SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dobra Lucho nie wkurzaj mnie… dawaj Fatiego i Balde
3
Morata nie ma spalonym ? To az dziwne
2
Zmienił zięcia jak akurat Olmo i Asensio słabsi dzis
0
Pedri co ma luz w wieku 19 lat… w kadrze gra duzo lepiej niz w klubie. Ale poczekam na mecz z Niemcami. Juz nieraz w klubie znikał w ważnych meczach.
4
@Faro no niestety w kadrze jest duzo lepszy, gra tak jakby wyżej i moze posyłać mnóstwo otwierających podan
W Barcy to go czesciej w kole środkowym widze niz przed polem karnym rywala
0
Lucho wprowadzaj Balde i Fatiego, ściągaj Ferrana i będzie mi sie jeszcze lepiej ogladac ;)
14
Pedri nie będzie miał liczb bo koledzy paralitycy ;)
1
Lucho kombinuje tym składem, zeby nie przekombinował ;)
0
Liczą sie bezpośrednie spotkania czy gole ? Jak Hiszpania ogra Niemców a będą liczyły sie bezpośrednie spotkania to Niemcy do domu ?
6
Ten mundial jest niemożliwy. Jestem w pracy widziałem 1 polowe i wyłączyłem bo Japonia nie istniała a teraz kolega krzyczy ze Niemcy w tyłek. To jest k***a niemożliwe
0
@Herato bo gwiazdorzy ?
0
Dembele szybko rozczytany jak w La Liga ;)
1
Współczuje Kangurom ;) nie dość ze na codzień grają w piłkę do góry nogami to jeszcze teraz będą mieli na obu skrzydłach wiatrak
0
Kij z tego remisu jak Argentyna dała ciała
1
Ehh ciekawe jakby to wygladalo gdyby Lewy to strzelił… mozemy juz tylko gdybać :/
0
Ja bym widział Casha na PO do Barcy. Tylko jako opcje bardziej defensywna. Zeby zostawał a Balde hulał na lewej
Aczkolwiek w Barcy moze i Cash by wiecej miał z gry do przodu
2
Czemu nie na sile i pod ladę ?
1
Ale jaja panie Ferdku
0
Jezu co my wrzucamy…
0
Nic nie gramy do przodu a Meksy w końcu cos wcisną…
0
Stany naćpane, zaraz któryś wyleci…
5
Lubiłem Desta ale nie wyszło mu u nas bo jest po prostu głupi
0
Zdrajcy Polski nie ma w ogole w kadrze na MŚ ?
8
Ale jest bezjajeczny. Valverde zapakowałby rakietę pod poprzeczkę…
0
Nie jestem w stanie ogladac meczu. Za co tyle minut doliczone ?
0
Trener Kataru jakis udar ? Takie dziwne miny na powtórce robił ;)
5
Gdzie ten spalony ?
0
Ależ wspomnienia z finału F1 z zeszłego sezonu ;) stałem przed tv i wręcz krzyczałem
Dzisiaj juz tylko chill ;)
0
Wiadomo czy Aldona przechodzi do viaplay ? Czy będą miec „swoich” ludzi ?
2
@MESSIah16 czuje ze przetrzepią ich przed meczem i ostatecznie gdzies opaska sie zapodzieje ;)