1

Tak samo powinien Lewy konczyc wczesniej obok słupka tylko skuteczniej

1

Villareal co chwile lezy czy był faul czy nie. Ktos im powie ze przegrywaja, nie ma 0:0.

1

@lionelmessigoat Jezu nie rozumiesz ze „Koklę” to typ gościa co sam brutalnie fauluje a jak jego sie dotknie to teatr. A teraz po prostu trafiła kosa na kamien bo chciał wyciąć Kessiego a to Kessie wyciął jego mimo ze niechcący

0

@lionelmessigoat nie chodzi mi o teraz ale ogolnie o obu panów na C w Villareal

0

Kessie zniszczył gościa. Jeszcze drugiego na C i będzie spokoj ;) nienawidze takich co sami faulują a jak sie ich dotknie to turlają sie jak Vini ;) wiec 1 mniej

1

Jezu Rapha co sie z toba zrobiło… jak mozna to tak spieprzyc

0

Villareal juz nosi na faule a sędzia bez kartek

0

@Ernestoo jest tak jakby wiecej IQ na boisku

1

Franek i Pedri pięknie demolują pomoc

0

Naciskac ich bo sie myla wtedy. I od razu doskok do Parejo bo wolny jak Busi

1

Oby cos ruszyło z forma Lewego. Na poczatku nie dość ze strzelał to podawał takie ciasteczka wlasnie

0

Uff pograli, oby bez spalonego

1

Andreas co zdjąłes Gaviemu…
Pedri dzisiaj postanowił rzucać ciastka

0

Jak on tego nie strzelił ? Ja myslalem ze z zamkniętymi oczami…

1

@takisobiektos gwiazda ktora nie rzuca XD

2

@Kidd kiedys przeciwnik juz wychodził z pełnymi gaciami a to dawało nam juz bramkę przewagi na start

7

@Worny Maffeo < 3 i jeszcze ten chłop co chciał zeby fawelarz pocałował herb Majorki XD

10

Rapha musi popracować troche z psychologiem i przestać sie bać bo ma zadatki na bycie naszym Di Maria. Neyem nigdy nie będzie ale myśleniem, podawaniem i powrotami do defensywy moze byc jak Argentyńczyk.
Tu sie machnie jak ostatnio co miał sete, tu sie poślizgnie i to nie raz w jednym meczu tu cos tam. Musi to wyeliminować bo odbiera mu to pewność siebie.

1

@tbas jeszcze trochę i dobije do poziomu z Ajaxu, oby !

2

Pechowy remis z Rayo i frajerska strata zwycięstwa z Espanyolem i sytuacja w lidze by była piękna…

0

Wywiad z Mareczkiem ;) fryzura fresh ale po przeszczepie zmienił mu sie kolor włosów ;)

0

@maatiixx nie wiem, dlatego pytam

0

Gajdek i Białkowski tworzą jeszcze razem czy ich drogi sie rozeszły ?

0

0

@Kamiloza91 jest zbyt duzy na aktualna role w drużynie

0

Profesor Andreas jest nie do przejścia ;)

2

De Jong jest piękny od jakiegos czasu ;)

0

Ciekawe co znajomy powie, bo według niego miały nas zatrzymać obie drużyny z Sevilli XD

0

Dobrze ze jest 3 bo mialbym zawał ale Araujo musi odpoczac po tym jak go kosili dzisiaj

0

Lewy przebywa z pięknym Brazolem i mu sie Joga Bonito włączyła

Ale podanie Franka do Alby !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?