0

Szkoda ze nie w 90’ bo kupon uwalony…

0

Ehh Fati to był twoj moment

0

Co ten Ferran podaje ? Ani wrzutka ani podanie ziemia co to k***a jest ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czuje dogrywkę w moczu

1

Denzel chce jeszcze pojechac do domu ?

3

Robert przestan sie zadawać z Ferranem

0

@Hasszz bo podniecają sie jak kreci 2 rywalami gdy nadal zostaje cała drużyna rywala a jak ma kluczowa sytuacje to prawie głupi piłkę czyli standardowy Dembele

0

Ehh Roberto zamiast prac od razu po długim

Mareczek kocham Cie wariacie ! Ze 2/3 razy pękły mi nerwy ale nareszcie wróciłeś

3

Jezu juz miałem pisac co on robi po raz 4 ale wsadził na farcie. A Dembele blisko zeby jednak stracic w ważnej sytuacji czyli jak zwykle ;)

0

Halo budzimy sie, gol nie uznany…

1

Dembele nie gra lepiej na lewej ? Moze zejść do środka a na prawej sie wyrzuca za boczna albo linie końcowa

14

Do modlitw o kolana Fatiego dołączam modlitwę o kolano Mareczka by juz nie zjechał nigdy z forma

0

Jak to jest ze rywal nic nie gra ale jak ma piłkę w polu karnym to jest groźniejszy od nas…

0

Ja wiem ze spalony to spalony ale o paznokieć czy dosłownie kawałek barku jak Lautaro z Arabia to dramat

0

@Firestone chodzi o to ze Jules lubi czesto cos odwalić ala Lenglet

0

Jest i elektryk z Sevilli… dlatego go tutaj nie chciałem…

0

Alba wiecznie musi machać i popychać tymi łapami ? Moze trzeba przywiązać ?

0

@Medium przy Neyu to on nawet nie stał ;)

5

Co ten Lewy k***a robi ? Potem znow będą plakac w polskich mediach ze mu nie podaja tylko samolubni

15

Nareszcie pomoc blisko siebie w trojkącie moze pograc a nie krater na srodku jakby mine wywaliło

5

Zderzyć sie z Araujo to jakby z pociągiem ;)

1

Trybuny pełne XD

0

De Jong od razu k***a podawaj do Raphy a nie zamulaj

0

Fajny skład, oby było co ogladac

0

Eh, prześlizgnęli sie jak zwykle

0

3 mecz i 3 karny… jak żyć panie premierze ?

0

Jakby tylko mu sie chciało wchodząc jako rezerwowy to czemu nie ? Depayowi sie nie chce

0

Jak myślicie który to obrońca Barcy „bedzie” w Atletico w przyszłym sezonie ?

0

Wygrywamy w łajno stylu jak Atletico 1-0 i nie wiadomo czy sie cieszyc czy plakac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?