0

Ciekawe jak Cubarsi się w dzisiaj zaprezentuje , mam nadzieję że Flick wyciągnął wnioski z pierwszego meczu gdzie Cubarsi zagrał mega słabo .

0

Włączyłem drugą połowę Realu z Atletico a tam przez 45 minut może trzy dobre akcje .
Nuda .

0

@LeoMessiiBarcaPepa szkoda że ter Stegen wpuścił wszystko jak leciało .

0

@LeoMessiiBarcaPepa gość jak grał u nas byl najlepszym skrzydłowym gdzie Rapha kopał się po czole a mając w teamie Aube i Luuka Dembele zrobił króla asyst w niecałe dwa miesiące .
Nie mowiac już o G/A w praktycznie co drugim meczu czy o tym że wyjaśnił też nas ostatnio w LM .

0

@LeoMessiiBarcaPepa gdybyś miał Giuly'ego albo Dembele na PS to Yamal mógłby dalej grać w rezerwach .

1

@chavez a ja po trochu jestem bo Gundogan mógł zostać i młodzi zawodnicy mogli się od kogoś uczyć . Teraz nie mają od kogo .
W dodatku jak wypada Olmo to Fermin z Gavim to nie ta jakość.

15

@LeoMessiiBarcaPepa Messi był zdecydowanie szybszy z piłką przy nodze . Omijanie zawodników nie spowalniało go ani trochę. Był też lepiej ubity , dlatego lepiej trzymał się na nogach .
Ogólnie jak się zobaczy filmy co Messi robił w wieku 17lat to jest kosmos.

0

@chavez głównie widzieli to że jak Gundogan nie odejdzie to nie zarejestrujemy Olmo .

1

@LeoMessiiBarcaPepa myślę że 17letni Messi bardziej by wymiatał w dzisiejszej Barcelonie.

1

@Marcelinho99 Dembele strzelał i przeciwko nam .

0

@FCB24 jeszcze Raphinha próbował ale zablokowany .

3

@Sapos93 Kounde nie był na spalonym w tej akcji .

5

@bartekvisca ja też , jak dla mnie nie powinniśmy już tracić czasu na De Jonga tylko dawać się rozwijać Casado .

0

@Douglas jak się ogląda z ciekawością to się nie drze japy xD

0

@turhiay Martin nie zawala bramek , w defensywie nie jest taki zły.

0

@Limaker bez przesady , aż tak źle nie gra.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 bo Betis ma milion nieobecności dzisiaj , może dlatego .

0

Ja obstawiam tak 0:3/4 w meczu Realów.

3

@Eklerek co najlepsze jego matka też domagała się pieniędzy ale przegrała w sądzie.
Ogólnie został wychowany przez dziadków bo zabrali go z domu dziecka.

2

@ranger3120 to bardziej Barcelona chce go oddać do Palmeiras niż Betis chciał się go pozbyć.

1

@Zoker Władca pierścieni , Trzynasty wojownik, Jurassic Park , Harry Potter .

0

@kamiVeB karnego bym nie dał ale też nie była symulka na kartkę bo kontakt był ewidentny .

0

@jacobFCB a Kimmich gra na boku obrony

2

@Pitinho no bez ataku pomijając że zdobyliśmy 4 bramki a Ferran zmarnował dwie sety , Lewy można powiedzieć że również .

2

@Kinginiesta Sorloth ma już 29 lat.

0

@tbas nie no bez przesady , pierwszy mecz wygraliśmy chyba 4:2 grając ofensywnie .

4

@imiol123 można było wpuścić Forta za Yamala i zamurować prawą stronę .

1

@kamyk_23 i Fermina , który też tego nie potrafi . To już lepiej było Casado wpuścić
.
O ile dobrze w ogóle słyszałem to Torre był chyba w ogóle poza kadrą.

4

@AlwaysBlaugrana ludzie narzekali na Olmo i Ferrana ale i tak zagrali lepiej niż Gavi z Ferminem.

1

@Faro nie no Yamal później się rozkręcił .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?