SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mariano na ratunek XD
1
@13th czasem o to ciezko bo Vini przewraca sie od wiatru ;)
0
@Bobo25 a atak palcem Viniego i darcie mordy 10 cm od twarzy sędziego ? XD
1
Aż szkoda ze to Lahoz nie prowadzi
1
Hahaha ;) pięknie
2
Nacho atak łokciem w szyje i bez kartki ?
3
Dawaj Maffeo, wylec z boiska ale zabierz ze soba rowniez fawelarza ;)
0
@culer_5306751 jak to jeden z najlepszych agentów Pereza XD
Jak nie widział gola z Betisem to Barca była rzeczywiście zadowolona ;)
9
Ja wiem ze jak Lewy schodził to jego gest miał oznaczać ze sędzia jest naćpany ale według mnie to co robi Vinicius jest jeszcze gorsze. Bo bezpośrednio podchodzi do sędziego, wymachuje palcem przed twarzą i wydziera p***ę. Ciekawe czy to sobie sędzia zanotuje w protokole czy nie będzie miał jaj.
1
@Firestone Ney był jaki był ale swoje tez przyjal kopniaków od rywali, ten sie kładzie od podmuchu wiatru
2
@Klaudiaa8 Hernandez x2 nie ma jaj
2
@Barca-Messi10 najlepszy komentarz jaki widziałem od fana Realu po kolejnej kontuzji Hazarda - „w koncu bo juz sie martwiłem” XD
9
Wygrał LM i mu odwaliło. Czekam na szybki zjazd ;)
Do tego j****y na każdym stadionie, pięknie sobie zapracował na szacunek ;)
0
Nie ma fame na strumyku ? :/
4
Po raz kolejny uff
2
Franek dzisiaj swietny, szkoda ze Pedri był nie swoj bo by wiecej pograli
1
Jezu jaki zjazd Fatiego, wbiegł w gościa z piłka
0
Jak musimy gonić to nie daja jak nam zalezy na skończeniu meczu to doliczają
0
Ten zmiany po waflu, zamiast dac mu 10/15 min to wpuszcza na minute
1
Jazda po 3 bo będzie nerwówka
Dzięki Kounde…
0
Elektryk z Sevilli pozostanie elektrykiem ;)
1
Fati zdjął 2 Lewemu
0
Ale teraz bez rozluźnienia bo Betis lubi wsadzić 2 szybkie
0
Lewuś ! Kolega cały mecz narzeka a ja mowie cały mecz poczekaj bo będzie miał jedna i ja wsadzi. Moglby tylko mniej tymi łokciami skakać
0
De Jong dzis swietny to znow Pedri sie gubi i plącze
0
Walczyć i po 2 jazda
1
Dawaj te karteczki, jeszcze chwila i Betis w 10
1
@Cziken26 i powinien miec asystę do Pedriego ale sie zakiwał w 1 połowie
0
Jechac z druga a Guardado znowu wyleci
1
Balde < 3 ale kryminał ze tam bez kartki za faul na Gavim