0

Komentarz usunięty

0

@NeroTFP1buraki raczej wygrają.

0

@SelloutCrowd wszystko zależy od dyspozycji dnia .
Fermin nie zagrał kozackiego sezonu ale jednak z Bayernem zagrał dobrze.
Z drugiej strony jak masz skład gdzie normalnie jest Pedri , Gavi , Frenkie , Olmo , Casado , Fermin , Bernal , Torre a z braku laku Garcia i Christensen na DMie to kogo jeszcze tu dołożyć ? xd

1

@July_6_BcN no nie bo miejsce Espanyolu jest w Segunda.

0

@blakkudium szkoda że Ruiz nie zagra bo jest cieniasem.

1

@Kuba_6 gralem sparingi w lato ze złamanym palcem w prawej nodze , którego zmiazdzylem sobie w pracy kilka dni wcześniej.
Wladowalem w siebie tyle przeciwbolowych że szok xD .
Nie martw się , jestes normalny xd

1

@Kuba_6 ja również potwierdzam ;)

2

@Herato Lamela?

0

@RosjaninBut mnie to nic nie dziwi . Stany były zawsze krajem pełnych debili .

0

Z tym odpoczynkiem to jest różnie bo nie ma piłkarza który przyjdzie do trenera i powie że jest zmęczony .
Jak się kocha piłkę to zawsze chce się grać .

6

@SelloutCrowd bo skład jest git .
W środku masz Pedriego , De Jonga , Gaviego , Fermina i Torre a na DMie może dodatkowo zagrać Eric .
Teraz jest mniej opcji bo ostatnio wypadł Casado i Olmo .

0

@Vurt Raphinha zdecydowanie.

1

@D10SLEO dobry suchar xd

0

@Messibestplayerintheworld tyle że przypadek Forta jest podobny do Torre .
Oni jak grają to nie grają źle a i tak nie dostają szansy .

1

@paweldunajecfcb @Kluivert_P pewnie chętny

2

@agaFCB zagrał bardzo dobrze ale trzeba przyznać że Osasuna nie postawiła żadnych warunków.

30

Pablo powinien otrzymywać więcej szans , szczególnie przeciw murujacym się rywalom . Zagrywa fantastyczne progresywne piłki .

0

@Pussy Patrol zrobią ale trzeba pamiętać że Olmo nie przepracował z Barcą okresu przygotowawczego.

0

@Kondziubarca z taką Osasuną to i Fati byłby dobry.

0

@partymaker Olmo bliżej skrzydła raczej

0

@mkord Lewy może ogólnie ożywić, to że nie na skrzydle to chyba każdy czai.

0

Najgorzej ze składem jest to ze poza Lewym nie ma nikogo z przodu żeby ożywił ofensywę na skrzydłach .

0

@Kinginiesta a no .

0

Dzisiaj Ansu Fati w wyjściowym na LS . Ale by Flick podgrzał.

0

Dzisiaj przeciwko tyłu obrońcom potrzebna będzie kreacja z przodu dlatego ,, nie " dla Gaviego na 10tce.

0

@Kamil01 zaryzykuję stwierdzeniem że da z przodu więcej niż Gavi.

1

@oZinho a ja Cannibal Corpse.

1

Śmieszne są komentarze Argentyńczyków względem Raphinhi kiedy robili dużo gorsze komentarze odnośnie Francji po finale MŚ.

0

@Gacek5 zachował to na Holandię.

0

@szymon6847 TAA niech idzie do Realu , gość jest takim cieniasem w defensywie że Gerard Martin to przy nim profesor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?