0

@jacobFCB albo po prostu głupi

0

O Boże jeszcze ten łamaga wchodzi. To sie człowiek poludzil na Fermina i Roque. Idz pan w h**y Xavi

0

@jaras121 w punkt

0

@MateuszGotowka99 Pedriego i Ferrana…

0

Co on to gwizdnął jak sie ciałami stukneli

0

K***a Felix tnij linia a nie schodz do środka i wyczyszczony

0

Co on k***a zrobił…

2

Pedriego to od kliku minut juz nie ma na boisku

0

Coz on kurde zrobil… juz mogl kiwać bramkarza…

1

Penya wyjdzie do jakiejś piłki zeby wypiastkowac czy cały czas będzie stał jak kołek ?

1

W koncu wsadził. Od poczatku sezonu go prześladowały te słupki i poprzeczki. Rozwijaj sie młody ! Ehh jakby jeszcze Fati był zdrowy i w dawnej formie…

2

@Jackazz ale on nie wymusił na bramkarzu tylko obrońca w niego wybił piłkę

0

Ale sie odbiło od sęka XD

0

Ehh zamiast sie skupic na poczatku to daliśmy Bilbao wode na młyn. Strzelić szybko i przymurowac. A oni im dalej w mecz tym zawsze bez sił i mielibyśmy szanse cos wcisnąć i przejsc ehh jak zwykle

0

Oby juz zakończyli przygodę z pucharem. Szkoda kompromitacji a za kolejna taka stratę gola powinni wszyscy po pysku dostać.

8

Piękna byłaby to kolejka gdyby nie obrzydzili jej sędziowie ;)

0

Co za gol. Piękny Felix. Dla mnie od samego poczatku skrzydła to powinni byc Felix i Yamal. I 9 między nimi. Ale taka co jest na szpicy a nie plata sie po całym boisku. Vitor pięknie pociągnął obrońców za soba

2

Kolejny mecz i kolejne niechlujstwa Gundo… przeciez w City mu sie nawet glupie bledy nie przydarzały

0

Niech zamkną ten mecz bo będzie nerwówka.
Słupek i teraz spalony.

7

Juz myslalem ze stanął w rozwoju ale jeszcze jest nadzieja. Tylko zeby sprawic tylu ludziom radosc musi byc jeszcze bardziej magiczny.

0

Jest i żołnierz Gil. Faulują na jego oczach Balde przed polem karnym i oczywiscie nie ma nic czysto od tylu…
Rzygam ta liga…

0

On mogl tak zagrać z boku poniżej linii siatki ?

0

@takisobiektos tzn jak grającymi ?

1

@!34RC3!_0N4 sędzia meczu tańczył na weselu syna negreiry XD

0

@Kinginiesta splul sie do Simeone który zgłaszał sędziemu ze zasługuje na czerwona kartke przez cały mecz

1

@Pawlak1992 on grał w swoim teatrze. Jakas akcja w srodku pola, faul wszyscy zbiegali sie do środka a Vini sie szedł pluc za bramkę Atletico za kazdym razem XD

0

@Faro a my wygraliśmy z Atletico potężne 1:0 i koło sie zamyka

15

Vini gdzie jakies baila ella ?

7

Brawo Atletico. Szkoda ze w SPH nie daliście tak rady :/

8

Przeciez oni nadal maja pakt z diabłem. Kazdy rykoszet im leci pod nogi a kazdy babol bramkarza wpada do bramki…
Ile lat mozna na tym jechac ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?