0

Araujo bohaterem

4

Co ten Pedri k***a robi zamiast od razu napędzić akcje ?

1

To jest czerwo za kopnięcie w głowę i pyskówkę do sędziego

2

Roberto godnie zastępuje Busiego, pierwszy kontakt i strata ;) dwaj wirtuozi

1

Nasi juz omijają grę przez środek pomocy bo Busi stoi jak widły w gnoju

0

No i zabiegł sie bo mu sie mózg wyłączył

0

@SzwejkoP nie za szybko tylko kontuzje go zniszczyły, przed nimi był magiczny, co kopnął to zamieniał w złoto

2

Pedri prowadzi i prowadzi i kolejny raz nic nie robi i mu wyłuskują

Marek wrocil !

0

Niby mamy teraz szybkich piłkarzy ale za kazdym razem wydaje mi sie ze rywal ma duzo szybszych piłkarzy…

25

Jak Araujo chował reke, uczy sie na bledach kocham tego dzika

0

Ale zwalił jezu chryste

1

Araujo dzik, kocham

0

Do 3 razy sztuka, jeszcze jedna kontra i strzela

1

Dominujemy ale co z tego jak im wystarczy jedna kontra i zamuruja juz so końca meczu

0

Jest i on 1 minuta i podanie do nikogo, Busi show

2

Mecz do zapomnienia ale jak zapomniec jak w następnym meczu znoś bedziesz widział tych samych co niektórych partaczy…

9

Rapha Neymarem nie będzie ale moze jeszcze w przyszlosci dawac pily jak Di Maria

1

Chłopaki z Intecity zmęczeni bo mieli na rano do pracy w PKP a wieczorem musza grać dogrywki z jakimiś ogórami…

1

Przeciez skuteczny zespół miałby dwucyfrowke z tych sytuacji. Jak tak mozna marnować takie ilości akcji

0

Poczekajmy bo jeszcze moze będzie 3:3

4

Busi pila na nodze zamiast zapier**** to sie zatrzymuje i obraca. No jak ma byc dobrze

0

@Firestone juz miał w finale MŚ

3

Jaki to jest głupek…

0

Przeciez oni sa fatalni w tym ataku… a Dembele jest głupi w swoich wyborach

0

Nie wiem kto mnie bardziej irytuje, Dembele czy Ferran…

3

Wraca po 3 msc i ratuje dupsko z 3 ligowcem

3

Dembele kolejny raz sie podsumowuje ;) przeciez mozna juz zrobic godzinna kompilacje jak uderza na bramkę w futbolu amerykańskim ;) moze powinien zmienic profesje

1

ArauDZIK wraca !

0

Frankowski z golem a na MŚ nie umiał piłki przyjąć ;)

0

@LewoSkrzydlowy11 i po profesorsku pozwolił oddac strzał. Lepszy rywal i lepszy napastnik a byłby juz remis dla rywala ;)
Ty za to znasz futbol z fify ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?