0

Jezu co za dziad

1

Mozna juz wyłączyć. Dawac ten Madryt ale dopiero w finale.

25

Wymienić Felixa na Depaya XD

1

Savic dzbannik jak zwykle ;) mogl chociaz walnąc w łeb Viniemu ;)

9

Nie moge napisac tego co mysle o Viniciusie bo bym dostał długiego bana XD

1

Dobrze ze Vinicius na sile chce zostać bohaterem bo jakby wyłożył to byłoby juz 2:1.

Depay stabilnie, ujowo ;)

1

No tak, Real musi gonic wynik to zawsze co najmniej 5+ doliczone ;)

1

Real ma to do siebie ze jak jest końcówka meczu i wynik niekorzystny to cisną i na prawde wyglądają jakby kazdy biegał na 150% możliwości. Wyglądają na „szybszych” od rywala.
Chcialbym zebysmy z czasem przejęli ta cechę, ciśnięcia i gry do końca.

0

Ma szczescie ze i tak byłby spalony jakby trafił ale XD

22

Manzano az sie przeżegnał bo zgrzeszył przeciwko Madrytowi pokazując to czerwo ;)

0

Wybaczone, Mareczek chciał sie po prostu rozgrzać na końcowe minuty.

0

No nie ma tej dynamiki Fati… co wieczór modlę sie by wrocil do dawnej dyspozycji

0

Kocham Cie Mats ale jak tak mozna podawać majac tyle czasu i miejsca ?

1

Rapha cos ty zrobił ?
To musi cos w glowie siedziec, nie ma innej opcji

0

Karny jak byk, Real juz miałby 2 ;)

0

Dembele fajnie do momentu strzału czyli jak zwykle ;)

1

A moze Andreas te „sraczki” w Chelsea miał specjalnie zeby tu trafic ? To jest niemożliwe bo gość jest top.

1

Kounde - Araujo - Andreas < 3

0

Ehh no nie wejdzie…

7

Real miałby juz karnego…

4

Pudło sezonu juz znamy

1

W 1 połowie nie kartkowal Sociedad a nam teraz za wszystko. Mowilem ze będą naciski zeby wyrównać stan rywalizacji

3

Byłem przekonany ze boczna siatka, ale babol bramkarza dał sobie wsadzić w swoj słupek

0

Jezu Kounde x2…

0

I cyk nie pokazali powtórki bo mogła byc druga czerwona ;)
Najpierw ściągnięcie ręka głowy Gaviego a potem urwane czy było 2 uderzenie

0

@MateuszGotowka99 ale Sociedad daje grać, gdzie był z Eintachtem ?

4

Araujo juz sie za bark trzyma :/

0

@Xxxbarca4ever cienki jak sik pająka
Jak ktos da za niego 60 mln to będzie żart

0

@Emhyr a w meczu nadal 0 asyst i 0 goli ;)

2

@Bezhistorii jak biegnie to wydaje dźwięki jak komar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?