SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq jestem tego prawie pewien po ostatnich informacjach
Laporte chce odejść z City, ma tego samego agenta co Xavi, jest skłonny obniżyć wynagrodzenie a Andreas to czysty zysk transferowy. Tylko ze jest jeden problem… Laporte to j****a szklanka a Andreas jak gra to jest kocur
9
@JohnnyBarca niestety poki tutaj będzie chociazby Busi, Alba i Roberto to nie ma co marzyć o powrót do elity ;) niestety
Szkoda ze tego od Romy nie sa wstanie zauważyć
0
@pioz123 po hooyu… Alba, Busi, Roberto a potem sie przypomina Roma i gacie osrane
0
Pod TT o chęci pozostania Alby do końca kontraktu inny dziennikarz komentuje, ze Busi przedłuży kontrakt…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest Franek i Pedri i nagle gramy w piłkę
0
Marek kocie < 3
7
Jpdl dwa gole z jednej akcji…
1
Eh Lewy co sie z Toba dzieje od mundialu ? :/
0
Eh Rapha jakbys był bardziej skuteczniejszy to bym ci wybaczył ten brak dryblingu
0
@ZwyklyKibicBarcy04 nie tylko dzisiaj tylko przeważnie
Nie zapomne jak Vinicius zwyzywał go, splul i wymachiwał paluchem a gość nie miał jaj go wywalić
2
Jak dla mnie Gavi zamiast sie rozwijac to stanął w miejscu. Dawniej przyjmował pile z obrotem, mijał dwóch i cos robił z tego a teraz widuje go tylko jak sie przepycha z rywalami
0
Po co kombinują. Prosta piłka przeciwko autobusom
0
Ten sędzia w kazdym meczu nie panuje nad sytuacja, ma strach wypisany w oczach
4
Sędzia 2 razy reki nie widzi
2
Jest i drugi… podanie do nikogo i faul rozpaczy…
0
Ehh Ferran było podciąć lobikiem na głowę Raphy a nie wrzutka na wysokości rak Oblaka
0
Ehh mam nadzieje ze Franek wroci do formy sprzed kontuzji bo na razie słabo
0
Dziwne ze pojadą na LM i potrafią gwizdać a w La Liga takie cyrki.
Niech kluby walczą o obniżenie im kasy i dopiero jak sie naucza sędziować to podwyżka…
3
Gdzie on miał ta noge podniesiona wysoko ? Przeciez to jest cyrk co gość gwizda
0
@zeko0 to moze Lewy słucha Białasa i dlatego było na stadionie. Ja czytałem ze wszystkie te reklamy sa robione w post produkcji pod dany kraj/region
4
O Jezu pierwszy raz kogos ograł ale i tak to nic nie dało
0
@Qlewer Nie ma co sie jarac, to reklamy w post produkcji na dany rejon
Nikt Białasa w Hiszpanii nie zna
1
@budel17 teraz jest Civitas
0
@barteq Wanda to była tylko nazwa sponsora
0
Busi zaczyna show. Alonso chciał wywalić to ten wprowadził swoj „spokoj”
0
Wypada George i Leonard i po wszystkim. I tak to się kreci w tym Clippers ;)
0
CP3 rzucił wlasnie z samego narożnika z jednej reki ?
0
Jakos w Europie mozna gwizdać reki tylko nie nam…
0
@Striker ale on chce chyba opuścić Anglię, oby Real sie za nim nie obejrzał bo nie przeboleję