SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I tak na c**j ten karny teraz. W 1 meczu nie dali i z Interem to teraz juz niech sobie wsadza
0
Jesteśmy dziady prawie po raz 3…
0
Eh Bellerin mogl 2 razy złapać na spalonego przy obu bramkach i tego nie zrobił
0
Ale jesteśmy dziady, na nas nic wielkiego nie potrzeba
1
Franek da w koncu od razu prostopadła na Roberta czy ciagle będzie zwalniał do boku ?
0
Jesteśmy dziadami i tyle
5
Przychodzi wazny mecz i Franek nie potrafi piłki przyjąć :/
0
@Firestone po prostu zawsze bywa elektryczny z lepszym rywalem ;) a jak widać nawet za pojedyncze bledy sie płaci odpadnięciem z LM
0
Wraca Kounde z Sevilli. Dlatego nie do końca go tu chciałem. Elektryk zawsze pozostanie elektrykiem
0
Wiecie co jest najgorsze ? Ze jak taki Inter czy Atletico wyjdzie dalej to sa w stanie daleko dotrzec bo będą grać ta cholerna murarkę
0
Inter 100 kg w zbroi, dawac pepiki !
0
@michal26 mógł zamknac mecz a znow rzucił jakies gunwo…
0
@poskus westbrook nie rzuca punktów, Portland rusza z akcja ale jeden z ich zawodników w przodu wydaje sie ze popycha zawodnika Lakers, sędzia uznaje ze jednak symulka zawodnika Lakers i Blazers to wygrali, obejrzyj skrot bo ciezko to opisać
0
@barcelonaLM nagrywałeś bo w Eleven nie było powtórki
1
Lakers znowu w czapę. Portland góra jednak po kontrowersji na koniec ;)
3
Fati :/ a tak sie modliłem zeby wrocil w takim samym stanie jak dawniej :/ zero błysku
Kiedyś jak dostawał piłkę to juz wiedziałeś ze za chwile będzie gol albo asysta
16
Dobitki Benzemy nie umieli zablokowac :/
7
Fati juz nie jest taki sam :(
1
Będzie Torre, ale zamiast Alonso i Ferran to bym wolał zobaczyc Bellerina i Raphe na boisku
0
@Pitinho a Jezu przeciez Alonso jeszcze wszedł…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda, ze Franek nie zejdzie z pensji bo nadal go będą chcieli wypchać a w takiej dyspozycji chcialbym zeby został
0
Jezu co to za zmiany ?
I po co ten VAR ?
0
Mlody Balde sie odpalił jak usłyszał pare oklasków ;)
9
Trochę siadaliśmy, zamiast wbić gwoździa na 4:0 to lubimy miewać nerwówki gdyby rywal złapał kontakt ;)
17
Balde w koncu sie rozwija w grze do przodu. Nabieraj masy chłopaku, trenuj drybling i szybkość i mamy swojego Daviesa
1
Jak jest w stanie chodzic to chyba nic nie złamane ale potężny strzał w miednice
1
I Bilbao włączył tryb rzeźników
0
Garcia forma top jak Pique
0
@Aragorn33 cud ze Bilbao wyjątkowo słabe dzis