0

@masq jestem tego prawie pewien po ostatnich informacjach
Laporte chce odejść z City, ma tego samego agenta co Xavi, jest skłonny obniżyć wynagrodzenie a Andreas to czysty zysk transferowy. Tylko ze jest jeden problem… Laporte to j****a szklanka a Andreas jak gra to jest kocur

9

@JohnnyBarca niestety poki tutaj będzie chociazby Busi, Alba i Roberto to nie ma co marzyć o powrót do elity ;) niestety
Szkoda ze tego od Romy nie sa wstanie zauważyć

0

@pioz123 po hooyu… Alba, Busi, Roberto a potem sie przypomina Roma i gacie osrane

0



Pod TT o chęci pozostania Alby do końca kontraktu inny dziennikarz komentuje, ze Busi przedłuży kontrakt…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest Franek i Pedri i nagle gramy w piłkę

0

Marek kocie < 3

7

Jpdl dwa gole z jednej akcji…

1

Eh Lewy co sie z Toba dzieje od mundialu ? :/

0

Eh Rapha jakbys był bardziej skuteczniejszy to bym ci wybaczył ten brak dryblingu

0

@ZwyklyKibicBarcy04 nie tylko dzisiaj tylko przeważnie
Nie zapomne jak Vinicius zwyzywał go, splul i wymachiwał paluchem a gość nie miał jaj go wywalić

2

Jak dla mnie Gavi zamiast sie rozwijac to stanął w miejscu. Dawniej przyjmował pile z obrotem, mijał dwóch i cos robił z tego a teraz widuje go tylko jak sie przepycha z rywalami

0

Po co kombinują. Prosta piłka przeciwko autobusom

0

Ten sędzia w kazdym meczu nie panuje nad sytuacja, ma strach wypisany w oczach

4

Sędzia 2 razy reki nie widzi

2

Jest i drugi… podanie do nikogo i faul rozpaczy…

0

Ehh Ferran było podciąć lobikiem na głowę Raphy a nie wrzutka na wysokości rak Oblaka

0

Ehh mam nadzieje ze Franek wroci do formy sprzed kontuzji bo na razie słabo

0

Dziwne ze pojadą na LM i potrafią gwizdać a w La Liga takie cyrki.
Niech kluby walczą o obniżenie im kasy i dopiero jak sie naucza sędziować to podwyżka…

3

Gdzie on miał ta noge podniesiona wysoko ? Przeciez to jest cyrk co gość gwizda

0

@zeko0 to moze Lewy słucha Białasa i dlatego było na stadionie. Ja czytałem ze wszystkie te reklamy sa robione w post produkcji pod dany kraj/region

4

O Jezu pierwszy raz kogos ograł ale i tak to nic nie dało

0

@Qlewer Nie ma co sie jarac, to reklamy w post produkcji na dany rejon
Nikt Białasa w Hiszpanii nie zna

1

@budel17 teraz jest Civitas

0

@barteq Wanda to była tylko nazwa sponsora

0

Busi zaczyna show. Alonso chciał wywalić to ten wprowadził swoj „spokoj”

0

Wypada George i Leonard i po wszystkim. I tak to się kreci w tym Clippers ;)

0

CP3 rzucił wlasnie z samego narożnika z jednej reki ?

0

Jakos w Europie mozna gwizdać reki tylko nie nam…

0

@Striker ale on chce chyba opuścić Anglię, oby Real sie za nim nie obejrzał bo nie przeboleję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?