SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może i będą grać w 10 ale pamietajmy ze teraz będzie murarka i moze byc ciezej.
Ten z nr 42 w RSSS ciekawy grajek
0
@pax i tak nie mamy przebojowego LS…
2
@barcanawieki ja bym tam wolał zeby ich zdegradowali za recydywę ;) juz tak szybko by nie wrócili jak dawniej ;)
0
@LewoSkrzydlowy11 napisałem to co kazdy widzi poza paroma osobnikami ;)
2
Nasi musza uwazac z faulami bo będą naciski w przerwie zeby nam tez walnąc czerwo
10
Teraz znowu Balde wychodził, czemu oni nie podaja sobie ? Jak trzeba sie bawic we własnym polu karnym to potrafia podawać
1
Co on to zrobił ? Ale nawinął go ładnie
0
Oliwa sprawiedliwa bo gościa juz nie powinno byc na boisku
1
Nie wierze ze zmienił decyzje
Hahah
2
7 fauli i bez kartki buhaha
0
@Bartula RSSS daje grać i nie naciska tak bo boi sie kontry a to 1 mecz
Z Eintrachtem by Busi nie istniał, zabiegaliby go
1
Festiwal łokci z obu stron.
0
1 groźna akcja rywala i poprzeczka…
Ten Zubimendi jest cieniutki, co Xavi w nim widzi i jeszcze 60 mln buhahah
Ciekawy walczak ala Gavi to ten z nr 42 w RSSS
0
To chyba był Andreas Iniesta ;)
2
Zacznie dawac kartki RSSS czy tylko Lewego znowu wyrzuci ?
Ostatnim razem tez tylko naszych kartkowal
3
@Roobo ale przy Neymarze to on nawet nie stał chłopie ;)
0
@patryk355 ale Messi konczy takie pily po rajdzie kolego ;)
0
Nie chce nic krakać ale znacie pewne powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach…
2
Dembele i Dembele ale koniec końców tylko Leo takie konczy…
2
Eh Balde, decyzyjność szwankuje
Za pozno decyzja o podaniu
0
Aj najpierw prawie Gavi a teraz sie musiał De Jong zakręcić
0
Ktos szybszy od Busiego i piłka chwile temu by była przecięta na nasza korzyść…
1
Czas na NBA. Szkoda sie denerwować Realem i spoglądać na Juve
1
Ehh szantażysta zaraz dogoni Lewego…
0
Di Maria forma top…
2
Dramat, przepchane kolanem i oczy bola i wstyd po takim widowisku…
0
Aj Alonso prawie asysta do rywala
1
@Danger204 to samo :(
0
Hair Stegen haha XD
21
Jpdl podał bramkarzowi… cały słupek odkryty i podaje do bramkarza no nie wierze