ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pjoter_97 ten mecz jest kontynuowany bo został przerwany w grudniu tamtego roku . Zawodnik Fiorentiny upadł na ziemię ze względu na zatrzymanie akcji serca. Po operacji serca nie może grać już w Serie A , coś jak Eriksen .
0
@Limaker Cubarsi nie lepszy panie xd
0
@Limaker Cubarsi nie lepszy .
0
@Ramaj77 a no tak , dzięki za przypomnienie.
0
@4drian0 chyba nie siedzi na ławce tylko będzie na trybunach dziś xd
10
@AmigoBlancos ciężko komentować mecze Realu z emocjami gdzie w większości grają nudnie i dupy nie urywają xd
0
Do kadry wraca Olmo i Martinez jak coś xd
1
@yoli no nie wpadało wszystko , sam Ferran mógł skończyć z hattrickiem.
0
No i Real sobie wygrał na luziku , wiele sił nie wkładali , poza Valverde wszyscy wypoczęci .
Nie dziwi to .
0
Hehe ale Leganes to cieniasy xD
3
@jacobFCB Real Madryt nosi czapkę z dupki od chleba.
0
@partymaker po tym jak się spłakali do sędziów to teraz nie wiadomo co a e będzie działo .
4
@Messibestplayerintheworld i dlatego zamiast Peni na rozgrzewkę idzie 3 bramkarz?
0
@Chada niestety wiele koncertów nie jest uwiecznianych.
0
@Kismeth i dostał też czerwo i zawalił kilka bramek xd
0
@FCB24 Davies w defensywie nie wiele lepszy xd
5
@snupson żadna liga nie jest wygrana po 22 kolejkach .
2
@vangoor nie masz szans by Leganes wygrało , więc śmiem twierdzić że Cię p....ło xd
Ale byłoby spoko gdyby tak wyszło xd
1
@daniel32778 Davies jest dobry w ofensywie ale w defensywie jest cienkim bolkiem.
1
@Comentateiro niby tak , jednak dalej tracimy dużo bramek . Nawet bez Araujo .
3
@Motyl86 nie wiemy.
0
@Lament bo porownujesz Xaviego żółtodzioba do trenera , który trenuje na ławce trenerskiej od 25 lat.
3
@Lament nie wiem czy dzisiaj zobaczę głupsze pytanie .
2
@Eklerek Tokarczukowa pewnie się cieszy z bogactwa.
0
@DonAndresFCB bez przesady , grał chyba z Betisem i dwie asysty miał ?
1
@BobSwagger Olmo co jak co ale nie przepracował z drużyną okresu przygotowawczego.
1
@Eklerek który z tych popitków to ten konfident ?
0
@zadafcb jak trafimy na łatwego rywala w LM to tylko mecz z Atletico będzie ciężki .
0
Jak dla mnie powinien pójść na wypożyczenie. U Flicka się marnuje a myślę że chętnych na wypożyczenie byłoby całkiem sporo .
3
@Kow_aLL różnica jest taka że my się nie kłócimy zbytnio z sytuacjami , przeciwko nam . Jak jest karny to jest karny , trudno .
A Real mimo że sędziowanie jest też pod nich to udają zawsze poszkodowanych , nie widząc nigdy decyzji na ich korzyść.