1

Czemu Ferran nie zejdzie ze strzałem tylko wyrzuca sie do linii końcowej a potem jest tak gęsto ze nie ma komu podać.
Xaviemu sie odpala późny Koeman. Haha Torre na ratunek gdy sie pali dupsko jak rudy z Puigiem XD

0

Przełączyłem na chwile, zobaczyłem Alonso zamiast Balde i od razu wracam do kosza. Ligę tez przerżniemy ;)

1

I w kluczowym momencie Ferran sie potyka w polu karnym, czyli nic nowego…

1

Jeszcze chwila i ze złości odpale NBA…

7

Czekajcie dluzej z kontrami jak macie okazje. Rywal wam pokazał jak sie to robi

1

Ale męczymy bułę. Co sie stało z ta drużyna ? A tak pięknie gralismy w zeszłym sezonie z Realem czy Napoli…

1

@KrychaFCB zapomniałeś o rajdzie z Madrytem ;)

1

@masq dopoki tacy zawodnicy jak on tu będą to nie mamy co liczyć na „powrót” w Europie ;)

0

Juz myslalem ze po nodze taki odgłos

0

@TheNekro94 jak rywal strzeli gola to tak ;)?

0

@Bartula to był strzał z kazka

2

Ankara Frenkie ;)

1

Roberto nie siadło z duzego palca…

1

Laga na wyjazd z Almeria i z przodu nikogo… musimy wrócić do 3 z przodu i skrzydłowych z krwi i kości ktorzy potrafią cokolwiek zrobic z piłka…

0

@Coutinho007 ja tylko opisałem mecze które były dla mnie takimi „kamieniami milowymi”

7

Jak odpadalismy z Chelsea to płakałem bo nie mogłem zrozumieć tego ze zespół który robił 20+ sytuacji bramkowych nie mogl nic wcisnac, jak odpadliśmy z Roma to był szok i niedowierzanie a ze złości chciałem rozwalić wszystko. Jak odpadalismy z Liverpoolem to juz sie tylko smialem z frajerstwa. A teraz czuje ze mam wywalone. LE to żaden prestiż a kasa taka ze nic nam nie pomaga w budżecie.
Ale wiecie co jest najgorsze ? Ze czuje w moczu kompromitacje rowniez w lidze. Porazka z Realem, jakas wpadka z kims słabszym i będziemy czuć pot na tyłku a liga jeszcze dluga.
Chyba trzeba dzis przemyslec pare rzeczy.
Ogolnie moim kandydatem na trenera był wlasnie Ten Hag. Jego Ajax był cudowny a ja nie chciałem zeby Xavi przychodził gdy w klubie sa jeszcze jego koledzy boiskowi. Wiadomo pozniej wiekszosc z nas sie zauroczyła w Xavim. Był ten moment gdy na prawde gralismy pięknie odprawiając Real i Napoli po 4:0 i kazdy myslal ze wracamy ale zostaliśmy sprowadzeni na ziemie i teraz ponownie.
Do niedzieli jest chwila wiec, trzeba sie chyba troche wyciszyć z dyskusji i pomyslec.
Jest Araujo, Pedri, Gavi ale cholernie brakuje Fatiego który co dotknął to zamieniał w złoto :/

Jedyny + ze moge wywalić ten beznadziejny viaplay. Na F1 będzie trzeba cos innego wykombinować.

1

Który to juz sezon frajerzy w Europie…

0

@MateuszGotowka99 a ja o Busim, Roberto, Albie itd

3

Dramat, nie mamy skrzydłowych. Zamiast zabrac sie z pila w pole karne a noz rywal sfauluje to stoja przed 16 nastka i oddają pilke na pale

1

Zmiana Araujo pokazuje ze skupiamy sie juz tylko na lidze ale czuje w moczu ze i tak przewalimy ta przewagę bo to przeciez MY. Pośmiewisko od kilku lat :/

0

Złapał go za szyje a trzyma sie za twarz XD

1

Jeszcze zdjął Araujo… a jak będzie dogrywka ??

2

Czuje w moczu 3:1. Maja szybkość i przebojowość z przodu a my nie

0

K***a m*c Rapha wejdź ze w pole karne, wywalcz karnego albo cokolwiek

0

Franek obudź sie bo podajesz do rywala

0

Jak się nie obudzimy to nas rozrzuca, sa za szybcy z przodu

4

Niech sie bawia dalej, kolejny raz bramka z niczego

0

Ehh Roberto zamiast prac od razu na bramkę to nie wiem co szuka. Na prawde pozbądźmy sie w koncu balastu w tym klubie

4

Naszych slychac na trybunach XD

3

Jezu co to za dziadostwo, zacina sie cały czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?