SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo bohaterem
4
Co ten Pedri k***a robi zamiast od razu napędzić akcje ?
1
To jest czerwo za kopnięcie w głowę i pyskówkę do sędziego
2
Roberto godnie zastępuje Busiego, pierwszy kontakt i strata ;) dwaj wirtuozi
1
Nasi juz omijają grę przez środek pomocy bo Busi stoi jak widły w gnoju
0
No i zabiegł sie bo mu sie mózg wyłączył
0
@SzwejkoP nie za szybko tylko kontuzje go zniszczyły, przed nimi był magiczny, co kopnął to zamieniał w złoto
2
Pedri prowadzi i prowadzi i kolejny raz nic nie robi i mu wyłuskują
Marek wrocil !
0
Niby mamy teraz szybkich piłkarzy ale za kazdym razem wydaje mi sie ze rywal ma duzo szybszych piłkarzy…
25
Jak Araujo chował reke, uczy sie na bledach kocham tego dzika
0
Ale zwalił jezu chryste
1
Araujo dzik, kocham
0
Do 3 razy sztuka, jeszcze jedna kontra i strzela
1
Dominujemy ale co z tego jak im wystarczy jedna kontra i zamuruja juz so końca meczu
0
Jest i on 1 minuta i podanie do nikogo, Busi show
2
Mecz do zapomnienia ale jak zapomniec jak w następnym meczu znoś bedziesz widział tych samych co niektórych partaczy…
9
Rapha Neymarem nie będzie ale moze jeszcze w przyszlosci dawac pily jak Di Maria
1
Chłopaki z Intecity zmęczeni bo mieli na rano do pracy w PKP a wieczorem musza grać dogrywki z jakimiś ogórami…
1
Przeciez skuteczny zespół miałby dwucyfrowke z tych sytuacji. Jak tak mozna marnować takie ilości akcji
0
Poczekajmy bo jeszcze moze będzie 3:3
4
Busi pila na nodze zamiast zapier**** to sie zatrzymuje i obraca. No jak ma byc dobrze
0
@Firestone juz miał w finale MŚ
3
Jaki to jest głupek…
0
Przeciez oni sa fatalni w tym ataku… a Dembele jest głupi w swoich wyborach
0
Nie wiem kto mnie bardziej irytuje, Dembele czy Ferran…
3
Wraca po 3 msc i ratuje dupsko z 3 ligowcem
3
Dembele kolejny raz sie podsumowuje ;) przeciez mozna juz zrobic godzinna kompilacje jak uderza na bramkę w futbolu amerykańskim ;) moze powinien zmienic profesje
1
ArauDZIK wraca !
0
Frankowski z golem a na MŚ nie umiał piłki przyjąć ;)
0
@LewoSkrzydlowy11 i po profesorsku pozwolił oddac strzał. Lepszy rywal i lepszy napastnik a byłby juz remis dla rywala ;)
Ty za to znasz futbol z fify ;)