7

Dobra Lucho nie wkurzaj mnie… dawaj Fatiego i Balde

3

Morata nie ma spalonym ? To az dziwne

2

Zmienił zięcia jak akurat Olmo i Asensio słabsi dzis

0

Pedri co ma luz w wieku 19 lat… w kadrze gra duzo lepiej niz w klubie. Ale poczekam na mecz z Niemcami. Juz nieraz w klubie znikał w ważnych meczach.

4

@Faro no niestety w kadrze jest duzo lepszy, gra tak jakby wyżej i moze posyłać mnóstwo otwierających podan
W Barcy to go czesciej w kole środkowym widze niz przed polem karnym rywala

0

Lucho wprowadzaj Balde i Fatiego, ściągaj Ferrana i będzie mi sie jeszcze lepiej ogladac ;)

14

Pedri nie będzie miał liczb bo koledzy paralitycy ;)

1

Lucho kombinuje tym składem, zeby nie przekombinował ;)

0

Liczą sie bezpośrednie spotkania czy gole ? Jak Hiszpania ogra Niemców a będą liczyły sie bezpośrednie spotkania to Niemcy do domu ?

6

Ten mundial jest niemożliwy. Jestem w pracy widziałem 1 polowe i wyłączyłem bo Japonia nie istniała a teraz kolega krzyczy ze Niemcy w tyłek. To jest k***a niemożliwe

0

@Herato bo gwiazdorzy ?

0

Dembele szybko rozczytany jak w La Liga ;)

1

Współczuje Kangurom ;) nie dość ze na codzień grają w piłkę do góry nogami to jeszcze teraz będą mieli na obu skrzydłach wiatrak

0

Kij z tego remisu jak Argentyna dała ciała

1

Ehh ciekawe jakby to wygladalo gdyby Lewy to strzelił… mozemy juz tylko gdybać :/

0

Ja bym widział Casha na PO do Barcy. Tylko jako opcje bardziej defensywna. Zeby zostawał a Balde hulał na lewej
Aczkolwiek w Barcy moze i Cash by wiecej miał z gry do przodu

2

Czemu nie na sile i pod ladę ?

1

Ale jaja panie Ferdku

0

Jezu co my wrzucamy…

0

Nic nie gramy do przodu a Meksy w końcu cos wcisną…

0

Stany naćpane, zaraz któryś wyleci…

5

Lubiłem Desta ale nie wyszło mu u nas bo jest po prostu głupi

0

Zdrajcy Polski nie ma w ogole w kadrze na MŚ ?

8

Ale jest bezjajeczny. Valverde zapakowałby rakietę pod poprzeczkę…

0

Nie jestem w stanie ogladac meczu. Za co tyle minut doliczone ?

0

Trener Kataru jakis udar ? Takie dziwne miny na powtórce robił ;)

5

Gdzie ten spalony ?

0

Ależ wspomnienia z finału F1 z zeszłego sezonu ;) stałem przed tv i wręcz krzyczałem
Dzisiaj juz tylko chill ;)

0

Wiadomo czy Aldona przechodzi do viaplay ? Czy będą miec „swoich” ludzi ?

2

@MESSIah16 czuje ze przetrzepią ich przed meczem i ostatecznie gdzies opaska sie zapodzieje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?