ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RezerwowyWojtus to źle bo gramy na wyjeździe xd
1
@partymaker nie potrafi piłki rozegrać.
0
@esem91 jak się przydarzy taka drugą to może być baju baju mistrzostwo .
0
@BarcaFan17 Pedri to nie istnieje dzisiaj .
1
Mowilem o tym kilka razy . Z Leganes będą męczarnie a patrząc na to że nie mamy jakichkolwiek okazji i gramy gówno to pachnie poważnie oddaniem punktów i pomocy dla Realu .
0
@Astad a czy inny klub oprócz nas wyrzucił dopingowcow ze stadionu?
0
Skład git , zamknąć wynik w pierwszej połowie i ściągać najlepszych .
2
Stoperzy oceny po 7.5 a rywale mieli takie dwie setki że tylko cud sprawił że dwóch bramek nie straciliśmy.
0
@Geble dziękuję Ci bardzo
0
Co to Valencia Sevilla nie leci w polskiej tv?
0
@Fake69 ujowo , widziałem w sobotę i dziwię się jaki kit nam wciskali z tym otwarciem stadionu xd
0
@Stinger_ to dlatego że kiedyś łapali się do Ligi Europy gdzie poziom jest wyższy a nie w lidze konferencji stworzonej dla leszczy żeby tylko zyski powiększyć.
0
@fc20barca egzorcyzmy
0
@viscaelbarca1998_ nie najgorsze, na początku jakby słychać kibiców Borussii ale potem już chyba git było .
1
@Herato na bank coś z rzutami wolnymi .
0
@fejkenq no na początku sezonu mówili że chcą otwierać stadion już pod koniec zeszłego roku .
5
Byłem ostatnio koło Camp Nou i to jak zarząd kłamał w żywe oczy o otwarciu tego stadionu to po prostu masakra xD
0
@Xaviball wszystko by się udało gdyby nie musieli grać.
2
@tbas akurat ma rację.
14
@Nefir to dołóż 40 mln euro jak masz xD
2
Co chwilę widzę że Yamal ławka w następnym meczu , Cubarsi , Inigo , Pedri itp .
Ja tylko przypominam że przegraliśmy z Leganes u siebie , które wygrało z Atletico i mieliby remis z Realem gdyby ich nie przekręcili .
To będzie trudny mecz i Once de gala od początku . Jeśli będzie korzystny wynik to wtedy ściągać najważniejszych.
0
@Kasy wczoraj akurat to mielismy farta bo rywal miał dwie setki ale nie trafił w piłkę.
0
@gumaz ja grałem w juniorach i przed meczem w szatni ktoś dał info że samolot się rozwalił.
0
@Rifek De Jong to na sprzedaż w lato .
0
Zauważyliście że od jakiegoś czasu nie gramy już długich górnych piłek za linię obrony rywala jak to miało miejsce w pierwszej połowie sezonu ? .
Mam wrażenie że wcześniej co chwilę Rapha wybiegał na wolne pole i od razu szła piłka jak np. Casado z Bayernem a teraz co chwilę widzę że zawodnicy wychodzą ale ani Martinez z Cubarsim , ani De Jong nie decydują się na takie zagrania ( chociaż De Jong nigdy tak nie potrafił ) .
1
@Katalonik97 cofnijny się pamięcią na jego 5 lat gry dramatu przed kontuzją xD
0
@Zoker ja nie wiem czy on w ogóle miał rozgrzewkę, więc może go przytkało .
1
@Eskel ale ja to wiem i mam tego świadomość , dlatego dla wspierania zespołu w ważnych meczach ten doping jest potrzebny .
0
@cules100pro Neymar to był kontuzjowany ponad połowę czasu w PSG i Mbappe gra na środku .
10
@krycha2201 Pablo Torre