SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak samo powinien Lewy konczyc wczesniej obok słupka tylko skuteczniej
1
Villareal co chwile lezy czy był faul czy nie. Ktos im powie ze przegrywaja, nie ma 0:0.
1
@lionelmessigoat Jezu nie rozumiesz ze „Koklę” to typ gościa co sam brutalnie fauluje a jak jego sie dotknie to teatr. A teraz po prostu trafiła kosa na kamien bo chciał wyciąć Kessiego a to Kessie wyciął jego mimo ze niechcący
0
@lionelmessigoat nie chodzi mi o teraz ale ogolnie o obu panów na C w Villareal
0
Kessie zniszczył gościa. Jeszcze drugiego na C i będzie spokoj ;) nienawidze takich co sami faulują a jak sie ich dotknie to turlają sie jak Vini ;) wiec 1 mniej
1
Jezu Rapha co sie z toba zrobiło… jak mozna to tak spieprzyc
0
Villareal juz nosi na faule a sędzia bez kartek
0
@Ernestoo jest tak jakby wiecej IQ na boisku
1
Franek i Pedri pięknie demolują pomoc
0
Naciskac ich bo sie myla wtedy. I od razu doskok do Parejo bo wolny jak Busi
1
Oby cos ruszyło z forma Lewego. Na poczatku nie dość ze strzelał to podawał takie ciasteczka wlasnie
0
Uff pograli, oby bez spalonego
1
Andreas co zdjąłes Gaviemu…
Pedri dzisiaj postanowił rzucać ciastka
0
Jak on tego nie strzelił ? Ja myslalem ze z zamkniętymi oczami…
1
@takisobiektos gwiazda ktora nie rzuca XD
2
@Kidd kiedys przeciwnik juz wychodził z pełnymi gaciami a to dawało nam juz bramkę przewagi na start
7
@Worny Maffeo < 3 i jeszcze ten chłop co chciał zeby fawelarz pocałował herb Majorki XD
10
Rapha musi popracować troche z psychologiem i przestać sie bać bo ma zadatki na bycie naszym Di Maria. Neyem nigdy nie będzie ale myśleniem, podawaniem i powrotami do defensywy moze byc jak Argentyńczyk.
Tu sie machnie jak ostatnio co miał sete, tu sie poślizgnie i to nie raz w jednym meczu tu cos tam. Musi to wyeliminować bo odbiera mu to pewność siebie.
1
@tbas jeszcze trochę i dobije do poziomu z Ajaxu, oby !
2
Pechowy remis z Rayo i frajerska strata zwycięstwa z Espanyolem i sytuacja w lidze by była piękna…
0
Wywiad z Mareczkiem ;) fryzura fresh ale po przeszczepie zmienił mu sie kolor włosów ;)
0
@maatiixx nie wiem, dlatego pytam
0
Gajdek i Białkowski tworzą jeszcze razem czy ich drogi sie rozeszły ?
0
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDM2Mzg3MjAwMzqZ9wRXo1aXlcKA5Vc%3D
Barca uwalila gościowi 100 koła
0
@Kamiloza91 jest zbyt duzy na aktualna role w drużynie
0
Profesor Andreas jest nie do przejścia ;)
2
De Jong jest piękny od jakiegos czasu ;)
0
Ciekawe co znajomy powie, bo według niego miały nas zatrzymać obie drużyny z Sevilli XD
0
Dobrze ze jest 3 bo mialbym zawał ale Araujo musi odpoczac po tym jak go kosili dzisiaj
0
Lewy przebywa z pięknym Brazolem i mu sie Joga Bonito włączyła
Ale podanie Franka do Alby !