- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 904 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 904 Culés
1
Problemem doradców Laporty w sprawie transferów i jego poprzedników jest to że my nie ściągamy zawodników którzy grają dobrze w ataku pozycyjnym.
Większość transferów na ofensywnych pozycjach w ostatnich 5-6 latach to byli zawodnicy którzy przychodzili z klubów którzy grali szybki atak/kontra. I tam taki skrzydłowy miał 3-4 sekundy na podjęcie decyzji a tutaj ma o połowę mniej czasu.
Barcelona gra specyficzną piłkę. Ja to nazywam wolną tiki take i jedynym zawodnikiem który jadł chleb w czymś takim był Lewandowski.
Największa ofiara transferowa to Raphinha, sobie zobaczcie jak on zmienił środowisko. Z Leeds na Barcelonę. Jak grał angielski zespół a jak Barca to są zupełnie dwa inne style i weź się w kilka miesięcy przestaw.
0
@Criss18Barca Rapha ma ciezko bo jest mniej miejsca i rywal doskakuje od razu i zatrzymuje sie na pierwszym lepszym rywalu dlatego sie wydaje ze „nie umie dryblować”. Ale ma tez duzo pecha, sporo jego asyst marnowali koledzy on sam marnował setki. Spokojnie mogl miec 30+ G/A
No i zatracił tez swoj zmysł do strzałów z dystansu.
W Leeds jego firmowa akcja to zejście do środka ze skrzydła i odpalenie rakiety. U nas udało sie to chyba tylko w presezonie z Realem wtedy i nagle zginęło. Ale ma jeszcze jeden sezon zeby nam cos udowodnić. Pozniej juz nie będzie zmiłuj. Moze ten wymarzony „numer” go odblokuje. Brazole lubia do tego przywiązywać wage. A wiadomo ze jak cos siedzi w bani to sie przekłada na boisko. Byli tu zawodnicy ktorzy dostali za duzo szans. Mysle ze jeszcze jeden sezon Raphy tutaj nikomu nie zaszkodzi.
Równie dobrze jakbyśmy mieli kase to przepalilibysmy ja na Antony’ego, który był np moim marzeniem i znow byłby płacz o 100 mln w błoto.