1

I tak na c**j ten karny teraz. W 1 meczu nie dali i z Interem to teraz juz niech sobie wsadza

0

Jesteśmy dziady prawie po raz 3…

0

Eh Bellerin mogl 2 razy złapać na spalonego przy obu bramkach i tego nie zrobił

0

Ale jesteśmy dziady, na nas nic wielkiego nie potrzeba

1

Franek da w koncu od razu prostopadła na Roberta czy ciagle będzie zwalniał do boku ?

0

Jesteśmy dziadami i tyle

5

Przychodzi wazny mecz i Franek nie potrafi piłki przyjąć :/

0

@Firestone po prostu zawsze bywa elektryczny z lepszym rywalem ;) a jak widać nawet za pojedyncze bledy sie płaci odpadnięciem z LM

0

Wraca Kounde z Sevilli. Dlatego nie do końca go tu chciałem. Elektryk zawsze pozostanie elektrykiem

0

Wiecie co jest najgorsze ? Ze jak taki Inter czy Atletico wyjdzie dalej to sa w stanie daleko dotrzec bo będą grać ta cholerna murarkę

0

Inter 100 kg w zbroi, dawac pepiki !

0

@michal26 mógł zamknac mecz a znow rzucił jakies gunwo…

0

@poskus westbrook nie rzuca punktów, Portland rusza z akcja ale jeden z ich zawodników w przodu wydaje sie ze popycha zawodnika Lakers, sędzia uznaje ze jednak symulka zawodnika Lakers i Blazers to wygrali, obejrzyj skrot bo ciezko to opisać

0

@barcelonaLM nagrywałeś bo w Eleven nie było powtórki

1

Lakers znowu w czapę. Portland góra jednak po kontrowersji na koniec ;)

3

Fati :/ a tak sie modliłem zeby wrocil w takim samym stanie jak dawniej :/ zero błysku
Kiedyś jak dostawał piłkę to juz wiedziałeś ze za chwile będzie gol albo asysta

16

Dobitki Benzemy nie umieli zablokowac :/

7

Fati juz nie jest taki sam :(

1

Będzie Torre, ale zamiast Alonso i Ferran to bym wolał zobaczyc Bellerina i Raphe na boisku

0

@Pitinho a Jezu przeciez Alonso jeszcze wszedł…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda, ze Franek nie zejdzie z pensji bo nadal go będą chcieli wypchać a w takiej dyspozycji chcialbym zeby został

0

Jezu co to za zmiany ?
I po co ten VAR ?

0

Mlody Balde sie odpalił jak usłyszał pare oklasków ;)

9

Trochę siadaliśmy, zamiast wbić gwoździa na 4:0 to lubimy miewać nerwówki gdyby rywal złapał kontakt ;)

17

Balde w koncu sie rozwija w grze do przodu. Nabieraj masy chłopaku, trenuj drybling i szybkość i mamy swojego Daviesa

1

Jak jest w stanie chodzic to chyba nic nie złamane ale potężny strzał w miednice

1

I Bilbao włączył tryb rzeźników

0

Garcia forma top jak Pique

0

@Aragorn33 cud ze Bilbao wyjątkowo słabe dzis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?