0

GSW nie zamkneli serii u siebie i dzisiaj raczej tego nie ugrają. Stefek jest sam, zero pomocy. Klaya nie ma…

1

Ehh szkoda ze Marsylia i Lens gubiły pkt po drodze. Znowu byli do zrobienia w tej lidze…

1

@kkbarca ojciec

2

Aj jakby nam nie rozwalili Fatiego to mielibyśmy pięknych grajków z La Masii…

5

Aj młody gola i asystę juz powinien miec

0

Aj liczylem na wejście w stylu Fatiego. Fati chyba 1 mecz z golem ?

0

Szkoda ze tak pozno, musiał sie dziadek rozsypać zeby wszedł

1

Następna świetna zmiana siwego z Betisu XD

0

@damianfcb105 wiadomo ;)

0

No to odliczanie ile wytrzyma XD

0

Jest szansa na Yamala. A Torre odejdź chłopie na wypożyczenie dla swojego dobra

0

@Avser co ty p*****sz ? Jak dostawał 10 to wszystko co miał na nodze zamieniał w złoto

0

No i młody nie wjedzie bo potem będzie Dembele. Ot cały Xavi

2

O Boże zobaczyłem go przy linii i az cała radosc uleciała

1

Lewy nie kombinuj, uderzaj

3

Niech oni podniosą głowę w tym polu karnym
Co chwile beznadziejna wrzutka do nikogo

Kounde piękna piłka, niech zostanie na tym PO i sie ogrywa
Andreas i Ronald pewniejsi na SO i jak jeszcze przyjdzie Inigo to będzie żelazna defensywa

1

Gavi chciał złapać kamerę XD

1

Niech mu cos przeskoczy w głowie na nastepny sezon bo na prawde pracuje i w Anglii grał dobrze
Juz mu wybaczę ten brak dryblingu ale niech zostanie naszym Di Maria

0

Ciekawe czy znowu grafik odwali maniane jak z Lewym ostatnio

0

Piękna zmiana siwego z Betisu ;) aczkolwiek ta 1 kartka to gość lekko trafił w piłkę zanim wywalił naszego

0

@Firestone według mnie troche Balde stracił w grze do przodu ale szybcy skrzydłowi rywala juz nie maja tak łatwo

1

Nie ma juz Alby na boku i szybkość skrzydłowych rywala jest niwelowana ;)

1

O Boże… no i Rapha w Leeds takie wsadzał w okno…
Ja nie wiem moze to cos w głowie siedzi. Nie pierwszy transfer który po przyjściu tu traci 50% siebie

0

@NeKenI siadlby jako 10 w 4231 ale trzeba miec 2 genialnych skrzydłowych i 9 ktora biega w stronę pola karnego a nie od ;)

0

@MesQueUnClub96 na tyle z przodu zeby moc mu podać prostopadła piłkę, zeby k***a gole strzelał

4

Wrocil kot Andreas ! Jak go sprzedadzą to moga sie podawać do dymisji.

0

@Tasde ale to nie Messi ze sobie moze zaczynać akcje z koła środkowego
Zeby byc skuteczny musi byc w polu karnym tak jak w Bayernie

0

@MesQueUnClub96 bo złazi w inne strefy zamiast byc przed polem karnym

0

@tristan87 szczegolnie Francji ;)

1

Gavi leci z piłka i nie ma komu podać do przodu bo Lewy prawie na równo z nim… nosz k***a jak on chce zdobywać te gole jak go nie ma w polu karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?