ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP1buraki raczej wygrają.
0
@SelloutCrowd wszystko zależy od dyspozycji dnia .
Fermin nie zagrał kozackiego sezonu ale jednak z Bayernem zagrał dobrze.
Z drugiej strony jak masz skład gdzie normalnie jest Pedri , Gavi , Frenkie , Olmo , Casado , Fermin , Bernal , Torre a z braku laku Garcia i Christensen na DMie to kogo jeszcze tu dołożyć ? xd
1
@July_6_BcN no nie bo miejsce Espanyolu jest w Segunda.
0
@blakkudium szkoda że Ruiz nie zagra bo jest cieniasem.
1
@Kuba_6 gralem sparingi w lato ze złamanym palcem w prawej nodze , którego zmiazdzylem sobie w pracy kilka dni wcześniej.
Wladowalem w siebie tyle przeciwbolowych że szok xD .
Nie martw się , jestes normalny xd
1
@Kuba_6 ja również potwierdzam ;)
2
@Herato Lamela?
0
@RosjaninBut mnie to nic nie dziwi . Stany były zawsze krajem pełnych debili .
0
Z tym odpoczynkiem to jest różnie bo nie ma piłkarza który przyjdzie do trenera i powie że jest zmęczony .
Jak się kocha piłkę to zawsze chce się grać .
6
@SelloutCrowd bo skład jest git .
W środku masz Pedriego , De Jonga , Gaviego , Fermina i Torre a na DMie może dodatkowo zagrać Eric .
Teraz jest mniej opcji bo ostatnio wypadł Casado i Olmo .
0
@Vurt Raphinha zdecydowanie.
1
@D10SLEO dobry suchar xd
0
@Messibestplayerintheworld tyle że przypadek Forta jest podobny do Torre .
Oni jak grają to nie grają źle a i tak nie dostają szansy .
1
@paweldunajecfcb @Kluivert_P pewnie chętny
2
@agaFCB zagrał bardzo dobrze ale trzeba przyznać że Osasuna nie postawiła żadnych warunków.
30
Pablo powinien otrzymywać więcej szans , szczególnie przeciw murujacym się rywalom . Zagrywa fantastyczne progresywne piłki .
0
@Pussy Patrol zrobią ale trzeba pamiętać że Olmo nie przepracował z Barcą okresu przygotowawczego.
0
@Kondziubarca z taką Osasuną to i Fati byłby dobry.
0
@partymaker Olmo bliżej skrzydła raczej
0
@mkord Lewy może ogólnie ożywić, to że nie na skrzydle to chyba każdy czai.
0
Najgorzej ze składem jest to ze poza Lewym nie ma nikogo z przodu żeby ożywił ofensywę na skrzydłach .
0
@Kinginiesta a no .
0
Dzisiaj Ansu Fati w wyjściowym na LS . Ale by Flick podgrzał.
0
Dzisiaj przeciwko tyłu obrońcom potrzebna będzie kreacja z przodu dlatego ,, nie " dla Gaviego na 10tce.
0
@Kamil01 zaryzykuję stwierdzeniem że da z przodu więcej niż Gavi.
1
@oZinho a ja Cannibal Corpse.
1
Śmieszne są komentarze Argentyńczyków względem Raphinhi kiedy robili dużo gorsze komentarze odnośnie Francji po finale MŚ.
0
@Gacek5 zachował to na Holandię.
0
@szymon6847 TAA niech idzie do Realu , gość jest takim cieniasem w defensywie że Gerard Martin to przy nim profesor.