SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ta ręka w murze to nie zwiększył obrysu ciała ? Niby przy ciele ale jednak zablokował
3
Lewy kolejny raz dostaje po twarz i nic. Lenglet za kazde uderzenie dostawał kartke albo wylatywał z boiska
3
Zdejmij chłopie tego Busiego przeciez oni go niszczą motorycznie. Pomocnik Realu potrafi x2 obiegnac Busiego
4
Roberto poda kiedys do przodu ? Tylko wycofuje albo wzdłuż
0
Poza Busim, Pique, Roberto i Alba lepiej sprzedać tez Ferrana i Erica poki sa jeszcze cokolwiek warci
6
Kiedy Pedri przestanie sie bać podawać w 1 tempo ? Wychodzą koledzy i obsrany nie podaje tylko przedłuża akcje a potem juz po ptakach
1
Co my gramy ? Rapha ma piłkę i pokazuje ze nie ma komu grać, zero ruchu z przodu
2
Roberto tylko na mine wrzuca kolegow, wez ze jeszcze do Stegena w światło bramki wycofaj placku
6
Rozumiem wściekłość Stegena, bramkarz broni a w polu karnym krater
Wszyscy biegli jak kon pociągowy za Vinim a nikt sie nie obejrzał ze Benzema stoi sam
0
@ElTomas a Roberto nawet do Stegena wycofuje
1
Czemu mamy takie problem pchnąć akcje do przodu ? Rywale tak jak Inter 3 podania i Dzeko stał przed Stegenem a my potrafimy podjeść max do 30 metra…
1
I czemu Dembele od razu nie podaje to Raphy ?
3
Rapha wstrzel sie w koncu i zapakuj okno…
0
Vini juz zaczyna pajacowac, sam sie poślizgnął
0
Newcastle poprzeczka i słupek po 2 strzałach głowa w tej samej akcji
2
Nie bal sie zaryzykować z Balde na Lo ale na trójkę Pedri-Frenkie-Gavi juz nie postawił :/
Chryste panie miej w opiece ta prawa obronę vs Vini :/
0
@Krystian1588 chłopie Inter musi stracic pkt z Czechami…
1
Po co De Jong czeka na faul zamiast rzucic do przodu
0
Pedri sie uczy od Busiego…
Marek !
0
I jak zwykle sfrajerzylismy
0
@Huck co robi ? Gość nie wykłada koledze na pustaka gdy gonimy wynik, c**j ze spalony tam był
0
Komu on dzisiaj podaje ????
0
Jak ich nie pojedziecie to nie szukajcie niczego w LM
0
Cóż z tych strzałów Dembele jak prosto w Onane
0
Inter raz wrzuci i Dzeko ma setkę a u nas Busi nie umie przerzucić do Dembele
0
Komu Lewy wrzuca ? Podać po ziemi do strzału a nie…
0
Inter wrzuca i nagle pusty Dzeko sie składa do strzału… jakim cudem rywal zawsze ma lukę i czas
2
Brawo Pique, pięknie złamałeś linie
0
Nareszcie walczymy o piłkę a nie stoimy jak panienki
1
Fajne skarcenie za grę na czas od 2 minuty ale obawiam sie ze Bayern dogada sie z Interem zeby dac pstryczek w nos Barcy i Lewemu…