SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Futbol jest Ci to winny Leo ! Utrzymujcie
1
Lautaro znowu pi****i ehh
10
Cos ty zrobił Otamendi ehh ;/
0
Jedyna szansa w dogrywce jest mozliwosc zmian w Argentynie ale kogo wpusci ?
1
I tak wczesniej trzeba było odprowadzić gościa to Otamendi sfaulował na karnego…
1
I teraz głupota Otamendiego. Mogl go asekurować do końca, a noz nic by z tego nie zrobił
1
Argentyna jest wszedzie
Wydaje sie ze jest groźnie, wybijają a potem i tak w pomocy przechwytują piłkę
Cos niesamowitego
4
Zmieniaj Alvareza na Lautaro niech pogoni trochę
0
Enzo za lekko… miałeś juz taka bramę
0
Czas zwolnił. Błagam Leo zamknij to solo na 3
0
@gacper oby wygrał finał Argentynie to najlepsze co zrobil dla kibicow Barcy i Leo w ciagu 5 lat ;)
1
Za wczesna ta zmiana Di Marii
1
Czemu on zwolnił w tym polu karnym ? Jezu zamknijcie ten mecz 3 bramka
2
Nie czeka do przerwy ? O ku**a ale zagrają full kontry
0
Płacze jak dziecko. Utrzymujcie to. Leo dawaj 3 po solo rajdzie
0
Leo mogl oddac wczesniej piłkę… wychodził Di Maria
1
Dawaj Argentyno, przeciez takie ciamajdy jak Grizz, Rabiot i Dembele nie moga tego wygrać. Cisnąć ich
0
Dobrze ze go trafił bicepsem a nie łokciem
9
Dzięki Dembele najlepsze co zrobiłeś dla kibiców Barcy i Leo
0
Ale głupota Dembele, zajebiscie
4
Jezu Di Maria…
Leo strzelaj wszystko sam bo koledzy widze skuteczność jak w 2014…
1
Dobrze gra Argentyna ale brak konkretow. Francja czeka na kontrę z szybkością Dembele i Mbappe niestety
0
Wciaz uwazam ze Argentyna nie ma napastnika, ten Alvarez mnie jednak nie przekonuje oby dzis mi zamknął usta.
Dawaj Argentyno bo sie gubią
0
@MateuszGotowka99 o tym samym pomyslalem
2
Francja sie gubi na nich Argentyno !
0
Leo jak nie zobaczę u Cb petardy od 1 minuty to sie zawiodę. To Twoj najważniejszy mecz w karierze. Nie ma czlapania. Zrob to !
0
Ciekawe czy wyniosą Mameda z oktagonu tak jak fanty z hotelu ;)
1
@Mario96w bol tu mi
3
Tak wlasnie sie powinno bic karne…
2
@Unikatowy pojechał jako atmosferic