SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu co za dziad
1
Mozna juz wyłączyć. Dawac ten Madryt ale dopiero w finale.
25
Wymienić Felixa na Depaya XD
1
Savic dzbannik jak zwykle ;) mogl chociaz walnąc w łeb Viniemu ;)
9
Nie moge napisac tego co mysle o Viniciusie bo bym dostał długiego bana XD
1
Dobrze ze Vinicius na sile chce zostać bohaterem bo jakby wyłożył to byłoby juz 2:1.
Depay stabilnie, ujowo ;)
1
No tak, Real musi gonic wynik to zawsze co najmniej 5+ doliczone ;)
1
Real ma to do siebie ze jak jest końcówka meczu i wynik niekorzystny to cisną i na prawde wyglądają jakby kazdy biegał na 150% możliwości. Wyglądają na „szybszych” od rywala.
Chcialbym zebysmy z czasem przejęli ta cechę, ciśnięcia i gry do końca.
0
Ma szczescie ze i tak byłby spalony jakby trafił ale XD
22
Manzano az sie przeżegnał bo zgrzeszył przeciwko Madrytowi pokazując to czerwo ;)
0
Wybaczone, Mareczek chciał sie po prostu rozgrzać na końcowe minuty.
0
No nie ma tej dynamiki Fati… co wieczór modlę sie by wrocil do dawnej dyspozycji
0
Kocham Cie Mats ale jak tak mozna podawać majac tyle czasu i miejsca ?
1
Rapha cos ty zrobił ?
To musi cos w glowie siedziec, nie ma innej opcji
0
Karny jak byk, Real juz miałby 2 ;)
0
Dembele fajnie do momentu strzału czyli jak zwykle ;)
1
A moze Andreas te „sraczki” w Chelsea miał specjalnie zeby tu trafic ? To jest niemożliwe bo gość jest top.
1
Kounde - Araujo - Andreas < 3
0
Ehh no nie wejdzie…
7
Real miałby juz karnego…
4
Pudło sezonu juz znamy
1
W 1 połowie nie kartkowal Sociedad a nam teraz za wszystko. Mowilem ze będą naciski zeby wyrównać stan rywalizacji
3
Byłem przekonany ze boczna siatka, ale babol bramkarza dał sobie wsadzić w swoj słupek
0
Jezu Kounde x2…
0
I cyk nie pokazali powtórki bo mogła byc druga czerwona ;)
Najpierw ściągnięcie ręka głowy Gaviego a potem urwane czy było 2 uderzenie
0
@MateuszGotowka99 ale Sociedad daje grać, gdzie był z Eintachtem ?
4
Araujo juz sie za bark trzyma :/
0
@Xxxbarca4ever cienki jak sik pająka
Jak ktos da za niego 60 mln to będzie żart
0
@Emhyr a w meczu nadal 0 asyst i 0 goli ;)
2
@Bezhistorii jak biegnie to wydaje dźwięki jak komar