0

@RezerwowyWojtus to źle bo gramy na wyjeździe xd

1

@partymaker nie potrafi piłki rozegrać.

0

@esem91 jak się przydarzy taka drugą to może być baju baju mistrzostwo .

0

@BarcaFan17 Pedri to nie istnieje dzisiaj .

1

Mowilem o tym kilka razy . Z Leganes będą męczarnie a patrząc na to że nie mamy jakichkolwiek okazji i gramy gówno to pachnie poważnie oddaniem punktów i pomocy dla Realu .

0

@Astad a czy inny klub oprócz nas wyrzucił dopingowcow ze stadionu?

0

Skład git , zamknąć wynik w pierwszej połowie i ściągać najlepszych .

2

Stoperzy oceny po 7.5 a rywale mieli takie dwie setki że tylko cud sprawił że dwóch bramek nie straciliśmy.

0

@Geble dziękuję Ci bardzo

0

Co to Valencia Sevilla nie leci w polskiej tv?

0

@Fake69 ujowo , widziałem w sobotę i dziwię się jaki kit nam wciskali z tym otwarciem stadionu xd

0

@Stinger_ to dlatego że kiedyś łapali się do Ligi Europy gdzie poziom jest wyższy a nie w lidze konferencji stworzonej dla leszczy żeby tylko zyski powiększyć.

0

@fc20barca egzorcyzmy

0

@viscaelbarca1998_ nie najgorsze, na początku jakby słychać kibiców Borussii ale potem już chyba git było .

1

@Herato na bank coś z rzutami wolnymi .

0

@fejkenq no na początku sezonu mówili że chcą otwierać stadion już pod koniec zeszłego roku .

5

Byłem ostatnio koło Camp Nou i to jak zarząd kłamał w żywe oczy o otwarciu tego stadionu to po prostu masakra xD

0

@Xaviball wszystko by się udało gdyby nie musieli grać.

2

@tbas akurat ma rację.

14

@Nefir to dołóż 40 mln euro jak masz xD

2

Co chwilę widzę że Yamal ławka w następnym meczu , Cubarsi , Inigo , Pedri itp .
Ja tylko przypominam że przegraliśmy z Leganes u siebie , które wygrało z Atletico i mieliby remis z Realem gdyby ich nie przekręcili .
To będzie trudny mecz i Once de gala od początku . Jeśli będzie korzystny wynik to wtedy ściągać najważniejszych.

0

@Kasy wczoraj akurat to mielismy farta bo rywal miał dwie setki ale nie trafił w piłkę.

0

@gumaz ja grałem w juniorach i przed meczem w szatni ktoś dał info że samolot się rozwalił.

0

@Rifek De Jong to na sprzedaż w lato .

0

Zauważyliście że od jakiegoś czasu nie gramy już długich górnych piłek za linię obrony rywala jak to miało miejsce w pierwszej połowie sezonu ? .
Mam wrażenie że wcześniej co chwilę Rapha wybiegał na wolne pole i od razu szła piłka jak np. Casado z Bayernem a teraz co chwilę widzę że zawodnicy wychodzą ale ani Martinez z Cubarsim , ani De Jong nie decydują się na takie zagrania ( chociaż De Jong nigdy tak nie potrafił ) .

1

@Katalonik97 cofnijny się pamięcią na jego 5 lat gry dramatu przed kontuzją xD

0

@Zoker ja nie wiem czy on w ogóle miał rozgrzewkę, więc może go przytkało .

1

@Eskel ale ja to wiem i mam tego świadomość , dlatego dla wspierania zespołu w ważnych meczach ten doping jest potrzebny .

0

@cules100pro Neymar to był kontuzjowany ponad połowę czasu w PSG i Mbappe gra na środku .

10

@krycha2201 Pablo Torre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?