0

Uff ze Bilbao wyjątkowo słabe, obawiałem sie tego meczu w tym składzie.
Szczerze mogl podawać do Pedriego ale jakby Pedri miał zmarnować jak z Bayernem to lepiej niech ładuje rodak

3

Jak tak patrze na ten skład to obawiam sie ze Xavi chce przegrać mistrzostwo do mundialu ;)
Jest juz Bellerin to gra Roberto, Fati wraca to ściąga 1 skrzydłowego i gra fałszywym skrzydłowym no i ponownie ślimak Busi zamiast ruchliwa pomoc.

0

@Encore który to juz sezon czytam ;)

0

@Encore Ogarneli ;)

2

Brawo Spurs ;) zagrali chłopaki zespołowo i z ambicja ;) co za zbiórki Poeltla w ataku !
I kurs prawie 8 na Spurs przed meczem

0

Po 3 kwartach pachnie sensacja w Phila ;) zacny kurs był na Spurs ale pewnie niewielu ryzykowało ;)

0

Patrzcie ile oni maja miejsca a mimo to Mahrez marnuje

0

@esem91 to samo pisałem, z jednego ujęcia widać ze faul a z innego widać jak wyciaga kopytko ;)

0

@Kondziubarca to tez fakt bo nie grają wypalonymi graczami ale spójrz ze De Bruyne moze jednym podaniem uruchomić Erlinga na setkę a u nas takie podanie musi przejsc przez 2 linie muru pomocników i obrońców rywala

5

Jakby Barca miała tyle miejsca do grania w każdej kolejce La Liga co ma City od Brighton to tez byśmy cały czas wykręcali 3/4/5-0…
Brighton dało pare fajnych meczy z czołówka ale dzisiaj sie to skonczy wysoko. Czekam kiedy w koncu będą stawiac autobusy przed Guardiola jak przeciwko nam…

0

@kamiVeB kontakt był ale na jednej z kamer widać jak Bernardo wyciaga noge przed kontaktem a piłka mu juz uciekała
Mysle ze w Hiszpanii by nie gwizdneli ;)

0

Bernardo tak troche nóżkę wyciagnal przed kontaktem. Erling z kolejnym golem…

1

Zabrali Monchu ciekawego gola :/ lubie śledzić naszych wychowanków ;)

22

Gavi i Pedri na mundial nie pojadą bo ich Xavi zajedzie. Az sie prosiło o Kessiego i Torre w ich miejsce

6

Bellerin wyglada na 2 razy szybszego niz Roberto. Od razu doskok do rywala i próba odbioru podoba mi sie

0

@Qexi nie zdarza pojechac na mundial bo ich Xavi zajedzie
Az sie prosiło o Kessiego za Pedriego i Torre za Gaviego

8

Presja i słaba głowa Raphy chyba inaczej nie mozna tego tłumaczyć. To jest niemożliwe ze kolejny dobry grajek po transferze do nas zalicza zjazd

1

Głupie c***e faulują Ansu specjalnie

0

Zmiany Xavi, daj pograc Bellerinowi, Balde, Raphie i Kessiemu

0

@CyPeK to samo pomyslalem ;)

0

Mocarny Alba bo osłabiony Villareal siadł a jak przyjedzie ktos mocniejszy to go nie ma ;)

0

Akurat jak musiałem wyjsc to pakuje dublet…

0

3 ostrzeżenie, za chwile rywal w koncu wyjdzie sam na sam

1 zdarzył Alba przeciąć
2 rywal sie pogubił
3 danjuma sie wyrzucił ze światła bramki

3

Zróbcie cos z tymi rożnymi , sa bezużyteczne u nas k***a !

0

Alba poleciał na raz jak TGV ;)

0

Wystarczy przyspieszyć na chwile i sie robi groźnie dla rywala. I ja sie pytam czemu Franek nie moze grać od raz szybko i do przodu tak jak w Ajaxie ?

0

Ale przeciez tam spalony był

6

Nie mozemy szybciej operować piłka od 1 minuty tylko jak sie dupa pali ?

3

Jezu jak ten Torres cienki. Sprzedaliśmy nie tego Ferrana co trzeba

0

Haha przeciez gość sie w niego wpierdziela i nic, nie było kontaktu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?