek poludzil na Fermina i Roque. Idz pan w h**y Xavi
0
@jaras121 w punkt
0
@MateuszGotowka99 Pedriego i Ferrana…
0
Co on to gwizdnął jak sie ciałami stukneli
0
K***a Felix tnij linia a nie schodz do środka i wyczyszczony
0
Co on k***a zrobił…
2
Pedriego to od kliku minut juz nie ma na boisku
0
Coz on kurde zrobil… juz mogl kiwać bramkarza…
1
Penya wyjdzie do jakiejś piłki zeby wypiastkowac czy cały czas będzie stał jak kołek ?
1
W koncu wsadził. Od poczatku sezonu go prześladowały te słupki i poprzeczki. Rozwijaj sie młody ! Ehh jakby jeszcze Fati był zdrowy i w dawnej formie…
2
@Jackazz ale on nie wymusił na bramkarzu tylko obrońca w niego wybił piłkę
0
Ale sie odbiło od sęka XD
0
Ehh zamiast sie skupic na poczatku to daliśmy Bilbao wode na młyn. Strzelić szybko i przymurowac. A oni im dalej w mecz tym zawsze bez sił i mielibyśmy szanse cos wcisnąć i przejsc ehh jak zwykle
0
Oby juz zakończyli przygodę z pucharem. Szkoda kompromitacji a za kolejna taka stratę gola powinni wszyscy po pysku dostać.
8
Piękna byłaby to kolejka gdyby nie obrzydzili jej sędziowie ;)
0
Co za gol. Piękny Felix. Dla mnie od samego poczatku skrzydła to powinni byc Felix i Yamal. I 9 między nimi. Ale taka co jest na szpicy a nie plata sie po całym boisku. Vitor pięknie pociągnął obrońców za soba
2
Kolejny mecz i kolejne niechlujstwa Gundo… przeciez w City mu sie nawet glupie bledy nie przydarzały
0
Niech zamkną ten mecz bo będzie nerwówka.
Słupek i teraz spalony.
7
Juz myslalem ze stanął w rozwoju ale jeszcze jest nadzieja. Tylko zeby sprawic tylu ludziom radosc musi byc jeszcze bardziej magiczny.
0
Jest i żołnierz Gil. Faulują na jego oczach Balde przed polem karnym i oczywiscie nie ma nic czysto od tylu…
Rzygam ta liga…
0
On mogl tak zagrać z boku poniżej linii siatki ?
0
@takisobiektos tzn jak grającymi ?
1
@!34RC3!_0N4 sędzia meczu tańczył na weselu syna negreiry XD
0
@Kinginiesta splul sie do Simeone który zgłaszał sędziemu ze zasługuje na czerwona kartke przez cały mecz
1
@Pawlak1992 on grał w swoim teatrze. Jakas akcja w srodku pola, faul wszyscy zbiegali sie do środka a Vini sie szedł pluc za bramkę Atletico za kazdym razem XD
0
@Faro a my wygraliśmy z Atletico potężne 1:0 i koło sie zamyka
15
Vini gdzie jakies baila ella ?
7
Brawo Atletico. Szkoda ze w SPH nie daliście tak rady :/
8
Przeciez oni nadal maja pakt z diabłem. Kazdy rykoszet im leci pod nogi a kazdy babol bramkarza wpada do bramki…
Ile lat mozna na tym jechac ?