SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Busi z metra podaje w chłopa nie no to jest cyrk za taka kase jak on zarabia ;)
0
Zamiast prac z dystansu to bicie głowa w mur. Pedri w pierwszej, przed chwila De Jong przed 16-nastka i sie zastanawia
0
De Jong nie potrafisz zapieprzyc jak z Napoli ?
0
Haha Gavi sobie prawie twarz obił na nogach Arnau i zarobił kartke ;)
4
Jezu dawny Fati przyjmował taka pile, wjeżdżał i gol. Modle sie co wieczór o jego powrót bo wyglądał na idealnego zastępcę Leo na lata ale mam juz coraz mniej nadzieji :/
5
Haha dotknął go w brzuch a sie za twarz trzyma
0
@tbas kto był jeszcze wtedy do kupienia na skrzydło ? 100 mln na Antony’ego nie mieliśmy
1
Girona tylko na nas taki autobus ? Nie sledze ich juz jakis czas ale pamietam ze kilka sezonów temu grali fajna dla oka ofensywna piłeczkę…
0
@Mario96w znałem jednego mario na tym forum, który myslal ze jest śmieszny i widze ze jest drugi XD
1
@Rhaan juz odpalił po 6 latach i nagle kontuzja XD
Ale napiszesz cos to Cie zjedzą
Niech sie nabierają dalej, ich mi nie szkoda tylko klubu
1
Ryzyk z Pedrim. Ostatnio był poobijany. Chyba lepiej było przesunąć Fatiego na LS i młodego na 9
2
Haha Dembele zagrał 1 mecz jak Ronaldinho, wczesniej i dzis kicha a za chwile kontuzja i cyk podpisujmy z nim kontrakt na kolejne 5 lat najlepiej z podwyżka ;) nabierajcie sie dalej
0
@betonito ale miał strzał zza pola karnego i wykładanie piłek których nie potrafili konczyc koledzy a u nas zagubiony
0
Widząc wasze komentarze to jednak dobrze zrobiłem ze zostałem przy C+ na satelicie a chciałem przejsc do neta.
0
@La Pulgaa dwóch prawych obrońców na stronie Dembele ;)
0
@sk13 pewnie tak, nabierajcie sie dalej ;)
11
Zaczyna sie ;) Garcia złamana linia spalonego, Alonso nie wie gdzie jest na LO ;)
1
@Coutinho007 Tebas to sie obudzi z ręka w nocniku jak trzeba będzie podpisać nowe prawa tv na kolejnych kilka lat a tu nie będzie w lidze ani Crisa ani Leo a nowe pokolenie dominatorow w City i PSG ;) a wtedy powinni go powiesić za jaja za działanie na szkodę ligi bo wszystkie kluby na tym stracą. Teraz mądrala bo stare prawa były podpisane za Crisa i Leo. A za chwile La Liga spadnie za Serie A i Bundeslige i sie będzie porównywać do L1 ;)
1
Oho zaczyna sie kampania przeciwko Albie zeby odszedł w lecie.
Jest jaki jest i irytuje ale nikt mi nie powie ze jest słabszy od Alonso i ze spada jako 3 w hierarchii bo to śmiech na sali.
Ale nie powiem zejście pensji Alby, Busiego i np obniżka De Jonga moze sprawic ze Laporta zaproponuje jakis kontrakt Leo. Kto wie ;)
0
@David_Martin Alby, Busiego, De Jonga. Nie oszukujmy sie ale zarabiają za duzo patrząc po drabinkach płacowych innych topowych klubów
0
Ehh Totki prawdopodobnie kupią Porro. Obyśmy ruszyli w lecie po Arnau Martineza a nie po Foytha czy Pavarda…
2
@ToWinaSedziego najważniejsze ze go „szanują” w kazdym klubie w Hiszpanii ;)
4
@MateuszGotowka99 cudownie sie ogląda jak na kazdym roku jest popychany, wyzywany i opluwany. Zapracował sobie na taki „szacunek” ;)
0
Czuje w moczu Bilbao dla nas a Osasune dla Realu.
0
Jak Atletico nie weźmie Tuchela to będzie glupie ;)
1
@AmigoBlancos ale jakby była czerwona dla Realu to moze nie byłoby nerwów Savicia ;)
2
Daje pol roku i Depay wyląduje na peryferiach wielkiego futbolu XD
6
Szkoda, ze nie tańczył jak go Araujo chował do kieszeni XD
1
@IronSanHybrid Tebas sie obudzi z ręka w nocniku jak trzeba będzie podpisać nowe kontrakty tv a wtedy juz nie będzie w lidze Crisa i Leo ;) gorzko zapłacze
17
Vini na kazdym kroku popychany i wyzywany na boisku. Cos pięknego ;) zasłużył sobie na szacunek u wszystkich ;)