4

@1LY0 może go zrobili w uja.jak się robiło młodszych braci xD

1

@Ojciec5tkidzieci ja uwielbiam pierwsze trzy .
Potem już 4 słaba jak dla mnie i potem już tylko równia pochyła.
Dokładnie jak z Piratami z Karaibów.

1

@Ojciec5tkidzieci beznadziejne teksty , scenariusz , nuda totalna w tym filmie .
Zdecydowanie najgorsza część.

0

@RomanGroza z Leganes przegraliśmy u siebie oo wyjazd u nich będzie cholernie trudny .

0

@Matheu12 Trump nigdy specjalistą od biznesów nie był , gdyby nie ogromny spadek to byłby nikim , więc Ameryka może być w niezłej dupie.

13

@xvcWinterSoldier oczywiście że nie.

0

@jedrek7000 te info o tych podziemiach zostały szybko zdementowane.

0

@nabial a mnie ogólnie nie martwi nawet gdyby Barca nie zdobyła już nic w tym sezonie , a dlaczego ? .
A no dlatego że dla mnie jako kibica oglądającego liczy się dobry futbol i dobry mecz.
Czy ogladalbym mecze lub zainteresowanym się w ogóle piłką nożną gdyby mój klub grał takie gówno jak Real lub ManU w czasie obecnym ale wygrywali trofea ? No nie .
Człowiek zaczął oglądać futbol dzięki Henryemu czy Ronaldinho kiedy nie wygrywali trofeów ale byli prawdziwymi kozakami.
To co jest najgorsze w dzisiejszym futbolu że jest parcie na trofea a nie żeby dać dobry mecz i show . Dlatego dziś już nie ma dryblerów jak kiedyś , nie ma tylu popisów umiejętności bo najważniejsze żeby wygrać po trupach po celu .
Dla mnie Barca może zawsze kończyc na drugim miejscu tracąc kilka punktów do lidera ale grając jak teraz , strzelając masę bramek i grając w widowiskowy sposób .

0

@wojopancer pewnie tam gdzie było przed nim .

1

Komentarz usunięty

2

Szczęśliwej drugi już czas . Kierunek Barcelona.

0

@th@les te rozgrywki zdominowane były przez piłkarzy drugiego planu jedynie z rywalami z drugiej , trzeciej i czwartej ligi .
Potem zawsze grał już pierwszy skład.

0

@MesQueUnClub96 bo taka natura człowieka .

0

@LOPEZ16 może przeważyć o losach spotkania i w jego pierwszym sezonie dzięki niemu wygrali Laliga.

0

@LOPEZ16 w kontekście oceniania zawodnika nie ma kryteriów żeby ich porównać .
Pedri może pięknie kontrolować środek ale drużyna zagra na 0 z przodu a Bellingham może nie kontrolować w ogóle środka ale strzeli na wagę zwycięstwa .

4

@Eklerek kiedyś ze złamanym obojczykiem czekałem dłużej bo menela przywieźli z ulicy xd

5

@Hellrider to nie era się skończyła tylko pieniądze . Wrócą pieniążki to zaraz ściągniemy ze dwóch Roque , o to się nie bój .

0

@Comentateiro tak tylko przypomnij sobie że Ferran jest u nas już kilka lat i to dopiero jego jeden sezon na poziomie w miarę .

1

@Comentateiro Twojego też niezbyt można zrozumieć . Dlaczego ma odjąć jego wkład? Równie dobrze w jego miejsce mógłby być lepszy piłkarz , który mógłby mieć lepsze statystyki .

0

@Azazel_Pazuzu szybko wstał , myślę że to był tylko skurcz.

1

@Vurt oj tak , pomyśleć że mógł przyjść dużo wcześniej i nie musielibyśmy się bawić z Umtitim czy Lengletem.

0

@Fantastyczny Chłopiec też wolałbym Nico ale zapewne wtedy grałby Nico na LS , Rapha na 10tce i Yamal na PS i nie mielibyśmy żadnego zmiennika xD

8

Co jak co ale Inigo też szefuńcio wczoraj . Cieszyłem się jak gość do nas przychodził ale nie sądziłem że tak się ogarnie .
Imponuje mi jego wyczucie w górnych piłkach rywali , kiedy sobie ją zgasić na klatę i zagrać z pierwszej do środka a kiedy się nie partolić.

1

@Boro79 racja ale gdyby udało się wygrać z Realem kolejkę wczesniej to moglibyśmy nawet z zremisować z Espanyolem .

0

@Stinger_ ale mamy korzystny wynik , nie musiał się podpalać , wystarczy że pressing i doskok do rywala by działał.

0

@Kinginiesta a ja że za Pedriego bo ostatnie minuty to już ledwo się ruszał.

4

Nawet nie strasznie powrotem ter Stegena na bramkę.

0

@Mns21 ja się zastanawiałem dlaczego Gavi wczoraj nie wsze chociaż na 10 minut.

0

@Kinginiesta nie ma mowy o czerwonej dla Azpilicuety , gdyby Rapha miał nogę na ziemi i tak by mu wszedł to wtedy tak .

0

@Comentateiro z nami przegrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?