ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zgutek oni im robią żart co kilka dni grając takie gówno że szok xd
1
@barcanawieki ja z moją na podróż poślubną mamy w planie zrobić wycieczkę Australia&Tasmania . Nie pamiętam czy to Itaka czy rainbow . Coś koło 16k za osobę xd
0
@gumaz na to się nikt nie nabierze.
5
Na Larambli są sami porządni użytkownicy , wraz z moderatorami .
0
@Popitek12 najgorszy jest każdy z nich .
2
@Pawlak1992 pamiętaj , Larambla Cię nie opuści . Leć w kime a jutro na spokojnie.
0
@escarabajo to nie argument tylko fakt xd a ja nie mam tu na myśli że dlatego że mają zagranicznych to lepsi a Polacy gorsi .
0
@Criss18Barca myślę że gdyby nie dłoń Toure to piłka odbilaby się do gory a nie w dół.
1
@escarabajo i Raków pierwszy a Zagłębie z tylko jednym zagranicznym i dół tabeli xD
0
@stone80 no przecież to też muzułmanin , niektórzy z nich mieszkają po 17 lat w Polsce xD .
Katolicy nie wybuchają ale przed chwilą było info że ojciec odwalił dwójkę dzieci i teściową .
0
@tbas sprytnie xD
1
@Messibestplayerintheworld co jak co ale kozacko to wygląda.
Na przyszły sezon bardzo chciałbym sprowadzenia Nico na LS i przesunięcie Raphinhi na OŚP .
0
@stone80 jak Yamal z rodziną był zapewne świętować w Hiszpanii w jednym z tych miejsc to myślisz że też tam płakali? .
0
@Roobo polecam się dowiedzieć czy po prostu obiekt nie został przez nich wynajęty . Dużo dziennikarzy dziś krąży i bada sytuację wśród masy plotek i informują że ze względu na duże zgrupowania to po prostu wynajmują hale i inne takie obiekty na pomieszczenie ludzi .
2
@wawrzyn1 pisałem o tym kilka godzin wcześniej . Typ co odwalał to szok .
0
@Pressinho była taka ale Guardiola ją sprzedał za grosze i wzięliśmy właśnie Villę xd
1
@Pressinho Villa grał na boku bo był Messi na 9tce.
8
@luna666moon będzie na TVP Sport
2
@Jakchcesz albo właśnie ogarnia jak zazwyczaj działa ZP
6
@Natenczas jeśli dwójka zmarłych jechała w bagażniku to selekcja naturalna.
1
@Damian11 tak będzie wyglądać jedenastka w środę
0
@Filipem ostatnio obniżył loty ale to jeden z podstawowych graczy .
0
@Messibestplayerintheworld nie mówiąc już ile setek zmarnowaliśmy przeciwko Atletico .
0
@mekston po ostatnim pół roku chyba xD
1
Przed chwilą rolka mi wyskoczyła apropo piłkarza Leganes z numerem 22 i jego zachowaniu przy dwóch bramkach Realu .
Mianowicie kiedy piłka odbijała się od poprzeczki gość stał jak kółek i żadnego ruchu nie zrobił żeby ratować sytuację a przy wolnym gość uciekł z muru xD
1
@Zoker dokładnie . Wszystko dotyczy się kryzysem jeśli chodzi o kakao .
3
Jeden z najsłabszych arbitrów na mecz Atletico-Barcelona .
Nowe nie znałem xD
1
@Zoker największym problemem jest socjal , którego niestety już nigdy nie będzie można wycofać .
0
@BobSwagger z całym szacunkiem ale kto będzie się przejmował malutkimi dziećmi jeśli chodzi o mecz xD
0
@BobSwagger dla piłkarza 21:30 to piękna godzina do gry .