ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACMaldini3 a kto zagrał inaczej ? W drugim meczu LM wystarczyło wykorzystać setki jakie mieliśmy ale Alba z Suarezem pięknie partolili .
1
@Pedri16Future będę na tym meczu więc liczę na dobry wynik dla nas i sporo bramek xd
5
@Chucky Tak chcemy , bo przez kilka lat zagrał tylko kilka dobrych miesięcy a jeśli na kimś dobrze zarobić to właśnie na nim .
2
@Cvzx nie zgodzę się co do progresu w grze piłką . Jego wyprowadzenie dalej jest niepoprawne ale kiedyś było naprawdę tragiczne i u Xaviego dosyć sporo poprawił .
2
@ObiwanKenobi ustawienie i brak myślenie Araujo w tej akcji to kryminał .
Złamanie linii spalonego ( warto zwrócić uwagę na to że Inigo dobrze się ustawia ) a Araujo jeszcze kryje zawodnika od zewnętrznej xD no kuźwa kabaret.
0
@Pedri16Future z Leganes wyczuwam ciężary .
2
@iamrobsongie oczywiście że tak . Miesiąc dobrej gry ma zatrzeć kilka lat jego cienkiej gry? .
0
@trolownik dlatego napisałem że często a nie wszystkie bo pamiętam dokładnie ten błąd .
5
@Damian11 aktualnie każdy mecz do końca sezonu jest najważniejszy.
0
Szkoda mi najbardziej w końcówce sezonu Casado .
W ważnych meczach często grał super , głównie w meczach przeciwko Realowi czy Bayernowi .
Jestem ciekaw w majowym El Clasico kto go zastąpi bo De Jong w defensywie to delikatnie mówiąc katastrofa.
3
@prodigy zgadzam się w 100%.
0
Jestem ciekaw czy Flick pokaże Araujo video z jego dziecinnym zachowaniem przy bramce Girony .
Gość potrafi grać jak kozak na stoperze a potem błąd jak jakiś junior.
17
@Pedri16Future i ja mu wtedy mówię ,, weź strzel odtwarzając logo Bundesligi Robert ".
1
@Kgorecki2500 w Meksyku jest najgorsze jedzenie na świecie .
Jak po 6 dniach jedzenia ich tubylczych rzeczy dorwałem tam kurczaka z różna to się mało ze szczęścia nie popłakałem xD
1
@europejczyk bo Kounde to fizyczny potwór a Yamal to 17latek a w tym wieku grało się 3-4 mecze w tygodniu .
( Ale sam bym ich zmienił) .
0
@konajoncek i jeszcze ile zmarnowanych okazji .
7
Frenkie i Arthur obok siebie .
Nasz środek na lata xD
0
@MesQueUnClub_87 liczę że jednak jest Eric na DMie więc Pedri nie będzie się zbytnio cofał i pewnie zagramy jakieś 4:4:2 lub 4:3:3 z Gavim na LS.
1
@Aureczek zagrał ostatnio 70 a Robert 20 .
Dzisiaj pewnie będzie odwrotnie .
3
@MesQueUnClub_87 z drugiej strony mamy zawodników , którzy potrafią dobrze i długo pressować .
Gorzej że jeśli Pedri gra niżej to poza Yamalem nie ma kto kreować gry .
1
@krol211 a szkoda bo chłopak ma 18 lat i coś tam potrafi .
Grał lepiej na LO za Xaviego niż Martin na początku .
1
@krol211 on często pod koniec meczu wygląda jak kompletnie wypompowany .
0
Mega słabo ten skład wygląda , oby Flick nie przekombinował .
Brak jednego skrzydła a na drugim brak Balde . W środku Eric-Gavi lub Fermin .
Brak Raphinhi jest ciekawy .
Wyczuwam spore ciężary .
0
Najważniejsze żeby ogarnąć korzystny wynik 2/3:0 i Yamal , Pedri , Kounde zjazd do bazy .
0
@Pussy Patrol że niby Torre na skrzydle?
1
Spokojnie , Leganes tego nie utrzyma.
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP1buraki raczej wygrają.
0
@SelloutCrowd wszystko zależy od dyspozycji dnia .
Fermin nie zagrał kozackiego sezonu ale jednak z Bayernem zagrał dobrze.
Z drugiej strony jak masz skład gdzie normalnie jest Pedri , Gavi , Frenkie , Olmo , Casado , Fermin , Bernal , Torre a z braku laku Garcia i Christensen na DMie to kogo jeszcze tu dołożyć ? xd
1
@July_6_BcN no nie bo miejsce Espanyolu jest w Segunda.