4

Ehh mogl zamknac mecz to jeden z tylka i będzie nerwówka

1

Haha macie swojego Dembele w prime R10

0

Busi forma mutant
Jeszcze jakis czas temu mogl sie obronić jakims ciasteczkiem góra a teraz juz niczym

0

I po co ta kartka Andreas
Teraz będzie nerwówka w srodku

2

Perez z soczkiem szkoda ze nie pokazali co ma Lapcio ;)

1

Uff oby sie upiekło dzisiaj Xaviemu.
Ale na moje to Lewy powinien cały czas stac na 16 metrze i miec dogrywane piłki a nie platac sie gdzies po 30 metrze
Powinnismy grać na 2 skrzydłowych zeby moc atakowac z obu stron.
Skoro stawiamy na stoperów ktorzy umieją rozgrywać (Andreas, Jules) to Busi jest zbedny i na prawde wystarczy miec 3 wybieganych pomocników których zadaniem powinno byc uruchamiać jak najszybciej przód.
To w przypadku 433

Ewentualnie 4231 gdzie 2 pomocników będzie od czarnej roboty a ten jeden będzie odpowiadał za uruchamianie przodu.

Na prawde jest zycie po legendach

0

Co jest dzisiaj z Pedrim ? Wyglada na wolnego i zagubionego

1

Wolny Busi bierze sie za kasowanie Viniego juz sie bałem ze karny

0

Jak na moje to Pedri przestał sie rozwijać. Niby wszystko fajnie, prowadzi piłkę, zrobi kółeczko ale co z tego jak potem odda do tylu albo zbyt wolno podejmie decyzje i rywal wyłuskuje.
A pamiętamy go przeciez jakie pily dawał do przodu czy grał piętkami jeszcze z Leo

2

@YuriRibeiro co ty pierdzielisz, Ney w prime to top3 po Leo i Ronaldo

3

K***a nigdy sie nie nauczymy grać kontra ? Mats daje pile Pedriemu i nic z tego

1

K***a nie mogła wejsc obok tego słupka ? Ehh

1

@Xxxbarca4ever aha to jak piłka wyjdzie to moge cie skasować i Ci noge złamać ?

5

Nie no walnął mu kostke chociaz sam myslalem ze symulka za 1 razem
Az dziwne ze nie dał żółtej

1

Mogl probowac szczupakiem Araujo

0

Niech sędzia jeszcze buzi im da

1

@kondi21 mam tak samo, od pierwszej plotki byłem nakręcony. To co bronił przeciwko Bayernowi bywało niesamowite ;)

2

Lecieć dziękować Markowi bo to tylko dzięki niemu

0

Mareczek kocham Cie !

10

Pewności Fatiego przybywaj

0

Marek pofruń prosze

1

@RoberDzik amen

1

Oby Xavi nie miał nauczki by zmiany robic dopiero w 70’ przy bezpiecznym wyniku

0

Niech sie bawia, jak Real goni wynik to piłka z pola karnego nie wychodzi a nasi sobie podaja na srodku

0

Dawny Fati to wszystko co dzisiaj mial to by wsadził…

4

Zero szybkości do przodu, Balde by tu siadł to wpuscil Alonso…

1

Nie moge patrzeć na Ferrana i Alonso…

0

Piękny Alonso na LO

1

Weźcie tego Ferrana z boiska
Jpdl 60 mln w błoto a za to City miało opłatę pięknego Hochlanda… (tak wiem ze jeszcze prowizje i pensja)

0

@Nicko byłby, co dotknął to zamieniał w złoto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?