ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak przeciwko ta gównianej obronie jak ta Realu , Villarealu nie wchodzi śnie chociaż jeszcze jednej to będą niezłym memem xD
2
@norbi77 w Skyrimie od razu magia , ogień w łapie i jazda xd
2
Linia obrony Realu jak jakiegoś Barbastro.
0
@betonito o ile dobrze kojarzę to przeciwko Ancelottiemu w Realu mają praktycznie remis jeśli chodzi o zwycięstwa .
0
@turhiay ja tam na insta widziałem dobre powtórki i kontakt był .
0
Gimenez na stoperze to Atletico z dwie na bank straci .
2
@Rifek to że głównie chodziło też o urozmaicenie rozgrywek.
0
@FCB24 dokładnie .
0
@Ryoumen Chelsea mogła sobie dawać ile chce , cena jaką zapłaciliśmy za Kounde to była jego aktualna i maksymalna wartość.
0
@Sulimo jak dla mnie to dla totalnego pogrążenia się LP brakuje jedynie tancerzy na scenie .
0
@SzczenaWojtula szkoda jedynie że nasz super jak to mówią Alemany nie potrafił zbić z ceny ani za jednego ani za drugiego .
0
@FcPortoFan1999 albo Circus Stadium
0
@Beztroskii i zdjęciem Yamala , który gra najsłabiej w defensywie.
0
@7black4 gdyby Raphinha grał tak jak grał wcześniej u Xaviego a Pedri byłby cały czas dostępny na jakieś 15 spotkań w sezonie to sam byś się zaczął zastanawiać nad ich sprzedażą.
0
@Mitch_Atleta bo to był strzał , po prostu mu zeszło .
4
@sebo939 najbardziej mnie rozwaliła ta za mocna piłka na kilka metrów do Raphinhi w tak prostej sytuacji .
0
@Pawlak1992 a KMŚ miały kiedykolwiek jakieś znaczenie? .
0
@Mitch_Atleta Cubarsi super w tym sezonie? Żartujesz sobie czy meczów nie oglądasz? .
0
@Poversky1000 zremisują i też odpadną.
5
Dembele dla Barcelony gole łącznie: 49
Dembele dla PSG gole w tym sezonie: 30
XD
0
Na wejście z ławki to może by Flick nieźle Dembele poukładał.
2
@MesQueUnClub96 jak Liverpool zagra takie gówno jak we wcześniejszym meczu to niech odpadają.
0
@regatta52 z całym szacunkiem ale gość ma udział przy 54 bramkach xd
0
I UJ z prowadzenia .
2
Yamal kiks ale asystą wyszła xD
1
@PeterMaro do tego wzgórze Tibidabo ( najlepszy widok na całą Barcelonę z góry ) i jak Cię interesuje architektura Barcelony czy Gaudiego to Casa Batllo obowiązkowo.
1
@agaFCB wzajemnie.
0
@misterio sprawa dla reportera.
3
Ariwederczi Motta xD
3
@SinMistico z całym szacunkiem ale nie ma żadnej pewności że gość odpali w lepszej lidze niż portugalska.