ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker ja nie wiem czy on w ogóle miał rozgrzewkę, więc może go przytkało .
1
@Eskel ale ja to wiem i mam tego świadomość , dlatego dla wspierania zespołu w ważnych meczach ten doping jest potrzebny .
0
@cules100pro Neymar to był kontuzjowany ponad połowę czasu w PSG i Mbappe gra na środku .
10
@krycha2201 Pablo Torre
2
@ACMaldini3 już bez przesady , Mbappe często grał jako środkowy napastnik , bo Ney grał na LS .
0
@kejdzi ja też myślałem że Lewy nie trafił bo to była cholernie niewygodna piłka ale wsadził to idealnie .
0
@Coveta nie istnieje 17latek podejmujący ciągle dobre decyzje , chyba że gdzieś w Juvenilu.
5
Powiem Wam że mimo że Yamal trochę irytuje ostatnimi czasy to jego obecność u nas w klubie to jest dar z nieba a to co niesamowicie mnie zaskakuje u niego to jest wizja gry . Wczorajsze podania do Raphinhi czy Fermina to kopiuj/wklej Leo .
Ale odbiegając od Yamala to animacio muszą zostać przywróceni na stadion ze skutkiem natychmiastowym.
W sobotę byłem na Montjuic na mecz z Betisem i nie ma dopingu kompletnie bo oprócz klaskania i prostego Barca w ogóle nie ma żadnej aktywności na trybunach .
0
@Rifek przecież Casado to zawodnik do pierwszej jedenastki.
0
@Azi Nieważne że Frenkie zagrał dwa dobre mecze . W lato do bramy i się nie znamy .
2
@Ziemny rotacje jedynie w meczu z BVB .
Z Leganes nie będzie łatwo .
Trzeba wystawiać Once De gala , przycisnąć z wynikiem do połowy i wtedy zmieniać najważniejszych.
0
@Patrykl145 spokojnie , niech przepracuje z zespołem okres przygotowawczy i się zobaczy .
Pedri też był szklanką ostatnie 2 lata.
1
@kuz poza tym że mogli na lajcie dwie bramki strzelić to spoko xD
0
@July_6_BcN już Ty nie bądź taka niemiła dla tej Anki .
2
Co tu dużo mówić , słabo to wygląda przez beznadziejną skuteczność i brak porozumienia pod bramką rywala .
Obyśmy nie spuchli pod koniec bo będzie źle .
0
@Azazel_Pazuzu grał długo z Betisem a Fermin odpoczywał , także normalne raczej .
0
@ZwyklyKibicBarcy04 oczywiście że piknik bo nie ma grupy kibicowskiej .
A bez nich kto Ci rozkręci doping?
1
@Chucky ja też go lubię , życzę mu jak najlepiej w innym klubie od lata xd
10
@MesQueUnClub96 i co z tego że chciałbyś wrócić do tych czasów i do nich wzdychasz? Post na Larambli pomoże Ci wynaleźć wehikuł czasu? .
0
Plus dzisiejszego meczu jest taki że mamy praktycznie Once De Gala do wystawienia a minus że ostatnio Lewy , Yamal i niektórzy prawie bez odpoczynku , mam nadzieję że odpoczęli w te wolne dni . Jedynie Olmo by grał na 10tce ale może Gavi z Ferminem jakoś zagrają na poziomie .
3
@don'T.R.I.P.e za kilkadziesiąt lat to różnicy nie zauważysz .
0
@Olo14 Victor Valdes miał jeden dobru sezon , jego ostatni . Zdarzały mu się dobre mecze jak finał LM 2006 itp ale patrząc na cały sezon to nigdy w topce nie był .
0
@Damiain a kto nie zmienia piłkarzy , którzy grają gówno ? Kto nie rotuje składem ?
1
@bart_azz ciężko powiedzieć bo z jednej strony Borussia potrafi dobrze wyjść na wolne pole ale z drugiej siłowo też dobrze grają.
0
Dziś mam nadzieję na dwa warunki w dzisiejszym meczu .
Żeby Yamal grał dobrze jak w pierwszym meczu z Borussią i żeby Cubarsi nie zagrał takiego gówna jak zagrał z Borussią.
0
W się spuszczacie nad Cortouis jak komentatorzy nad Ascencio a prawda jest taka że ani jeden ani drugi nie gra jakiegoś szału . Wojtek z emerytury takie broni .
Gorsze info dla nas to takie że Inter prowadzi z Bayernem .
0
@BobSwagger Arsenal ma tyle absencji co Real xd
0
@Trojanek23 Araujo to w ogóle nie gra praktycznie.
1
@Trojanek23 a kto by grał w jego miejsce? XD już kiedyś robiłem listę zawalonych bramek przez Cubarsiego . Było ich bardzo sporo .
1
@Trojanek23 jest kozakiem jak na swój wiek ale popełnia jeszcze sporo błędów.