ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker niestety dalej nie potrafi podać górnej prostopadlej piłki . Wczoraj mu Raphinha tyle razy fajnie wychodził ale jak zwykle nie otrzymał podania.
1
@626 jak dla mnie to wyjazd z Leganes będzie najcięższy .
0
@lucca87 na stoperze na sobotę mógłby zagrać Araujo z Garcią.
2
@Gibbon_FCB gdyby na miejscu Bartry był bardziej doświadczony zawodnik to złapałby Bale'a obiema rękami i faul taktyczny , po sprawie.
1
@Toretto a ja nie bo będę na tym meczu xd może zacząć na ławce ale żeby wszedł potem xd
0
@daniel32778 nie grał bo miał Giuly'ego na swojej pozycji a nie jak Yamal że nie ma zawodnika do rywalizacji .
0
@Roobo zagrania Balde nie były lepsze . W dodatku Martin wszedł na końcówkę to mając mało kontaktów z piłką nic dziwnego że nie dogrywał ciastek.
59
@Roobo co Ty masz do Martina? Gość zagrał absolutnie bez żadnych zarzutów.
0
Na flashscore przy strzałach na bramkę Atletico jest 0 , więc nieźle.
29
Gdyby nie skuteczność i głupie pomysły w polu karnym rywala to zamknelibysmy losy dwumeczu w pierwszej połowie .
Najważniejszy awans i brak dogrywki .
0
@daniel32778 dla mnie Messi był lepszy . Miał takie przyspieszenie i kontrolę nad piłką że szok .
0
W dzisiejszym meczu widząc po składzie najważniejsze to nie stracić bramki na 1:0 bo skład Atletico mega defensywny .
Zobaczymy jak ich wahadła będą funkcjonować. Trzeba szukać słabego punktu tam gdzie Azpilicueta i Gimenez.
A do tego nie ma Lewego żeby walczył ze stoperami w powietrzu .
1
@Stinger_ bo chcieli żeby wszyscy zobaczyli jak tragiczny jest Real.
1
@Messibestplayerintheworld w tym meczu podobno sędzia oszczędzał piłkarzy Sociedad.
0
@adamek20151 to info akurat było od wielu źródeł.
1
@Astad ja to samo , nieważne że gramy drugim składem z Barbastro . Zawsze oglądane xd
0
@Ojciec5tkidzieci śmierć Boromira w Drużynie Pierścienia boli bardziej niż w tych filmach o problemach .
1
@blakkudium szkoda bo bardzo liczę na Nico w kontekście dołączenia do nas w lecie .
1
@Kasy Olmo jak jest zdrowy to od razu gra i to dobrze gra . Gdyby go nie było minuty byłyby rozłożone między Gavim a Ferminem i może któryś z nich byłby kontuzjowany i wtedy lipa .
Bo prawy skrzydłowy nie ma zmiennika , lewy też a na 10tce byłoby jedynie dwóch piłkarzy .
0
@kaamil1910 a to nie jest tak że jak zarejestrujemy Ter Stegena to trzeba wyrejestrować Szczęsnego grającego w jego miejsce?
0
@bartekvisca pisze o ludziach , którzy jej nie mają ale stwarzają pozory bo im wygodnie.
Tobie bardzo współczuję i mam nadzieję że wyjdziesz z tego .
0
@MesQueUnClub96 z tego że często ludzie sporo sobie utrudniają jeśli chodzi o własne samopoczucie .
Spory procent ludzi nie mający depresji zawsze szuka wymówki i użalają się nad sobą bo tak im wygodniej .
Na cholerę zastanawiać się nad sensem istnienia? Oczekujesz że wyjdzie z tego coś wspaniałego i dojdziesz do wniosku że zostałeś stworzony żeby dokonać czegoś niesamowitego ? .
Nic to zazwyczaj nie daje ale jeśli chcesz być kimś lub poprawić swoją sytuację to się robi plan i się do tego dąży .
1
@July_6_BcN oczywiście że tak , szczególnie jeśli chodzi o jelita , które mają bardzo duzo wspólnego z pracą mózgu. Jeśli balans bakterii w jelitach jest zaburzony , prowadzi do nieprawidłowej pracy mózgu .
1
@prokofiew Gavi na spokojnie.
0
@BISHBASHBOSH Var się pięknie postarał żeby nie sprawdzalo karnego na monitorze bo by się przecież spłakali że przegrywają bo sędziowie.
0
Co jak co ale dzisiaj liczę na dobry pressing i w końcu na dobrą skuteczność w meczu z Atletico .
Tyle co setek zmarnowaliśmy przeciwko nim to głowa mała dlatego dzisiaj liczę na inny obraz rzeczy i wygraną.
0
@filipo2002 ale nie mają boków obrony xd
2
@cules100pro no tak a Real ma za to całą zdrową linię obrony xD
0
@tbas ale takiej gwarancji nie . Z Borussią już nie będzie łatwo a potem para Bayern/Inter też mega ciężka.
0
@Maker0 na spokojnie , graliśmy już na obu tych stadionach w tym sezonie i daliśmy radę .