SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny jest po prostu równie cienki ;)
3
@Bartula człowiek wyjdzie z Atletico ale Atletico z człowieka nigdy XD
0
Urugwaj mysli ze 3 remisami awansuje dalej ?
13
Haha ma za swoją pajacerska cieszynke XD
1
Rapha ma takie cos z Di Marii, oby z czasem grał coraz lepiej, piękna piłka
A Vini ma cos z Neymara, po nieodgwizdanym faulu ruszył zeby oddac
3
Ależ 1 kwarta GSW ;) ale jednak mundial ważniejszy był
2
@gumaz no juz dzien Japonia zepsuła w południe :/
13
Ehh wkurzony jestem, chciałem dzisiaj sąsiada za burtą
0
Mógł ich Lucho dzis zajechać cały mecz a dac odpoczac z Japonia. Miałby 2 pieczenie na jednym ogniu
0
@BartqRKO w Barcy tez narzekaliśmy na zmiany Lucho, nic nowego
0
K***a podłączyli ich do prądu
0
@Roobo w Hiszpanii widzielismy juz wszystko
1
@Kamiloza91 będą o tej samej porze
1
I Busi ręka nie sprawdzają ?
0
Hiszpania nie broń tylko atakuj po 2. Puszczać Nico w boj niech sie ściga.
1
@AmigoBlancos a możesz mieć 4 pkt i drzeć o awans jak Polska…
0
@Lordzi jak Hiszpania wygra z Japonia a Niemcy wysoko z Kostaryka to moga wyjsc jeszcze
1
Cóż jak Japonia sfrajerzyla
1
Simon i prawie poczułem sie jakby Barca bawiła sie przed polem karnym ;)
0
@Chaoss przynajmniej jak będzie miał cos na nodze to strzeli
1
Zmiana słuszna bo słaby ale szkoda ze nie Fati tylko kolejny „strzelec wyborowy” ;)
6
Sztanga jak nie zejdzie to chwyci czerwo bo kazdy go objeżdża, kij z tego jego ustawiania sie
1
@raben24 ale szczelił gola Niemocom !!!1! XD
1
Alba tylko po ziemi umie grać ? Po drugiej stronie pola karnego miał pustego gościa. Nie umie podnieść ?
0
@Mixtape Pep zrobił na nas piękny interes. Za tyle samo kupił pięknego Erlinga. Tak wiem ze sa jeszcze prowizje
0
@Niemczyk a potem Olmo wroci do klubu i będzie wyglądał jak średniak
4
Villa ze złamana noga by to wykończył XD
2
Reakcja znajomych piękna. „Jezu jaki dziad” XD ja jako kibic Barcy juz przyzwyczajony
Ale kazdy ma swojego Milika i Morate ;)
10
Ciekawi mnie przypadek Olmo. Na turniejach gra dobrze i jest śpiewka w katalońskich mediach ze klub chce zeby wrócił a potem w Lipsku znowu średniak ;)
1
@AlexDark00 sam bym wydymil do niego na ulicy, ma zbyt Niemiecka twarz XD