SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ehh mogl zamknac mecz to jeden z tylka i będzie nerwówka
1
Haha macie swojego Dembele w prime R10
0
Busi forma mutant
Jeszcze jakis czas temu mogl sie obronić jakims ciasteczkiem góra a teraz juz niczym
0
I po co ta kartka Andreas
Teraz będzie nerwówka w srodku
2
Perez z soczkiem szkoda ze nie pokazali co ma Lapcio ;)
1
Uff oby sie upiekło dzisiaj Xaviemu.
Ale na moje to Lewy powinien cały czas stac na 16 metrze i miec dogrywane piłki a nie platac sie gdzies po 30 metrze
Powinnismy grać na 2 skrzydłowych zeby moc atakowac z obu stron.
Skoro stawiamy na stoperów ktorzy umieją rozgrywać (Andreas, Jules) to Busi jest zbedny i na prawde wystarczy miec 3 wybieganych pomocników których zadaniem powinno byc uruchamiać jak najszybciej przód.
To w przypadku 433
Ewentualnie 4231 gdzie 2 pomocników będzie od czarnej roboty a ten jeden będzie odpowiadał za uruchamianie przodu.
Na prawde jest zycie po legendach
0
Co jest dzisiaj z Pedrim ? Wyglada na wolnego i zagubionego
1
Wolny Busi bierze sie za kasowanie Viniego juz sie bałem ze karny
0
Jak na moje to Pedri przestał sie rozwijać. Niby wszystko fajnie, prowadzi piłkę, zrobi kółeczko ale co z tego jak potem odda do tylu albo zbyt wolno podejmie decyzje i rywal wyłuskuje.
A pamiętamy go przeciez jakie pily dawał do przodu czy grał piętkami jeszcze z Leo
2
@YuriRibeiro co ty pierdzielisz, Ney w prime to top3 po Leo i Ronaldo
3
K***a nigdy sie nie nauczymy grać kontra ? Mats daje pile Pedriemu i nic z tego
1
K***a nie mogła wejsc obok tego słupka ? Ehh
1
@Xxxbarca4ever aha to jak piłka wyjdzie to moge cie skasować i Ci noge złamać ?
5
Nie no walnął mu kostke chociaz sam myslalem ze symulka za 1 razem
Az dziwne ze nie dał żółtej
1
Mogl probowac szczupakiem Araujo
0
Niech sędzia jeszcze buzi im da
1
@kondi21 mam tak samo, od pierwszej plotki byłem nakręcony. To co bronił przeciwko Bayernowi bywało niesamowite ;)
2
Lecieć dziękować Markowi bo to tylko dzięki niemu
0
Mareczek kocham Cie !
10
Pewności Fatiego przybywaj
0
Marek pofruń prosze
1
@RoberDzik amen
1
Oby Xavi nie miał nauczki by zmiany robic dopiero w 70’ przy bezpiecznym wyniku
0
Niech sie bawia, jak Real goni wynik to piłka z pola karnego nie wychodzi a nasi sobie podaja na srodku
0
Dawny Fati to wszystko co dzisiaj mial to by wsadził…
4
Zero szybkości do przodu, Balde by tu siadł to wpuscil Alonso…
1
Nie moge patrzeć na Ferrana i Alonso…
0
Piękny Alonso na LO
1
Weźcie tego Ferrana z boiska
Jpdl 60 mln w błoto a za to City miało opłatę pięknego Hochlanda… (tak wiem ze jeszcze prowizje i pensja)
0
@Nicko byłby, co dotknął to zamieniał w złoto