0

@Rewolucja123 dobra szkoda sie klocic, ale następnym razem z lepszym rywalem z takiego czegos padnie gol, oby juz wtedy Roberto nie było

1

Według mnie robimy zbyt duze dziury między formacjami, wszyscy sa za daleko od siebie
Nie ma szans grać tiki taki bedac tak daleko od siebie

Ale no coz trzeba rywala rozciągać zeby nie stał w autobusie :/

0

Ehh Rapha probuje te szczury po ziemi zamiast huknąć

0

@Rewolucja123 asekuracja juz biegła, niekoniecznie musiał kasować od razu ale byc blizej rywala a tak cofał sie i pozwolił na grozny strzał rywalowi

1

Roberto jak zwykle dziecko we mgle. Lepszy PO po 1 byłby szybszy i przeciął to od razu a po 2 doskoczyłby od razu i skasował gdyby jakims cudem przeszło a nie cofał sie do tylu i zostawiał miejsce skrzydłowemu na tak grozny strzał

1

Jest Lahoz show, znajomy sie cieszy bo postawił na sporo kartek ;)

0

@guetta256 czyli wydatek jak za pięknego Norwega

2

U Lahoza bez zmian, za chwile przestanie panować nad czymkolwiek

1

@LewoSkrzydlowy11 lepiej zeby sie bawił przed polem karnym i tracił jak Busi ;)

0

Pressing wyglada porządnie.

0

Co oni to szukali ? Juz jakies czerwo dla Barcy ?

0

Ehh Fati… dawniej by to juz siedziało

0

Ale zwalił Lewy głowa, powinien miec gola

0

1 minuta i 1 błąd w obronie ;) w Barcy po mundialu bez zmian ;)

0

Jak przyjęli Nazario ?

1

Atak i pomoc piękna, szkoda tylko tej obrony ;)

0

Promka na PS+ Essential juz wygasła ? Miało byc do 23 grudnia

29

Dopiero powoli ze mnie schodzi. Zrobił to, szkoda tylko, że nie w barwach Barcy….

1

Ehh gdyby nie to serce to Aguero tez by grał dzisiaj

5

Piękne przywitanie infantino

0

@Elosek mam tak samo, matka dzwoniła czy bardzo płacze
Cała moja przygoda z futbolem to koniec R10 i poczatek LM10, nie znam futbolu bez Leo

3

Laporta schodz z trybun i jeszcze przed kamerami błagaj go o powrót

3

Płacze jak dziecko… należało Ci sie jak psu buda, futbol był Ci to winny.
Prosze oglos teraz ze wracasz za darmo. Błagam przeproście sie z Laporta. Wracaj do domu…

1

Nie dawajcie Lautaro błagam !

1

Mlodosc we Francji moze spieprzyc

2

I znow mial na ręce

1

Argentyna dwa razy zesrala… najpierw Otamendi a potem drugi… ehh teraz loteria

0

Najpierw Otamendi a potem drugi ehhh

2

Paredes bezmózg wyleci za chwile

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?