4

@Pjoter_97 ten mecz jest kontynuowany bo został przerwany w grudniu tamtego roku . Zawodnik Fiorentiny upadł na ziemię ze względu na zatrzymanie akcji serca. Po operacji serca nie może grać już w Serie A , coś jak Eriksen .

0

@Limaker Cubarsi nie lepszy panie xd

0

@Limaker Cubarsi nie lepszy .

0

@Ramaj77 a no tak , dzięki za przypomnienie.

0

@4drian0 chyba nie siedzi na ławce tylko będzie na trybunach dziś xd

10

@AmigoBlancos ciężko komentować mecze Realu z emocjami gdzie w większości grają nudnie i dupy nie urywają xd

0

Do kadry wraca Olmo i Martinez jak coś xd

1

@yoli no nie wpadało wszystko , sam Ferran mógł skończyć z hattrickiem.

0

No i Real sobie wygrał na luziku , wiele sił nie wkładali , poza Valverde wszyscy wypoczęci .
Nie dziwi to .

0

Hehe ale Leganes to cieniasy xD

3

@jacobFCB Real Madryt nosi czapkę z dupki od chleba.

0

@partymaker po tym jak się spłakali do sędziów to teraz nie wiadomo co a e będzie działo .

4

@Messibestplayerintheworld i dlatego zamiast Peni na rozgrzewkę idzie 3 bramkarz?

0

@Chada niestety wiele koncertów nie jest uwiecznianych.

0

@Kismeth i dostał też czerwo i zawalił kilka bramek xd

0

@FCB24 Davies w defensywie nie wiele lepszy xd

5

@snupson żadna liga nie jest wygrana po 22 kolejkach .

2

@vangoor nie masz szans by Leganes wygrało , więc śmiem twierdzić że Cię p....ło xd
Ale byłoby spoko gdyby tak wyszło xd

1

@daniel32778 Davies jest dobry w ofensywie ale w defensywie jest cienkim bolkiem.

1

@Comentateiro niby tak , jednak dalej tracimy dużo bramek . Nawet bez Araujo .

3

@Motyl86 nie wiemy.

0

@Lament bo porownujesz Xaviego żółtodzioba do trenera , który trenuje na ławce trenerskiej od 25 lat.

3

@Lament nie wiem czy dzisiaj zobaczę głupsze pytanie .

2

@Eklerek Tokarczukowa pewnie się cieszy z bogactwa.

0

@DonAndresFCB bez przesady , grał chyba z Betisem i dwie asysty miał ?

1

@BobSwagger Olmo co jak co ale nie przepracował z drużyną okresu przygotowawczego.

1

@Eklerek który z tych popitków to ten konfident ?

0

@zadafcb jak trafimy na łatwego rywala w LM to tylko mecz z Atletico będzie ciężki .

0

Jak dla mnie powinien pójść na wypożyczenie. U Flicka się marnuje a myślę że chętnych na wypożyczenie byłoby całkiem sporo .

3

@Kow_aLL różnica jest taka że my się nie kłócimy zbytnio z sytuacjami , przeciwko nam . Jak jest karny to jest karny , trudno .
A Real mimo że sędziowanie jest też pod nich to udają zawsze poszkodowanych , nie widząc nigdy decyzji na ich korzyść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?