SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mógł walić bezpośrednio
0
Jak ostatnio nadepneli Raphe to sędzia nie widział a co gorsze VAR bo tamto było w polu karnym
0
My tez Cie kochamy Gavi < 3 jeszcze jedna i zamykamy
0
Idzie Kounde a Pedri sie patrzy i nic. Ostatnio nie swoj jest Pedri.
1
Sampa mu po prostu dał przepis na zakalec ;)
0
Andreas profesor w rozegraniu a Ronald profesor w powietrzu. W koncu cieszę sie nasza defensywa. Ehh jakby byli w meczu z Interem…
0
Kessie dziabniecie jak dawniej w Milanie, czesto puszczał tak skrzydłowych.
Ale mimo wszystko ruchami nadal odstaje
0
Dawać 2 od razu. Franek luz, podoba mi sie to
0
Ostatnimi czasy Alba nie boi sie strzelać a bywaly lata gdzie by podawał zamiast strzelać
1
Grzej Fatiego nie Ferrana
4
@barteq zbyt długie zgrupowanie z kadra XD
0
Profesor Andreas nie do przejścia ;)
1
Niestety na ten moment to bym sprzedał w lecie Ferrana i Raphe zeby cos odzyskac kasy.
5
Jakbyśmy mieli skrzydła to Sevilla by juz była zmiażdżona
0
Następny ze stalowa głowa ;)
1
Zapomniał kartek dla Sevilli ? Gość mu przejechał po głowie
5
Jezu na reszcie ktorys z dystansu uderzył
0
Cisnąć Seville bo nie umieją 3 podan wymienić
0
Nareszcie Franek czuje sie jak w Ajaxie. Ale mozemy i musimy grać jeszcze szybciej podaniami
0
Nie wiem co sie stało z Rapha ale koleiny duzy transfer a dostajemy tak jakby 50% możliwości piłkarza…
1
KessieNIESTA ;)
0
Tam Lewego ktos dziubnal bo chciał uderzać w pierwsze tempo i musiał przeciągnąć na drugie co obronił Bono.
1
Powinien zostawic pomoc Gavi Franek Pedri a dac kogos na skrzydło
0
@LukaszFan ale w La Liga to co drugi taki
Trzeba chyba nowego zaciągu
0
@kamiVeB za kogo niby ?
0
2 faule Marokanca
1
Sevilla juz na czas nawet z autu XD
0
We 3 polecieli do jednego gościa
0
@MateuszQ a potem sie przypomina jak Real i Barca topiły swoje przewagi w ostatnie kolejki w przeszlosci ;)
1
Dobra, kto nie ogląda to nie włączać bo wchodzimy w Carlo time.