0

@zgutek oni im robią żart co kilka dni grając takie gówno że szok xd

1

@barcanawieki ja z moją na podróż poślubną mamy w planie zrobić wycieczkę Australia&Tasmania . Nie pamiętam czy to Itaka czy rainbow . Coś koło 16k za osobę xd

0

@gumaz na to się nikt nie nabierze.

5

Na Larambli są sami porządni użytkownicy , wraz z moderatorami .

0

@Popitek12 najgorszy jest każdy z nich .

2

@Pawlak1992 pamiętaj , Larambla Cię nie opuści . Leć w kime a jutro na spokojnie.

0

@escarabajo to nie argument tylko fakt xd a ja nie mam tu na myśli że dlatego że mają zagranicznych to lepsi a Polacy gorsi .

0

@Criss18Barca myślę że gdyby nie dłoń Toure to piłka odbilaby się do gory a nie w dół.

1

@escarabajo i Raków pierwszy a Zagłębie z tylko jednym zagranicznym i dół tabeli xD

0

@stone80 no przecież to też muzułmanin , niektórzy z nich mieszkają po 17 lat w Polsce xD .
Katolicy nie wybuchają ale przed chwilą było info że ojciec odwalił dwójkę dzieci i teściową .

0

@tbas sprytnie xD

1

@Messibestplayerintheworld co jak co ale kozacko to wygląda.
Na przyszły sezon bardzo chciałbym sprowadzenia Nico na LS i przesunięcie Raphinhi na OŚP .

0

@stone80 jak Yamal z rodziną był zapewne świętować w Hiszpanii w jednym z tych miejsc to myślisz że też tam płakali? .

0

@Roobo polecam się dowiedzieć czy po prostu obiekt nie został przez nich wynajęty . Dużo dziennikarzy dziś krąży i bada sytuację wśród masy plotek i informują że ze względu na duże zgrupowania to po prostu wynajmują hale i inne takie obiekty na pomieszczenie ludzi .

2

@wawrzyn1 pisałem o tym kilka godzin wcześniej . Typ co odwalał to szok .

0

@Pressinho była taka ale Guardiola ją sprzedał za grosze i wzięliśmy właśnie Villę xd

1

@Pressinho Villa grał na boku bo był Messi na 9tce.

8

@luna666moon będzie na TVP Sport

2

@Jakchcesz albo właśnie ogarnia jak zazwyczaj działa ZP

6

@Natenczas jeśli dwójka zmarłych jechała w bagażniku to selekcja naturalna.

1

@Damian11 tak będzie wyglądać jedenastka w środę

0

@Filipem ostatnio obniżył loty ale to jeden z podstawowych graczy .

0

@Messibestplayerintheworld nie mówiąc już ile setek zmarnowaliśmy przeciwko Atletico .

0

@mekston po ostatnim pół roku chyba xD

1

Przed chwilą rolka mi wyskoczyła apropo piłkarza Leganes z numerem 22 i jego zachowaniu przy dwóch bramkach Realu .
Mianowicie kiedy piłka odbijała się od poprzeczki gość stał jak kółek i żadnego ruchu nie zrobił żeby ratować sytuację a przy wolnym gość uciekł z muru xD

1

@Zoker dokładnie . Wszystko dotyczy się kryzysem jeśli chodzi o kakao .

3

Jeden z najsłabszych arbitrów na mecz Atletico-Barcelona .
Nowe nie znałem xD

1

@Zoker największym problemem jest socjal , którego niestety już nigdy nie będzie można wycofać .

0

@BobSwagger z całym szacunkiem ale kto będzie się przejmował malutkimi dziećmi jeśli chodzi o mecz xD

0

@BobSwagger dla piłkarza 21:30 to piękna godzina do gry .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?