SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu Ferran nie zejdzie ze strzałem tylko wyrzuca sie do linii końcowej a potem jest tak gęsto ze nie ma komu podać.
Xaviemu sie odpala późny Koeman. Haha Torre na ratunek gdy sie pali dupsko jak rudy z Puigiem XD
0
Przełączyłem na chwile, zobaczyłem Alonso zamiast Balde i od razu wracam do kosza. Ligę tez przerżniemy ;)
1
I w kluczowym momencie Ferran sie potyka w polu karnym, czyli nic nowego…
1
Jeszcze chwila i ze złości odpale NBA…
7
Czekajcie dluzej z kontrami jak macie okazje. Rywal wam pokazał jak sie to robi
1
Ale męczymy bułę. Co sie stało z ta drużyna ? A tak pięknie gralismy w zeszłym sezonie z Realem czy Napoli…
1
@KrychaFCB zapomniałeś o rajdzie z Madrytem ;)
1
@masq dopoki tacy zawodnicy jak on tu będą to nie mamy co liczyć na „powrót” w Europie ;)
0
Juz myslalem ze po nodze taki odgłos
0
@TheNekro94 jak rywal strzeli gola to tak ;)?
0
@Bartula to był strzał z kazka
2
Ankara Frenkie ;)
1
Roberto nie siadło z duzego palca…
1
Laga na wyjazd z Almeria i z przodu nikogo… musimy wrócić do 3 z przodu i skrzydłowych z krwi i kości ktorzy potrafią cokolwiek zrobic z piłka…
0
@Coutinho007 ja tylko opisałem mecze które były dla mnie takimi „kamieniami milowymi”
7
Jak odpadalismy z Chelsea to płakałem bo nie mogłem zrozumieć tego ze zespół który robił 20+ sytuacji bramkowych nie mogl nic wcisnac, jak odpadliśmy z Roma to był szok i niedowierzanie a ze złości chciałem rozwalić wszystko. Jak odpadalismy z Liverpoolem to juz sie tylko smialem z frajerstwa. A teraz czuje ze mam wywalone. LE to żaden prestiż a kasa taka ze nic nam nie pomaga w budżecie.
Ale wiecie co jest najgorsze ? Ze czuje w moczu kompromitacje rowniez w lidze. Porazka z Realem, jakas wpadka z kims słabszym i będziemy czuć pot na tyłku a liga jeszcze dluga.
Chyba trzeba dzis przemyslec pare rzeczy.
Ogolnie moim kandydatem na trenera był wlasnie Ten Hag. Jego Ajax był cudowny a ja nie chciałem zeby Xavi przychodził gdy w klubie sa jeszcze jego koledzy boiskowi. Wiadomo pozniej wiekszosc z nas sie zauroczyła w Xavim. Był ten moment gdy na prawde gralismy pięknie odprawiając Real i Napoli po 4:0 i kazdy myslal ze wracamy ale zostaliśmy sprowadzeni na ziemie i teraz ponownie.
Do niedzieli jest chwila wiec, trzeba sie chyba troche wyciszyć z dyskusji i pomyslec.
Jest Araujo, Pedri, Gavi ale cholernie brakuje Fatiego który co dotknął to zamieniał w złoto :/
Jedyny + ze moge wywalić ten beznadziejny viaplay. Na F1 będzie trzeba cos innego wykombinować.
1
Który to juz sezon frajerzy w Europie…
0
@MateuszGotowka99 a ja o Busim, Roberto, Albie itd
3
Dramat, nie mamy skrzydłowych. Zamiast zabrac sie z pila w pole karne a noz rywal sfauluje to stoja przed 16 nastka i oddają pilke na pale
1
Zmiana Araujo pokazuje ze skupiamy sie juz tylko na lidze ale czuje w moczu ze i tak przewalimy ta przewagę bo to przeciez MY. Pośmiewisko od kilku lat :/
0
Złapał go za szyje a trzyma sie za twarz XD
1
Jeszcze zdjął Araujo… a jak będzie dogrywka ??
2
Czuje w moczu 3:1. Maja szybkość i przebojowość z przodu a my nie
0
K***a m*c Rapha wejdź ze w pole karne, wywalcz karnego albo cokolwiek
0
Franek obudź sie bo podajesz do rywala
0
Jak się nie obudzimy to nas rozrzuca, sa za szybcy z przodu
4
Niech sie bawia dalej, kolejny raz bramka z niczego
0
Ehh Roberto zamiast prac od razu na bramkę to nie wiem co szuka. Na prawde pozbądźmy sie w koncu balastu w tym klubie
4
Naszych slychac na trybunach XD
3
Jezu co to za dziadostwo, zacina sie cały czas