SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zenoowity bo sa rodzina jak trzeba nagrać filmiki na portale ;)
1
@wasacz juz w Sevilli był elektryczny żadna nowość, zamieniliśmy Lengleta na nowa Klementynke ;)
1
@Nazio87 raczej blokuje niom XD
4
Jak ja nienawidzę tych baskijskich kundelków… grają jak rzeźnicy a za chwile się przewracają i symulują
1
@barteggg08 ja juz jakis czas temu sobie powiedziałem ze jak jest gniot do przerwy to po przerwie odpalam NBA na telefonie a Barca niestety tylko a tle na tv
1
Jezu co on zrobił ? Sam na sam i wypuscil tak daleko piłkę…
4
Gil jak zwykle nie ogarnia meczu a dopiero 13 minuta
1
@betonito niestety fan Realu ale mysle ze w lepszej lidze nie będzie taki mocny ;)
0
Paryż wyglada jakby to oni byli juz 1 noga dalej ;) klepu klepu, powoli od obrony.
Nie odrobią tego. Gdyby to był Real to wiadomo…
0
@Barca_bwo Vitinha sie fajnie zapowiadał ale z tego Ruiza czy Solera prałem bekę niemiłosiernie ;) brac ludzi zeby brac, zwykła łapanka
2
@BulaKG jak masz ludzi co robią patelnie to i Ty bys tam brylował ;)
0
PSG do domu i oby Leo też wrócił do domu ;)
4
Albo go sprawdzają w miejsce Busiego albo niech sprzedają poki cos wart.
1
Donatello juz zaczyna samolubne show, co on z tego chciał zrobic ? Zamiast szukac kolegow ;) ale dobrze niech lecą
Szkoda tylko ze to Bayern wtedy przejdzie dalej ;)
13
Szkoda ze Liverpool z Realem nie był taki fajny. A my z Utd odpadliśmy…
1
Będzie wycie w Madrycie ale ile razy nam nie przyznawali czystych karnych ? Kiedys musialo sie zwrócić
0
Jeszcze Raphe zmienia który jedyny z przodu biega
1
Ale jaka to przeciez karny powinien byc
0
Rapha zacznij dryblować bo za serducho akurat Cie doceniam
1
Jeszcze Garcia. Nie no Xavi to sie serio szkolił przy Guardioli ? Bo jak na razie wyglada jakby był przy Mourinho.
0
Jezu przeciez to co my gramy do przodu to jakas okregowka…
2
Alarcon juz nie wejdzie bo będą bronić wyniku
0
Będzie na Real ?
1
Proszę wymieńcie go do City na Silve…
1
Bez De Jonga ? Boże miej nas w opiece w tej pomocy…
0
@Coutinho007 Gavi z trybun zleci ?
0
Linia pomocy słaba to i nie kontrolujemy wszystko na 100%
0
@kiper09 szczegolnie ze dawniej pojawiał sie tam gdzie trzeba i wtedy kiedy trzeba…
0
No nie wychodzi mu ten drybling. Rywale strasznie go czytają co chce zrobic. Niestety z tym czyms sie trzeba urodzić a wtedy nawet jak sie piłka od seka odbije to mija rywala
0
@mekston no ale to połykanie opon przez bolid moze byc bardzo problematyczne o ile nie uda im sie tego naprawic