ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@peetwithbarca po co rotację jak nie graliśmy przez cały tydzień.
0
@mientusek1407 ja nie pisze o Camie i Tchou bo dla mnie to leszcze ale Gavi też niczym się nie wyróżnia.
0
@mientusek1407 Gavi to może być wyceniany na max 40 . Czysto piłkarskich umiejętności to on zbytnio nie posiada . Ciężko wymienić jego dobre cechy poza pressingiem .
0
Świetnie się to wszystko układa , pozostaje jedynie przegrać z Rayo żeby powiększyć przewagę xD
0
@Luciano99 ale na capology pisze niby że zweryfikowane .
0
@Blantozaur wałki *.
1
@Luciano99 według Capology.com zarabia 15 mln euro netto podstawy i 19 mln euro netto bonusu co daje 34 mln euro netto .
2
@Rastafarnianin niestety jest tak duży procent osób wierzących w te AI lub walki z biednymi dziećmi z Afryki że szkoda gadać.
0
@jakub1906 Frenkiego trzeba pożegnać i szukać zawodnika , który da coś dobrego tej drużynie albo zainwestować w LO , LS lub środkowego napastnika.
2
@Michu94 tylko nie Getafe czy Las Palmas hehe .
1
@okiemtypera_lucaxx95 nie ma co się denerwować że nie miała zniżki dla rencistów.
0
@MesQueUnClub96 i pomyśleć że można tam było być już od grudnia xd
0
@sergio5 i miał jeden dobry sezon w te 7 lat.
1
@July_6_BcN z narzeczoną+ dobry lunch , tapaski i czerwone wino .
Taki plan na dziś.
0
@Kubsoleon statystyki bramek , asyst to nie wszystko .
0
@Kubsoleon to sobie obejrzyj co gość robił w LM w tamtym sezonie.
0
@Kgorecki2500 ,, I keep the bible in the pool of blood so the none of this lies can affect me" . ~ Slayer - New Faith.
1
@Damiain Neymar tak wpadł w cień Cavaniego że praktycznie w pojedynkę doprowadził PSG do finału LM ;)
4
@AmigoBlancos Juventus , De Jong , Ten Hag.
0
@Cvzx to też wynika z tego że mial zawsze zapewnione miejsce w składzie bo jak Bravo go wygryzł ze składu to był płacz do mediów.
0
@blakkudium i co daje półautomatyczny jak można tym wszystkim manipulować i wybrać sobie dobrą klatkę jak z Lewym .
3
@chriis ale opuścił jedynie 17 spotkań w dwa sezony .
0
Fajnie Deco ale my mamy 5 stoperów a nie czterech .
1
@Kinginiesta chyba dlatego że sprawdzali gola z doliczonego czasu gry na varze.
0
@Axoon Real nie musi nawet nic grać , jak będą przegrywać to w końcówce znowu ktoś im poda żeby byli sam na sam z bramkarzem czy nagle bramkarz wypluje piłkę przed siebie prosto do przeciwnika . Klasyka.
0
@Cule1797 a jak uda nam się kogoś ściągnąć za grosze czyt. Julian Araujo to wtedy nie daj mu nawet szansy .
1
@kuz i ten piękny widok bezdomnych po dojechaniu na główny terminal w Rzymie , bezcenne xD
1
@Bogan ale można było tak cichutko się tego spodziewać . Odszedł Alvarez , zostaje stara już wypalona gwardia typu De Bruyne , Silva , Gundogan itp .
Może w przyszłym sezonie coś ruszą
1
@Bogan przecież tu sporo osób pisało że City nie da rady bo to co prezentuje City to parodia .
0
@Konradowskyy to nie był typowy mecz Realu , w tym meczu Real powinien strzelić minimum 3-4 bramki więcej ale marnowali setki.