ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Camavinga tak przyaktorzył upadek że się skontuzjował xDD a nie zdziwił bym się gdyby był gotów na sobotę.
1
Wiadomo było że Getafe nie urwie punktów Realowi . Zero zaskoczenia.
0
Na ostatnie 10 spotkań Getafe wygrało z Realem aż raz .
1
@Kondziubarca to by było naplucie Wojtkowi w twarz.
0
@koniczila różnica jest też taka że finał gramy na neutralnym stadionie a w lidze u siebie.
1
@Kasy mi bardziej chodzi o to jakimi leszczami jest Mallorca.
0
@Kasy ja tylko przypomnę że wygraliśmy z nimi ma wyjeździe 1:5.
0
@Gibbon_FCB on odchodził od nas chyba jak miał 17-18.
0
@Mrzny jakby się migał i nie angażował to by nie wyglądał tak dobrze na boisku kiedy gra.
0
@lajcior oczywiście że fake.
0
@Cvzx ja nie napisałem że zagra na LO tylko w czwórce środkowych pomocników.
0
@liber02 proszę Cię , najważniejsze to co na boisku a Torre jak grał to dawał konkrety .
5
@Pawel13sz raz w roku to i garbaty się wyprostuje.
0
@lajcior myślę że Vazquez nie wyjdzie w pierwszym składzie .
Valverde zagra na PO , Vini z Mbappe w dwójce napastników a za nimi Bellingham , Camavinga , Tchouameni i Ceballos .
To jedyna szansa Real na przejęcie kontroli w środku i szansę w meczu .
9
Dani Olmo według Transfermarkt :
- 1500 minut gry
- 10 bramek
- 6 asyst .
1
@MOLESTA nikogo nie trzeba obchodzi co jest poza Europą.
Jak Barca wystawiła historyczną jedenastkę to była jedenastką wychowanków a nie żadnych canteranos .
Barcelona w swoich postach jak ustawia samych wychowanków to nie ma tam Araujo .
Jeśli canteranos mogą być kilku klubów to jest całkowicie inne znaczenie niż wychowanek o których mówimy .
Jak poczytasz posty np. o Pele to każdy napiszę że to wychowanek Santosu .
3
@Rewolucja123 mam nadzieję że przepracuje z nami porządnie okres przygotowawczy i ogarną go tak jak i Pedriego .
3
@Mixtape notatnik to stan umysłu .
0
@MOLESTA został ściągnięty do Barcelony B , nie znaczy że jest wychowankiem i nikt go za takiego w Barcelonie nie uznaje .
1
@MOLESTA Araujo to nie wychowanek.
8
@Criss18Barca Fort , Eric , Gavi , Yamal , Fati , Olmo .
1
@europejczyk ja uważam że musi być jakaś klauzula i zmienne odnośnie liczby występów Torre . Nic innego nie wytłumaczy tak małej liczby występów.
0
@draxidox ja tam jak wybieram się gdzieś na all dla odpoczynku to tylko hotel dla dorosłych .
Zero płaczów i darcia mordy o byle co xd
0
@Zoker ale jak to przecież środek złożony z Człapmeniego , Camavingi , Valverde czy Bellinghama to przecież postrach Europy .
0
@Goh fajnie to będzie wyglądało ale niestety Oblivion jest strasznie nudny . Ściągnąłem z miesiąc temu i np. zamykanie tych wrót , jedno i to samo .
2
@Joe_Pesci raczej nie bo przy naszych organach sprawiedliwości to zginęło by zapewne wielu niewinnych .
0
@Sulimo oczywiście że wiem ale dalej nie wolno tu o tym mówić . Można pisać jedynie że są bardzo dobrzy .
1
@Sulimo i Asencio i Cubarsi popełniają wiele błędów ale nie wolno o tym tutaj mówić.
0
@Lucyffffer1922 @Antimadridista_WR dzięki panowie śmieszkowie za poprawkę. Tak działa autokorekta.
2
Zobaczyłem poniżej jeden komentarz i rzeczywiście przypomniało mi się jak Cwiakala spuszcza się nad Asencio .
Gość wygrywa pojedynek biegowy gdzie ma np. 10 metrów krócej do piłki a Tomasz orgazm .
Szkoda że nie przypomniał jego amatorskich zagrać z meczu z Arsenalem . Są całe rolki z tego meczu jak dobrym jest obrońcą.