0

A ta ręka w murze to nie zwiększył obrysu ciała ? Niby przy ciele ale jednak zablokował

3

Lewy kolejny raz dostaje po twarz i nic. Lenglet za kazde uderzenie dostawał kartke albo wylatywał z boiska

3

Zdejmij chłopie tego Busiego przeciez oni go niszczą motorycznie. Pomocnik Realu potrafi x2 obiegnac Busiego

4

Roberto poda kiedys do przodu ? Tylko wycofuje albo wzdłuż

0

Poza Busim, Pique, Roberto i Alba lepiej sprzedać tez Ferrana i Erica poki sa jeszcze cokolwiek warci

6

Kiedy Pedri przestanie sie bać podawać w 1 tempo ? Wychodzą koledzy i obsrany nie podaje tylko przedłuża akcje a potem juz po ptakach

1

Co my gramy ? Rapha ma piłkę i pokazuje ze nie ma komu grać, zero ruchu z przodu

2

Roberto tylko na mine wrzuca kolegow, wez ze jeszcze do Stegena w światło bramki wycofaj placku

6

Rozumiem wściekłość Stegena, bramkarz broni a w polu karnym krater
Wszyscy biegli jak kon pociągowy za Vinim a nikt sie nie obejrzał ze Benzema stoi sam

0

@ElTomas a Roberto nawet do Stegena wycofuje

1

Czemu mamy takie problem pchnąć akcje do przodu ? Rywale tak jak Inter 3 podania i Dzeko stał przed Stegenem a my potrafimy podjeść max do 30 metra…

1

I czemu Dembele od razu nie podaje to Raphy ?

3

Rapha wstrzel sie w koncu i zapakuj okno…

0

Vini juz zaczyna pajacowac, sam sie poślizgnął

0

Newcastle poprzeczka i słupek po 2 strzałach głowa w tej samej akcji

2

Nie bal sie zaryzykować z Balde na Lo ale na trójkę Pedri-Frenkie-Gavi juz nie postawił :/
Chryste panie miej w opiece ta prawa obronę vs Vini :/

0

@Krystian1588 chłopie Inter musi stracic pkt z Czechami…

1

Po co De Jong czeka na faul zamiast rzucic do przodu

0

Pedri sie uczy od Busiego…
Marek !

0

I jak zwykle sfrajerzylismy

0

@Huck co robi ? Gość nie wykłada koledze na pustaka gdy gonimy wynik, c**j ze spalony tam był

0

Komu on dzisiaj podaje ????

0

Jak ich nie pojedziecie to nie szukajcie niczego w LM

0

Cóż z tych strzałów Dembele jak prosto w Onane

0

Inter raz wrzuci i Dzeko ma setkę a u nas Busi nie umie przerzucić do Dembele

0

Komu Lewy wrzuca ? Podać po ziemi do strzału a nie…

0

Inter wrzuca i nagle pusty Dzeko sie składa do strzału… jakim cudem rywal zawsze ma lukę i czas

2

Brawo Pique, pięknie złamałeś linie

0

Nareszcie walczymy o piłkę a nie stoimy jak panienki

1

Fajne skarcenie za grę na czas od 2 minuty ale obawiam sie ze Bayern dogada sie z Interem zeby dac pstryczek w nos Barcy i Lewemu…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?