SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosGirl mam nadzieje ze ich jeszcze zdegradują ;)
2
@damiano996 kiedyś nie dało sie isc odlac bo traciłeś najlepsze akcje na zywo a teraz na telefonie cały mecz i nuda
0
Wejdzie i on… jpdl wjezdzajcie na buku w remis
1
Śmierdzi remisem… niech jeszcze Alonso wpusci to powtórka Espanyolu jak sie patrzy
5
Ehh to co sie stało z Fatim to jest dramat. Juz nie ma tego czegos :/
Wrzucili Raphe na lewe i juz nie istnieje. Tymczasem Dembele na prawej tez nic ehh
0
Ja pierdziele czemu Andreas i Balde ?
4
Marc królu jak sie cieszę ze wróciłeś ;) szkoda ze znow wraz z twoja forma drużyna nie dojeżdża
A Pedri szkoła im. Sergio Sztangi
1
I dlatego wole Raphe od Dembele ;) szału nie ma ale nie jest głupi
Dalej Rapha po wiecej asyst
3
Mimo spalonego Mareczek top ;)
0
Dopiero wrocilem do domu. Jak wyglada gra ? Roberto i Busi wiec ujowo ? ;)
0
Dalej mu sie nie chce ?
0
Myśleliście, ze Gil z nosa da im odpaść ? Przecież pod nich był wybierany ;)
Teraz po siateczkę z fantami i do hotelu ;)
6
Czemu on k***a nie da całego meczu Torre ? Gdzie ma sie rozwijac ? Na trybunach ?
0
No i chłopie ty w Leeds a kazdym razem tak próbowałeś
1
Ale gramy kupę, to sie w pale nie mieści.
Do Raphy juz trace cierpliwość, na Ferranie dawno juz krzyżyk.
Nie ma skrzydeł zeby zrobic okazje Lewemu i męczenie buły środkiem
1
Uniwersum Romero jest piękne ;)
5
Wywalili tyle w powietrze zamiast nam biednym dołożyć
1
@Chaoss Lapcio woli zabawy w basenie
0
Ciekawe czy jakby przechodził Lahoz to Lapcio walnąłby z brzucha ;)
0
Przeciez sztanga tego nie dźwignie
Zamiast dac wiecej drużynom to przeznaczają bule na oprawy XD
0
Mame nie teraz, ruszyła maszyna… żartowałem, calma to przeciez tylko puchar sołtysa ;)
0
@Yoshi94 gonił po skrzydle, wrzucał, uderzał rogale, oczekiwane asysty na poziomie Leo i KDB a u mas dostaje piłkę i robi jakies dziwne kroki prowadzą piłkę totalnie wytrącając prędkość
4
Co sie dzieje z Rapha ? Przeciez to totalnie inny gość niz w Leeds.
10
Jak ja sie cieszę ze linie lotnicze Air Stegen wznowiły działalność
1
@RobiS ale wtedy tak grali od 1 minuty meczu
5
Panowie ale my tak powinnismy grać od 1 minuty a nie jak Real juz stanął
0
No mam nadzieje ze juz zamkneli mecz bo Dembele standardowo sie podsumowuje
0
Jezu jak widze Busiego w polu karnym jak od tylu probuje wyłuskać piłkę to mi sie goraco robi
2
Balde powinien miec ksywę TGV
0
Aj Gavi sie zatrzymał w polu karnym, jakby szedł cały czas to przecialby ta piłkę od Balde