0

@VamosGirl mam nadzieje ze ich jeszcze zdegradują ;)

2

@damiano996 kiedyś nie dało sie isc odlac bo traciłeś najlepsze akcje na zywo a teraz na telefonie cały mecz i nuda

0

Wejdzie i on… jpdl wjezdzajcie na buku w remis

1

Śmierdzi remisem… niech jeszcze Alonso wpusci to powtórka Espanyolu jak sie patrzy

5

Ehh to co sie stało z Fatim to jest dramat. Juz nie ma tego czegos :/

Wrzucili Raphe na lewe i juz nie istnieje. Tymczasem Dembele na prawej tez nic ehh

0

Ja pierdziele czemu Andreas i Balde ?

4

Marc królu jak sie cieszę ze wróciłeś ;) szkoda ze znow wraz z twoja forma drużyna nie dojeżdża
A Pedri szkoła im. Sergio Sztangi

1

I dlatego wole Raphe od Dembele ;) szału nie ma ale nie jest głupi
Dalej Rapha po wiecej asyst

3

Mimo spalonego Mareczek top ;)

0

Dopiero wrocilem do domu. Jak wyglada gra ? Roberto i Busi wiec ujowo ? ;)

0

Dalej mu sie nie chce ?

0

Myśleliście, ze Gil z nosa da im odpaść ? Przecież pod nich był wybierany ;)
Teraz po siateczkę z fantami i do hotelu ;)

6

Czemu on k***a nie da całego meczu Torre ? Gdzie ma sie rozwijac ? Na trybunach ?

0

No i chłopie ty w Leeds a kazdym razem tak próbowałeś

1

Ale gramy kupę, to sie w pale nie mieści.
Do Raphy juz trace cierpliwość, na Ferranie dawno juz krzyżyk.
Nie ma skrzydeł zeby zrobic okazje Lewemu i męczenie buły środkiem

1

Uniwersum Romero jest piękne ;)

5

Wywalili tyle w powietrze zamiast nam biednym dołożyć

1

@Chaoss Lapcio woli zabawy w basenie

0

Ciekawe czy jakby przechodził Lahoz to Lapcio walnąłby z brzucha ;)

0

Przeciez sztanga tego nie dźwignie

Zamiast dac wiecej drużynom to przeznaczają bule na oprawy XD

0

Mame nie teraz, ruszyła maszyna… żartowałem, calma to przeciez tylko puchar sołtysa ;)

0

@Yoshi94 gonił po skrzydle, wrzucał, uderzał rogale, oczekiwane asysty na poziomie Leo i KDB a u mas dostaje piłkę i robi jakies dziwne kroki prowadzą piłkę totalnie wytrącając prędkość

4

Co sie dzieje z Rapha ? Przeciez to totalnie inny gość niz w Leeds.

10

Jak ja sie cieszę ze linie lotnicze Air Stegen wznowiły działalność

1

@RobiS ale wtedy tak grali od 1 minuty meczu

5

Panowie ale my tak powinnismy grać od 1 minuty a nie jak Real juz stanął

0

No mam nadzieje ze juz zamkneli mecz bo Dembele standardowo sie podsumowuje

0

Jezu jak widze Busiego w polu karnym jak od tylu probuje wyłuskać piłkę to mi sie goraco robi

2

Balde powinien miec ksywę TGV

0

Aj Gavi sie zatrzymał w polu karnym, jakby szedł cały czas to przecialby ta piłkę od Balde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?