0

@Marusek strzelamy i bronimy potem w postaci Gaviego i Casado .

2

Co jak co ale brak Oblaka w bramce rywali to dla nas duże wzmocnienie, tyle co on wybronił i co my spartoliliśmy w meczu ligowym to szok .

2

@betonito a może Pep narzeka bo mieli sporo kontuzji , piłkarze odeszli a wcześniej ich nie zastąpili .
Środek im się totalnie posypał bo Rodri kontuzja na cały sezon , Bobb złamał nogę tuż przed startem sezonu a Bernardo , Gundogan i De Bruyne są już starszy . Do tego sprzedali Alvareza nie ściągając żadnego zastępstwa i w zimę o odejscie poprosił Walker .


1

@Damiain dreptać jak panienka? Gość zasuwał cały czas i głównie jego noty były podciągane przez właśnie duży udział w grę defensywną.
Dodatkowo polecam sprawdzić jego statystyki z ostatniego sezonu bo tam miał chyba 20 bramek i ponad 10 asyst .
A na swojej pozycji nigdy nie grał , rzucano go na lewe skrzydło czy środkowego napastnika ( samego) czyli kompletnie nie tak jak gra przez całą karierę.

0

@F3DO oni pół składu nie mają na Real

5

@okiemtypera_lucaxx95 to już lepiej wyjść w 10 niż z Fatim .

0

Ja myślę że Yamal zagra jutro na lajcie tylko odpoczywa .

1

@Andi18 nie , tylko nie to.

2

@michal26 Eric poza początkiem też dobry mecz.

3

Czyli był spalony a Ci debile wołali głównego do monitora żeby rękę oceniał? .

0

@Faro spokojnie to tylko hejterki tak mówili .

1

@partymaker a ile kontaktów z piłką ma mieć napastnik drużyny , której rywale bronią się 7emką w polu karnym a reszta drużyny nie potrafi dograć piłki choćby w jego sektor?.
Widziałeś wrzutki Kounde , Yamala i Raphinhi?

0

@SelloutCrowd oglądam , raz tylko rywal miał okazję jak przepchnął gościa ale Cubarsi zapomniał asekuracji .
Niedokładny? Ile tam naliczyłes niedokładności ? .

2

@SelloutCrowd Eric gra normalnie akurat .

0

@Derean od kreacji jest Pedri , Fermin i cały przód.

0

Do zmiany Fermin i Yamal . Gra wygląda kompletnie beznadziejnie.

0

Przede wszystkim będzie lepiej jak przepracuje okres przygotowawczy u nas .

1

@Peniu gość ma praktycznie zawsze momenty jak gra .
Wystarczyły sekundy ostatnio żeby po jego wejściu widzieć ogromną przepaść w jakości między nim a Gavim .

0

@Pin0chet Benfica też jechała z nami nieźle .

0

Jak dla mnie dwumecz z Benficą będzie bardzo ciężki , a przed naszą publicznością też szału nie gramy ostatnio .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Dla mnie to on niż nie powinien nigdy wracać między słupki Barcelony . Po wcześniejszych urazach już nie pokazywał tego co wcześniej a po tej przerwie to już w ogóle w to wątpię .
Barca powinna pożegnać ter Stegena i Penę i szukać nowego numeru jeden .

1

@LinekMichal no nie wiem , wcześniejsze niewypały typu Douglas , Keirrison , Hemrique niczym się w Brazylii nie wyróżniali .

A co do Roque , nie , on nie strzelał głównie z kontr dzięki szybkości xd

3

@lucas/catalan bez przesady , gość regularnie strzelał w Brazylii.

1

@karolup to zależy jakie wolisz . Dla mnie np. w każdych z nike dobrze się grało , teraz mam phantomy i są git.

1

@ProMILs chłopie to trzeba się modlić żeby go za darmo wzięli a Ty z 20ma milionami wyskakujesz xd

0

@Arden ja mu się nie dziwię , był młody a agenci i rodzina naciskali .

4

@pt9 ale @jowita się nie da wyrzeźbić bo to niemożliwe.

0

@barca__rządzi na pewno groźny przeciwko nam bo my mamy poza Balde wolnych piłkarzy z tyłu a oni wszystkich sprinterów.

1

@Kidd i Ferrana na lewe skrzydło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?