0

@zenoowity bo sa rodzina jak trzeba nagrać filmiki na portale ;)

1

@wasacz juz w Sevilli był elektryczny żadna nowość, zamieniliśmy Lengleta na nowa Klementynke ;)

1

@Nazio87 raczej blokuje niom XD

4

Jak ja nienawidzę tych baskijskich kundelków… grają jak rzeźnicy a za chwile się przewracają i symulują

1

@barteggg08 ja juz jakis czas temu sobie powiedziałem ze jak jest gniot do przerwy to po przerwie odpalam NBA na telefonie a Barca niestety tylko a tle na tv

1

Jezu co on zrobił ? Sam na sam i wypuscil tak daleko piłkę…

4

Gil jak zwykle nie ogarnia meczu a dopiero 13 minuta

1

@betonito niestety fan Realu ale mysle ze w lepszej lidze nie będzie taki mocny ;)

0

Paryż wyglada jakby to oni byli juz 1 noga dalej ;) klepu klepu, powoli od obrony.
Nie odrobią tego. Gdyby to był Real to wiadomo…

0

@Barca_bwo Vitinha sie fajnie zapowiadał ale z tego Ruiza czy Solera prałem bekę niemiłosiernie ;) brac ludzi zeby brac, zwykła łapanka

2

@BulaKG jak masz ludzi co robią patelnie to i Ty bys tam brylował ;)

0

PSG do domu i oby Leo też wrócił do domu ;)

4

Albo go sprawdzają w miejsce Busiego albo niech sprzedają poki cos wart.

1

Donatello juz zaczyna samolubne show, co on z tego chciał zrobic ? Zamiast szukac kolegow ;) ale dobrze niech lecą
Szkoda tylko ze to Bayern wtedy przejdzie dalej ;)

13

Szkoda ze Liverpool z Realem nie był taki fajny. A my z Utd odpadliśmy…

1

Będzie wycie w Madrycie ale ile razy nam nie przyznawali czystych karnych ? Kiedys musialo sie zwrócić

0

Jeszcze Raphe zmienia który jedyny z przodu biega

1

Ale jaka to przeciez karny powinien byc

0

Rapha zacznij dryblować bo za serducho akurat Cie doceniam

1

Jeszcze Garcia. Nie no Xavi to sie serio szkolił przy Guardioli ? Bo jak na razie wyglada jakby był przy Mourinho.

0

Jezu przeciez to co my gramy do przodu to jakas okregowka…

2

Alarcon juz nie wejdzie bo będą bronić wyniku

0

Będzie na Real ?

1

Proszę wymieńcie go do City na Silve…

1

Bez De Jonga ? Boże miej nas w opiece w tej pomocy…

0

@Coutinho007 Gavi z trybun zleci ?

0

Linia pomocy słaba to i nie kontrolujemy wszystko na 100%

0

@kiper09 szczegolnie ze dawniej pojawiał sie tam gdzie trzeba i wtedy kiedy trzeba…

0

No nie wychodzi mu ten drybling. Rywale strasznie go czytają co chce zrobic. Niestety z tym czyms sie trzeba urodzić a wtedy nawet jak sie piłka od seka odbije to mija rywala

0

@mekston no ale to połykanie opon przez bolid moze byc bardzo problematyczne o ile nie uda im sie tego naprawic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?