SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GSW nie zamkneli serii u siebie i dzisiaj raczej tego nie ugrają. Stefek jest sam, zero pomocy. Klaya nie ma…
1
Ehh szkoda ze Marsylia i Lens gubiły pkt po drodze. Znowu byli do zrobienia w tej lidze…
1
@kkbarca ojciec
2
Aj jakby nam nie rozwalili Fatiego to mielibyśmy pięknych grajków z La Masii…
5
Aj młody gola i asystę juz powinien miec
0
Aj liczylem na wejście w stylu Fatiego. Fati chyba 1 mecz z golem ?
0
Szkoda ze tak pozno, musiał sie dziadek rozsypać zeby wszedł
1
Następna świetna zmiana siwego z Betisu XD
0
@damianfcb105 wiadomo ;)
0
No to odliczanie ile wytrzyma XD
0
Jest szansa na Yamala. A Torre odejdź chłopie na wypożyczenie dla swojego dobra
0
@Avser co ty p*****sz ? Jak dostawał 10 to wszystko co miał na nodze zamieniał w złoto
0
No i młody nie wjedzie bo potem będzie Dembele. Ot cały Xavi
2
O Boże zobaczyłem go przy linii i az cała radosc uleciała
1
Lewy nie kombinuj, uderzaj
3
Niech oni podniosą głowę w tym polu karnym
Co chwile beznadziejna wrzutka do nikogo
Kounde piękna piłka, niech zostanie na tym PO i sie ogrywa
Andreas i Ronald pewniejsi na SO i jak jeszcze przyjdzie Inigo to będzie żelazna defensywa
1
Gavi chciał złapać kamerę XD
1
Niech mu cos przeskoczy w głowie na nastepny sezon bo na prawde pracuje i w Anglii grał dobrze
Juz mu wybaczę ten brak dryblingu ale niech zostanie naszym Di Maria
0
Ciekawe czy znowu grafik odwali maniane jak z Lewym ostatnio
0
Piękna zmiana siwego z Betisu ;) aczkolwiek ta 1 kartka to gość lekko trafił w piłkę zanim wywalił naszego
0
@Firestone według mnie troche Balde stracił w grze do przodu ale szybcy skrzydłowi rywala juz nie maja tak łatwo
1
Nie ma juz Alby na boku i szybkość skrzydłowych rywala jest niwelowana ;)
1
O Boże… no i Rapha w Leeds takie wsadzał w okno…
Ja nie wiem moze to cos w głowie siedzi. Nie pierwszy transfer który po przyjściu tu traci 50% siebie
0
@NeKenI siadlby jako 10 w 4231 ale trzeba miec 2 genialnych skrzydłowych i 9 ktora biega w stronę pola karnego a nie od ;)
0
@MesQueUnClub96 na tyle z przodu zeby moc mu podać prostopadła piłkę, zeby k***a gole strzelał
4
Wrocil kot Andreas ! Jak go sprzedadzą to moga sie podawać do dymisji.
0
@Tasde ale to nie Messi ze sobie moze zaczynać akcje z koła środkowego
Zeby byc skuteczny musi byc w polu karnym tak jak w Bayernie
0
@MesQueUnClub96 bo złazi w inne strefy zamiast byc przed polem karnym
0
@tristan87 szczegolnie Francji ;)
1
Gavi leci z piłka i nie ma komu podać do przodu bo Lewy prawie na równo z nim… nosz k***a jak on chce zdobywać te gole jak go nie ma w polu karnym