ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jak Cubarsi się w dzisiaj zaprezentuje , mam nadzieję że Flick wyciągnął wnioski z pierwszego meczu gdzie Cubarsi zagrał mega słabo .
0
Włączyłem drugą połowę Realu z Atletico a tam przez 45 minut może trzy dobre akcje .
Nuda .
0
@LeoMessiiBarcaPepa szkoda że ter Stegen wpuścił wszystko jak leciało .
0
@LeoMessiiBarcaPepa gość jak grał u nas byl najlepszym skrzydłowym gdzie Rapha kopał się po czole a mając w teamie Aube i Luuka Dembele zrobił króla asyst w niecałe dwa miesiące .
Nie mowiac już o G/A w praktycznie co drugim meczu czy o tym że wyjaśnił też nas ostatnio w LM .
0
@LeoMessiiBarcaPepa gdybyś miał Giuly'ego albo Dembele na PS to Yamal mógłby dalej grać w rezerwach .
1
@chavez a ja po trochu jestem bo Gundogan mógł zostać i młodzi zawodnicy mogli się od kogoś uczyć . Teraz nie mają od kogo .
W dodatku jak wypada Olmo to Fermin z Gavim to nie ta jakość.
15
@LeoMessiiBarcaPepa Messi był zdecydowanie szybszy z piłką przy nodze . Omijanie zawodników nie spowalniało go ani trochę. Był też lepiej ubity , dlatego lepiej trzymał się na nogach .
Ogólnie jak się zobaczy filmy co Messi robił w wieku 17lat to jest kosmos.
0
@chavez głównie widzieli to że jak Gundogan nie odejdzie to nie zarejestrujemy Olmo .
1
@LeoMessiiBarcaPepa myślę że 17letni Messi bardziej by wymiatał w dzisiejszej Barcelonie.
1
@Marcelinho99 Dembele strzelał i przeciwko nam .
0
@FCB24 jeszcze Raphinha próbował ale zablokowany .
3
@Sapos93 Kounde nie był na spalonym w tej akcji .
5
@bartekvisca ja też , jak dla mnie nie powinniśmy już tracić czasu na De Jonga tylko dawać się rozwijać Casado .
0
@Douglas jak się ogląda z ciekawością to się nie drze japy xD
0
@turhiay Martin nie zawala bramek , w defensywie nie jest taki zły.
0
@Limaker bez przesady , aż tak źle nie gra.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 bo Betis ma milion nieobecności dzisiaj , może dlatego .
0
Ja obstawiam tak 0:3/4 w meczu Realów.
3
@Eklerek co najlepsze jego matka też domagała się pieniędzy ale przegrała w sądzie.
Ogólnie został wychowany przez dziadków bo zabrali go z domu dziecka.
2
@ranger3120 to bardziej Barcelona chce go oddać do Palmeiras niż Betis chciał się go pozbyć.
1
@Zoker Władca pierścieni , Trzynasty wojownik, Jurassic Park , Harry Potter .
0
@kamiVeB karnego bym nie dał ale też nie była symulka na kartkę bo kontakt był ewidentny .
0
@jacobFCB a Kimmich gra na boku obrony
2
@Pitinho no bez ataku pomijając że zdobyliśmy 4 bramki a Ferran zmarnował dwie sety , Lewy można powiedzieć że również .
2
@Kinginiesta Sorloth ma już 29 lat.
0
@tbas nie no bez przesady , pierwszy mecz wygraliśmy chyba 4:2 grając ofensywnie .
4
@imiol123 można było wpuścić Forta za Yamala i zamurować prawą stronę .
1
@kamyk_23 i Fermina , który też tego nie potrafi . To już lepiej było Casado wpuścić
.
O ile dobrze w ogóle słyszałem to Torre był chyba w ogóle poza kadrą.
4
@AlwaysBlaugrana ludzie narzekali na Olmo i Ferrana ale i tak zagrali lepiej niż Gavi z Ferminem.
1
@Faro nie no Yamal później się rozkręcił .