ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LukaszFan szkoda ale z drugiej strony to my dostawaliśmy 0:2 już na początku xD
0
@Dzejkob97 akurat słodzików jest dużo tylko mało kalorycznych , tak jak @Bykunn wymienił , to też jest słodzik .
A spójrz sobie na Coca colę zero , która jest oznaczona kategorią B jeśli chodzi o skład i wartość odżywczą ( B czyli spoko ).
Potem sprawdź sobie skład i zadaj sobie sam pytanie co z tego składu jest zdrowe .
0
@Bykunn no nie zostało do końca obalone . Obalone zostały jedynie niektóre teorie a normalnie dzienna jego dawka to ok 40 mgramow na kilo ciała ( według mega speców którzy napiszą Ci że ogólnie coca Cola zero jest zdrowa) .
W większej ilości dalej powoduje szereg skutków ubocznych a dobrze wiemy ile ludzi pije colę , niektórzy w sporych ilościach dziennie .
No to wypij sobie 5 litrów coli i ciesz się zdrowiem xD .
1
@Criss18Barca dzieci potwierdzą Twoje słowa.
1
@tbas przegraną w tym meczu powoduje odpadnięcie , podarowanie trofeum Realowi ( bo wiemy że Atleti z nimi nigdy nie wygra ) a także możliwe podlamanie psychiczne przed LM.
0
@Bykunn no nie do końca , jak poczytasz o psychiatrii żywieniowej to informują według badań że napoje zero to jeszcze większe gówno dla zdrowia , na pewno czytałem że Cola zero jest jeszcze gorsza niż zwykła .
7
@Piotrek83 to był człowiek , który potrafił dochować tajemnicy .
1
@Barca_Big_Moment Eric grał na DMie żeby Frenkie odpoczął .
Z Atletico zapewne zobaczymy środek Frenkie-Pedri-Gavi/Fermin .
0
@Coutinho007 ale dlatego że obrońca Sociedad zszedł z kontuzją.
0
@Jackazz Ronald Araujo synu .
1
Ale oba te Reale są cienkie . A ten pressing Sociedad to szkoda gadać , po co oni wychodzą za połowę w ogóle.
2
@Cvzx w repce też ostatnio wychodzi na 9tkę i dobrze to wygląda.
3
@Kgorecki2500 Cola zero to gorsze gówno niż zwykła xD
0
@stone80 słaby Bruno 16 bramek i 16 asyst xD
0
@PatrykBarca no tak ale nie zapominajmy że żeby zarejestrować ter Stegena to chyba trzeba wyrejestrować Szczęsnego ? .
0
@Chada co się z nim dzieje ? Bo chyba od 25 lat nic dobrego nie wydał .
0
@Walker dla mnie AC/DC zawsze było trochę przereklamowane . Ale kilka kawałków można przesłuchać.
0
@Eklerek jeszcze grają z Evertonem przed LM .
1
@Lewy952468xx na Ferminie nie było karnego . Na Gulerze również.
0
@Recha_0684 ter Stegen zaraz będzie miał 33 lata . Tak na dobrą sprawę to Barca powinna już się rozglądać za numerem jeden , który będzie mógł powoli wchodzić do pierwszego składu a nie budować zawodnika , który ma już powoli swoje lata i jest po dwóch długotrwałych kontuzjach co nie pozwala mu już wrócić do poprzedniej dyspozycji .
@MesQueUnClub_87 wiesz , z drugiej strony dyplomatycznie bronił Penii na każdej konferencji a potem go odstawił na dobre bez gadania .
1
@sokot są beznadziejni , po prostu pokonali jeszcze słabszą Osasunę i Rayo .
0
@Recha_0684 ale niech go buduje na przyszły sezon a nie na ten .
Ter Stegena nie było prawie cały sezon a ile zostało do końca sezonu ?.
1
@sokot z kim udupić? Z tym beznadziejnym w tym sezonie Sociedad? XD
0
@TR3YWAY bo ter Stegen może bronić jedynie za zasługi w tym sezonie .
Już po wcześniejszej kontuzji nie bronił jak należy , w dodatku od lat nie mając nawet sensownego rywala jeśli chodzi o miejsce w jedenastce.
0
@kubix05 spokojnie , Lewy jak skończy karierę to z San Marino będziemy jak równe z równym xd
0
Najbardziej martwi mnie brak deklaracji Flicka że to Szczęsny będzie numerem jeden do końca sezonu .
Nie wyobrażam sobie powrotu ter Stegena do bramki w tym sezonie .
0
@HypeR i super bo będę na tym meczu xd
0
@Kgorecki2500 świerszcze i to nic specjalnego , chrupiące i słone.
6
@Pawlak1992 w przypadku pierwszej dziewczyny to jeśli sobie nie przypominasz że coś było w ostatnich miesiącach to możesz wyskoczyć z testem na ojcostwo .
Bo może być tak że dziewczyna w cugu zrobiła sobie skok w bok po alko i teraz nagle będzie udawać przykładną kobietę.
1
@escarabajo pięknie , wierzę że było kozacko :D