SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak któryś im nie wypali to będzie siedział 8/9 lat na kontrakcie, Umtiti to przy nich pryszcz ;)
3
Jest potężny reżyser z karnych. Weźcie juz to Elche zdegradujcie.
2
@AFA90 ale to będzie chodziło z Nazario ;)
0
Co p*****i Felix… postawione na Chelsea to wali 2 setkę
0
Gdzie ten ukraiński Neymar za 100 mln ?
0
Miała Chelsea pociśnięte na trybunach BvB ?
0
@Firestone bez przesady to nie paznokieć tylko stopa, ktora dała przewagę
Co innego np Martinez na MŚ i jego kawałek ramienia, którym i tak by gola nie zdobył.
0
Hehehe spalony, jechac z szejkami
0
Ładnie gra Bayern, piecze trochę tyłek
0
Ale bombardują PSG
0
Ale pech Bayernu
3
Polowi sie maszynka rozkręciła i cały stadion zadymiony
4
Pavard jaki kloc, mam nadzieje ze do nas nie trafi.
0
Bayernowi brakuje lepszej 9 ale grają nadal lepiej i szybciej niz my. Tak szczerze
2
Ramos fryzurka fresh, zobaczymy na koniec meczu czy jednak forma nie za stara ;)
0
@AduŚ07 cos wiecej ?
0
Baja gniecie pressingiem PSG.
Ciekawi mnie jakby to wygladalo gdybysmy to my byli zamiast szejków.
0
Jak ten młody z PSG strzeli gola to pobije rekord Fatiego w LM ?
2
@Ali3231 oby Romero go zmielił
0
O moj Boże UFF az mi sie przypomniały mecze ze Klementynka Lengletem
1
I czemu on nie wpuscil Fatiego na 15 min za Gaviego ?
0
Coś z spieprzyl Pedri…
0
Jezu puknijcie ta 2 i do domu…
1
Xavi zdejmuj k***a bo juz nie wytrzymam
1
Ilość k***a m*c jak Rapha robi cos przy piłce przebiła dzisiaj skale
0
Pino jeszcze nie dobiegł do pilki ale katem oka zobaczył Araujo i obsral zbroje
Tak ma byc
0
W Anglii taki strzał uderzałby na lewy słupek i siedziało teraz wszystko zmienia i nie siada. I po co to robi ?
0
Rapha k***a co ty robisz…
2
W obronie forma mutant. Oby jak najdłużej tak funkcjonował duet Ronald-Andreas.
4
Ehh kiedys tak woził Fati…