0

@greedo Real grał bardzo dobrze wczoraj i biorąc pod uwagę jak my Kałęczyn to Real może dalej wygrać dwa trofea a my 0 .

1

@greedo akurat mogą chwalić Real bo gniotą Bilbao całą drugą połowę , które nie może z połowy wyjść.

1

Bilbao jest żałosne w tym meczu . Nic im nie wychodzi a Inaki Williams nie wiem po co wchodził . Gościa nie ma .

0

@Lucyffffer1922 z Borussią w pierwszym meczu w LM masz dwa błędy , sprokurowany karny + złamanie linii . To tylko jeden mecz . Kolejny to. Benficą i jego zgubienie krycia .

0

@Lucyffffer1922 4 błędy to Cubarsi w dwóch meczach popełnił .
Po których błędach Martina padła bramka? Poprosze o dokładne przykłady .

0

@Lucyffffer1922 jak ktoś jest pewnym punktem obrony to chyba tych błędów nie powinien często popełniać . Więc coś tu a e nie zgadza.
Podaj mi listę błędów prowadzących do bramki przez Martina .
Ja Ci podam długą listę błędów Cubarsiego przez które traciliśmy bramki . Zaczekam .

7

Wielki skandal w Laliga , Villareal okradziony z dwóch bramek bo sędzia boi się podejść do monitora VAR.

0

Bramkarz Villareal co odjebal xD

0

@Lucyffffer1922 nie , wymieniam błędy gdzie został miniety w sytuacjach 1vs1 , gdzie gubił krycie , łamał linię czy faulow w polu karnym .
Nie , to ja kwituje Twoje słowa ,, pewny punkt obrony" meczami gdzie co chwilę tracimy 3-4 bramki .

0

@Lucyffffer1922 ja nie mówię że jest słaby tylko że popełnia błędy a jest to środek obrony Barcelony , gdzie błędy w tej fazie sezonu kosztują sporo .
Dlatego w wielu meczach musieliśmy gonić i tracić masę sił żeby zatuszować błędy w obronie.
Tylko ja widzę błędy Cubarsiego w obronie? Okej to proponuję dalej być zaślepionym i udawać że wszystko jest super xD ( albo obejrzeć mecze z Benficą , Atletico czy dwa z trzech z Borussią) tyle wystarczy .

0

@Lucyffffer1922 ale to nie jest moje zdanie tylko fakty , więc nie wiem o co Ci chodzi , chcesz rzeczywistość zakłamywać czy co ?xD

0

@ranger3120 jak smakuje tak jak śmierdzi zioło to życzę smacznego .

0

@Lucyffffer1922 gdybyś oglądał Barcelonę to byś wiedział jakie błędy popełnia Cubarsi .
My nie tracimy wszystkich bramek z kontry . Traciliśmy bo Cubarsi łamał linię , prokurował karne czy dał się objeżdżać rywalom w sytuacjach sam na sam . Głupie czerwo też się zdarzyło .

1

@Majkel34 jego wszystkie beznadziejne sezony w naszych barwach skreślają jego dwa dobre spotkania w tym sezonie .

1

@Majkel34 De Jong potwór aż dzisiaj Martineza zszokował jak biegli do piłki i straciliśmy bramkę przez niego .

1

@Cvzx dokładnie .

7

@MesQueUnClub96 idź już spać .

0

@Patriskos xDDDDDD

0

@krol211 cały czas to środek tylko brony odwalał manianę xd

0

@Eto'o9 R10 a z Valencią jak było ? Ważni piłkarze się wykartkowali na mecz z Realem , nie wygrali od wielu wielu lat na Santiago i co się stało .

0

@Lucyffffer1922 pewny punkt obrony w zespole który traci masę bramek . Brzmi sensownie .
Nie tracimy punktów bo zawodnicy z przodu ratują mu dupę. Z Benficą zawodził , z Borussią zawodził , z Atletico zawodził i była strata punktów na Montjuic , dzisiaj również zawodził .
A tych meczów było o wiele więcej.

0

@Lucyffffer1922 co nas to obchodzi że ma 17 lat? Na swój wiek jest dobry ale gra na środku obrony Barcelony i popełnia dużo błędów.

0

@Lucyffffer1922 no , szczególnie w ostatnich meczach

0

@Barceloniarz987 spokojnie . Borussią też była osłabiona .
Valencia z Realem też.

0

@Astad no a bramki padły po błędach Szczęsnego , potem Frenkiego z Martinezem a potem Cubarsiego z Martinezem ;)

0

@TR3YWAY raczej by nie wypaliło . Rapha ogarnia akcję z Yamalem na raz , więc bez nich zostaje trójka ŚO a De Jong i te jego powrotu to szkoda gadać .

0

@Lucyffffer1922 i do tego Cubarsi czy De Jong .

0

@Corr jak obejrzysz ostatnie mecze Barcelony to cała linia obrony to katastrofa i dziecinne błędy .
Do tego jeszcze De Jong na DMie xD

0

@Faro niestety , ja natomiast też krytykowałem ostatnio Cubarsiego i doszedłem do tego samego wniosku .

2

@Faro jestem tego samego zdania , ostatnie mecze cieniutkie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?