0

@Zoker ja nie wiem czy on w ogóle miał rozgrzewkę, więc może go przytkało .

1

@Eskel ale ja to wiem i mam tego świadomość , dlatego dla wspierania zespołu w ważnych meczach ten doping jest potrzebny .

0

@cules100pro Neymar to był kontuzjowany ponad połowę czasu w PSG i Mbappe gra na środku .

10

@krycha2201 Pablo Torre

2

@ACMaldini3 już bez przesady , Mbappe często grał jako środkowy napastnik , bo Ney grał na LS .

0

@kejdzi ja też myślałem że Lewy nie trafił bo to była cholernie niewygodna piłka ale wsadził to idealnie .

0

@Coveta nie istnieje 17latek podejmujący ciągle dobre decyzje , chyba że gdzieś w Juvenilu.

5

Powiem Wam że mimo że Yamal trochę irytuje ostatnimi czasy to jego obecność u nas w klubie to jest dar z nieba a to co niesamowicie mnie zaskakuje u niego to jest wizja gry . Wczorajsze podania do Raphinhi czy Fermina to kopiuj/wklej Leo .

Ale odbiegając od Yamala to animacio muszą zostać przywróceni na stadion ze skutkiem natychmiastowym.
W sobotę byłem na Montjuic na mecz z Betisem i nie ma dopingu kompletnie bo oprócz klaskania i prostego Barca w ogóle nie ma żadnej aktywności na trybunach .

0

@Rifek przecież Casado to zawodnik do pierwszej jedenastki.

0

@Azi Nieważne że Frenkie zagrał dwa dobre mecze . W lato do bramy i się nie znamy .

2

@Ziemny rotacje jedynie w meczu z BVB .
Z Leganes nie będzie łatwo .
Trzeba wystawiać Once De gala , przycisnąć z wynikiem do połowy i wtedy zmieniać najważniejszych.

0

@Patrykl145 spokojnie , niech przepracuje z zespołem okres przygotowawczy i się zobaczy .
Pedri też był szklanką ostatnie 2 lata.

1

@kuz poza tym że mogli na lajcie dwie bramki strzelić to spoko xD

0

@July_6_BcN już Ty nie bądź taka niemiła dla tej Anki .

2

Co tu dużo mówić , słabo to wygląda przez beznadziejną skuteczność i brak porozumienia pod bramką rywala .
Obyśmy nie spuchli pod koniec bo będzie źle .

0

@Azazel_Pazuzu grał długo z Betisem a Fermin odpoczywał , także normalne raczej .

0

@ZwyklyKibicBarcy04 oczywiście że piknik bo nie ma grupy kibicowskiej .
A bez nich kto Ci rozkręci doping?

1

@Chucky ja też go lubię , życzę mu jak najlepiej w innym klubie od lata xd

10

@MesQueUnClub96 i co z tego że chciałbyś wrócić do tych czasów i do nich wzdychasz? Post na Larambli pomoże Ci wynaleźć wehikuł czasu? .

0

Plus dzisiejszego meczu jest taki że mamy praktycznie Once De Gala do wystawienia a minus że ostatnio Lewy , Yamal i niektórzy prawie bez odpoczynku , mam nadzieję że odpoczęli w te wolne dni . Jedynie Olmo by grał na 10tce ale może Gavi z Ferminem jakoś zagrają na poziomie .

3

@don'T.R.I.P.e za kilkadziesiąt lat to różnicy nie zauważysz .

0

@Olo14 Victor Valdes miał jeden dobru sezon , jego ostatni . Zdarzały mu się dobre mecze jak finał LM 2006 itp ale patrząc na cały sezon to nigdy w topce nie był .

0

@Damiain a kto nie zmienia piłkarzy , którzy grają gówno ? Kto nie rotuje składem ?

1

@bart_azz ciężko powiedzieć bo z jednej strony Borussia potrafi dobrze wyjść na wolne pole ale z drugiej siłowo też dobrze grają.

0

Dziś mam nadzieję na dwa warunki w dzisiejszym meczu .
Żeby Yamal grał dobrze jak w pierwszym meczu z Borussią i żeby Cubarsi nie zagrał takiego gówna jak zagrał z Borussią.

0

W się spuszczacie nad Cortouis jak komentatorzy nad Ascencio a prawda jest taka że ani jeden ani drugi nie gra jakiegoś szału . Wojtek z emerytury takie broni .
Gorsze info dla nas to takie że Inter prowadzi z Bayernem .

0

@BobSwagger Arsenal ma tyle absencji co Real xd

0

@Trojanek23 Araujo to w ogóle nie gra praktycznie.

1

@Trojanek23 a kto by grał w jego miejsce? XD już kiedyś robiłem listę zawalonych bramek przez Cubarsiego . Było ich bardzo sporo .

1

@Trojanek23 jest kozakiem jak na swój wiek ale popełnia jeszcze sporo błędów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?