0

@Worny jest po prostu równie cienki ;)

3

@Bartula człowiek wyjdzie z Atletico ale Atletico z człowieka nigdy XD

0

Urugwaj mysli ze 3 remisami awansuje dalej ?

13

Haha ma za swoją pajacerska cieszynke XD

1

Rapha ma takie cos z Di Marii, oby z czasem grał coraz lepiej, piękna piłka

A Vini ma cos z Neymara, po nieodgwizdanym faulu ruszył zeby oddac

3

Ależ 1 kwarta GSW ;) ale jednak mundial ważniejszy był

2

@gumaz no juz dzien Japonia zepsuła w południe :/

13

Ehh wkurzony jestem, chciałem dzisiaj sąsiada za burtą

0

Mógł ich Lucho dzis zajechać cały mecz a dac odpoczac z Japonia. Miałby 2 pieczenie na jednym ogniu

0

@BartqRKO w Barcy tez narzekaliśmy na zmiany Lucho, nic nowego

0

K***a podłączyli ich do prądu

0

@Roobo w Hiszpanii widzielismy juz wszystko

1

@Kamiloza91 będą o tej samej porze

1

I Busi ręka nie sprawdzają ?

0

Hiszpania nie broń tylko atakuj po 2. Puszczać Nico w boj niech sie ściga.

1

@AmigoBlancos a możesz mieć 4 pkt i drzeć o awans jak Polska…

0

@Lordzi jak Hiszpania wygra z Japonia a Niemcy wysoko z Kostaryka to moga wyjsc jeszcze

1

Cóż jak Japonia sfrajerzyla

1

Simon i prawie poczułem sie jakby Barca bawiła sie przed polem karnym ;)

0

@Chaoss przynajmniej jak będzie miał cos na nodze to strzeli

1

Zmiana słuszna bo słaby ale szkoda ze nie Fati tylko kolejny „strzelec wyborowy” ;)

6

Sztanga jak nie zejdzie to chwyci czerwo bo kazdy go objeżdża, kij z tego jego ustawiania sie

1

@raben24 ale szczelił gola Niemocom !!!1! XD

1

Alba tylko po ziemi umie grać ? Po drugiej stronie pola karnego miał pustego gościa. Nie umie podnieść ?

0

@Mixtape Pep zrobił na nas piękny interes. Za tyle samo kupił pięknego Erlinga. Tak wiem ze sa jeszcze prowizje

0

@Niemczyk a potem Olmo wroci do klubu i będzie wyglądał jak średniak

4

Villa ze złamana noga by to wykończył XD

2

Reakcja znajomych piękna. „Jezu jaki dziad” XD ja jako kibic Barcy juz przyzwyczajony
Ale kazdy ma swojego Milika i Morate ;)

10

Ciekawi mnie przypadek Olmo. Na turniejach gra dobrze i jest śpiewka w katalońskich mediach ze klub chce zeby wrócił a potem w Lipsku znowu średniak ;)

1

@AlexDark00 sam bym wydymil do niego na ulicy, ma zbyt Niemiecka twarz XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?