0

@Zoker niestety dalej nie potrafi podać górnej prostopadlej piłki . Wczoraj mu Raphinha tyle razy fajnie wychodził ale jak zwykle nie otrzymał podania.

1

@626 jak dla mnie to wyjazd z Leganes będzie najcięższy .

0

@lucca87 na stoperze na sobotę mógłby zagrać Araujo z Garcią.

2

@Gibbon_FCB gdyby na miejscu Bartry był bardziej doświadczony zawodnik to złapałby Bale'a obiema rękami i faul taktyczny , po sprawie.

1

@Toretto a ja nie bo będę na tym meczu xd może zacząć na ławce ale żeby wszedł potem xd

0

@daniel32778 nie grał bo miał Giuly'ego na swojej pozycji a nie jak Yamal że nie ma zawodnika do rywalizacji .

0

@Roobo zagrania Balde nie były lepsze . W dodatku Martin wszedł na końcówkę to mając mało kontaktów z piłką nic dziwnego że nie dogrywał ciastek.

59

@Roobo co Ty masz do Martina? Gość zagrał absolutnie bez żadnych zarzutów.

0

Na flashscore przy strzałach na bramkę Atletico jest 0 , więc nieźle.

29

Gdyby nie skuteczność i głupie pomysły w polu karnym rywala to zamknelibysmy losy dwumeczu w pierwszej połowie .
Najważniejszy awans i brak dogrywki .

0

@daniel32778 dla mnie Messi był lepszy . Miał takie przyspieszenie i kontrolę nad piłką że szok .

0

W dzisiejszym meczu widząc po składzie najważniejsze to nie stracić bramki na 1:0 bo skład Atletico mega defensywny .
Zobaczymy jak ich wahadła będą funkcjonować. Trzeba szukać słabego punktu tam gdzie Azpilicueta i Gimenez.
A do tego nie ma Lewego żeby walczył ze stoperami w powietrzu .

1

@Stinger_ bo chcieli żeby wszyscy zobaczyli jak tragiczny jest Real.

1

@Messibestplayerintheworld w tym meczu podobno sędzia oszczędzał piłkarzy Sociedad.

0

@adamek20151 to info akurat było od wielu źródeł.

1

@Astad ja to samo , nieważne że gramy drugim składem z Barbastro . Zawsze oglądane xd

0

@Ojciec5tkidzieci śmierć Boromira w Drużynie Pierścienia boli bardziej niż w tych filmach o problemach .

1

@blakkudium szkoda bo bardzo liczę na Nico w kontekście dołączenia do nas w lecie .

1

@Kasy Olmo jak jest zdrowy to od razu gra i to dobrze gra . Gdyby go nie było minuty byłyby rozłożone między Gavim a Ferminem i może któryś z nich byłby kontuzjowany i wtedy lipa .
Bo prawy skrzydłowy nie ma zmiennika , lewy też a na 10tce byłoby jedynie dwóch piłkarzy .

0

@kaamil1910 a to nie jest tak że jak zarejestrujemy Ter Stegena to trzeba wyrejestrować Szczęsnego grającego w jego miejsce?

0

@bartekvisca pisze o ludziach , którzy jej nie mają ale stwarzają pozory bo im wygodnie.
Tobie bardzo współczuję i mam nadzieję że wyjdziesz z tego .

0

@MesQueUnClub96 z tego że często ludzie sporo sobie utrudniają jeśli chodzi o własne samopoczucie .
Spory procent ludzi nie mający depresji zawsze szuka wymówki i użalają się nad sobą bo tak im wygodniej .
Na cholerę zastanawiać się nad sensem istnienia? Oczekujesz że wyjdzie z tego coś wspaniałego i dojdziesz do wniosku że zostałeś stworzony żeby dokonać czegoś niesamowitego ? .
Nic to zazwyczaj nie daje ale jeśli chcesz być kimś lub poprawić swoją sytuację to się robi plan i się do tego dąży .

1

@July_6_BcN oczywiście że tak , szczególnie jeśli chodzi o jelita , które mają bardzo duzo wspólnego z pracą mózgu. Jeśli balans bakterii w jelitach jest zaburzony , prowadzi do nieprawidłowej pracy mózgu .

1

@prokofiew Gavi na spokojnie.

0

@BISHBASHBOSH Var się pięknie postarał żeby nie sprawdzalo karnego na monitorze bo by się przecież spłakali że przegrywają bo sędziowie.

0

Co jak co ale dzisiaj liczę na dobry pressing i w końcu na dobrą skuteczność w meczu z Atletico .
Tyle co setek zmarnowaliśmy przeciwko nim to głowa mała dlatego dzisiaj liczę na inny obraz rzeczy i wygraną.

0

@filipo2002 ale nie mają boków obrony xd

2

@cules100pro no tak a Real ma za to całą zdrową linię obrony xD

0

@tbas ale takiej gwarancji nie . Z Borussią już nie będzie łatwo a potem para Bayern/Inter też mega ciężka.

0

@Maker0 na spokojnie , graliśmy już na obu tych stadionach w tym sezonie i daliśmy radę .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?