0

Camavinga tak przyaktorzył upadek że się skontuzjował xDD a nie zdziwił bym się gdyby był gotów na sobotę.

1

Wiadomo było że Getafe nie urwie punktów Realowi . Zero zaskoczenia.

0

Na ostatnie 10 spotkań Getafe wygrało z Realem aż raz .

1

@Kondziubarca to by było naplucie Wojtkowi w twarz.

0

@koniczila różnica jest też taka że finał gramy na neutralnym stadionie a w lidze u siebie.

1

@Kasy mi bardziej chodzi o to jakimi leszczami jest Mallorca.

0

@Kasy ja tylko przypomnę że wygraliśmy z nimi ma wyjeździe 1:5.

0

@Gibbon_FCB on odchodził od nas chyba jak miał 17-18.

0

@Mrzny jakby się migał i nie angażował to by nie wyglądał tak dobrze na boisku kiedy gra.

0

@lajcior oczywiście że fake.

0

@Cvzx ja nie napisałem że zagra na LO tylko w czwórce środkowych pomocników.

0

@liber02 proszę Cię , najważniejsze to co na boisku a Torre jak grał to dawał konkrety .

5

@Pawel13sz raz w roku to i garbaty się wyprostuje.

0

@lajcior myślę że Vazquez nie wyjdzie w pierwszym składzie .
Valverde zagra na PO , Vini z Mbappe w dwójce napastników a za nimi Bellingham , Camavinga , Tchouameni i Ceballos .
To jedyna szansa Real na przejęcie kontroli w środku i szansę w meczu .

9

Dani Olmo według Transfermarkt :
- 1500 minut gry
- 10 bramek
- 6 asyst .

1

@MOLESTA nikogo nie trzeba obchodzi co jest poza Europą.
Jak Barca wystawiła historyczną jedenastkę to była jedenastką wychowanków a nie żadnych canteranos .
Barcelona w swoich postach jak ustawia samych wychowanków to nie ma tam Araujo .
Jeśli canteranos mogą być kilku klubów to jest całkowicie inne znaczenie niż wychowanek o których mówimy .
Jak poczytasz posty np. o Pele to każdy napiszę że to wychowanek Santosu .

3

@Rewolucja123 mam nadzieję że przepracuje z nami porządnie okres przygotowawczy i ogarną go tak jak i Pedriego .

3

@Mixtape notatnik to stan umysłu .

0

@MOLESTA został ściągnięty do Barcelony B , nie znaczy że jest wychowankiem i nikt go za takiego w Barcelonie nie uznaje .

1

@MOLESTA Araujo to nie wychowanek.

8

@Criss18Barca Fort , Eric , Gavi , Yamal , Fati , Olmo .

1

@europejczyk ja uważam że musi być jakaś klauzula i zmienne odnośnie liczby występów Torre . Nic innego nie wytłumaczy tak małej liczby występów.

0

@draxidox ja tam jak wybieram się gdzieś na all dla odpoczynku to tylko hotel dla dorosłych .
Zero płaczów i darcia mordy o byle co xd

0

@Zoker ale jak to przecież środek złożony z Człapmeniego , Camavingi , Valverde czy Bellinghama to przecież postrach Europy .

0

@Goh fajnie to będzie wyglądało ale niestety Oblivion jest strasznie nudny . Ściągnąłem z miesiąc temu i np. zamykanie tych wrót , jedno i to samo .

2

@Joe_Pesci raczej nie bo przy naszych organach sprawiedliwości to zginęło by zapewne wielu niewinnych .

0

@Sulimo oczywiście że wiem ale dalej nie wolno tu o tym mówić . Można pisać jedynie że są bardzo dobrzy .

1

@Sulimo i Asencio i Cubarsi popełniają wiele błędów ale nie wolno o tym tutaj mówić.

0

@Lucyffffer1922 @Antimadridista_WR dzięki panowie śmieszkowie za poprawkę. Tak działa autokorekta.

2

Zobaczyłem poniżej jeden komentarz i rzeczywiście przypomniało mi się jak Cwiakala spuszcza się nad Asencio .
Gość wygrywa pojedynek biegowy gdzie ma np. 10 metrów krócej do piłki a Tomasz orgazm .
Szkoda że nie przypomniał jego amatorskich zagrać z meczu z Arsenalem . Są całe rolki z tego meczu jak dobrym jest obrońcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?