0

A pisałem gdzies ostatnio, ze Benzema wygra ZP ale sie skończy ;)

0

Na Twitterze lataja fotki i analizy ze to jakas ukraińska rakieta systemu obronnego…

1

@Rl9k1nG Dżoł giw mi atomówka ;)

1

Jakaś wypowiedź z Ukrainy juz była ?

1

@MesQueUnClub96 nie ruszamy bo nie mamy czym ale chociaz niech NATO postawi jakies systemy na samej granicy zeby ani jeden rodak wiecej nie zginął

1

@bari_94 niestety tez mi sie wydaje ze nawet jak będzie jakis jawny atak to NATO nas zostawi jak zwykle

3

„Dżoł giw mi atomówka” Dudeł w tej chwili ;)

7

Wielki test przed NATO… to nie rozwalona stodoła jakiegos Kowalskiego czy sracz na srodku plazy tylko zginęli dwaj obywatele kraju członkowskiego NATO. I mysle ze rosja ten egzamin bacznie obserwuje…

1

@Rl9k1nG ale mimo wszystko zginęli obywatele NATO
Gdyby to rozwaliło jakas stara stodole to pol biedy ale zginęli ludzie

0

@BulaKG „prowokacja” w celu większej eskalacji XD

0

@Dembouz1899 stary Alves spóźniony i tyle ;)

6

Do przewidzenia było, że komentarz będzie jeden, „prowokacja”. Jak ja tej nacji nienawidzę ;)

1

Szacunek dla Pique ze na koniec kariery pocisnął temu gilowi. Powiedział to co mysli kazdy kibic Barcy ogladajac wyczyny pana arbitra… w kazdym naszym meczu z jego udziałem jest cyrk.
Lahoz, Manzano, del Cerro Grande i Hernandez x2 to zawsze dramat.

0

Cadiz wiecie co robic !

0

Pieprzyć styl, takimi meczami zdobywa sie mistrzostwo !

2

@Szopeninho bo nawrzucał Gilowi z nosa na koniec kariery ?

5

Aj to była chwila dawnego Ansu

1

Walcz Gavi pitbullu ty

0

Eric chyba skreślony po swoich babolach ;)

0

Grać do końca ! Juz tu było 2:2 niedawno
Gramy do końca !

1

Rapha ! Jak w kadrze jakis czas temu !

0

@Tollusiek o tym samym pomyslalem, co chwile kontuzja

0

Gavi co goni, chłopie zmień tego Busiego za kogokolwiek szybszego

0

Dembele jest tak głupi ze szok

5

Panie sędzio czemu za identyczna sytuacje chwile wczesniej zawodnik Osausny nie dostał drugiej żółtej a teraz żółta była na „czystym” zawodniku ?

0

I gdzie jest druga żółta dla Osasuny ?

0

Dawaj czerwo dla Osasuny i jazda

0

Na fuksie zmieścił

1

Nie umiemy zapieprzac. Niby sie bronimy ale nie umiemy doskoczyć szybko do rywala, nawet pójść na wyprzedzenie, wszystko za wolno. Jak juz doskoczymy to przewaznie faul zamiast sprytnie wyłuskać piłkę.
Jak któregoś naszego rywal minie to sie obraca i patrzy co zrobi kolega obok zamiast zapieprzac.

0

W Madrycie tylko Błyskawice ! Haha a mowilem halowcom to sie tak z nich nabijali ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?