ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 ja nie mówię że się nie przyczynił ale wystarczy obejrzeć co marnowali napastnicy drużyny przeciwnej i ile razy . W tamtym sezonie to było jakieś kuriozum.
4
@FCB24 Messi na pewno był szybszy i silniejszy. Tyle mogę powiedzieć
0
@BezglutenowyPedri Torre nie wyjdzie bo inaczej będziemy musieli bulić euraki .
0
@Pedri16Future 2 lata temu to mistrzostwo wygrali nam napastnicy którzy w sytuacji sam na sam nie trafiali nawet w bramkę.
0
@Gaucho a w 70 wchodzą De Jong , Pedri , Raphinha , Yamal i Cubarsi bo trzeba ratować 2:0 w dupę xd
0
@Rifek 13 metrów od bramki a Guirassy byłby na czystej pozycji do główki ma 6tym metrze gdzie dotarła piłka.
0
@Mankind @MOLESTA @Arcybiskup Guirassy doszedłby bez problemu do piłki , która spadała na 6ty metr .
Nie , Inigo nie mógłby jej wybić . Guirassy mógłby strzelać z pierwszej piłki i miałby czysty strzał z 6metra.
0
@Arcybiskup a Cubarsi jak faulował zawodnika Borussi w fazie ligowej gdzie sprowokował karnego dostał żółtą czy czerwoną? Dostał żółtą a o piłkę nie walczył .
0
@Rifek nie jest czerwona . Cubarsi też faulował zawodnika Borussi w polu karnym , który miał świetną sytuację i dostał żółtą.
Nie karze się faulem w polu karnym czerwoną i karnym .
3
@Bruti ale to jest nieważne . Gdyby to było poza polem karnym to wtedy czerwona ale w polu karnym ? .
0
@Tomaszekkkkk mogą bo np. walczą też o indywidualne nagrody , chcą się zapisać w historii dlatego chcą grać .
0
@jackdaniels Kounde mógł odpocząć ale jak sam Flick mówił że on go zmienia a Kounde idzie sobie pobiegać .
4
Co ten sędzia odjebal w meczu Bilbao ? Zwykły faul w polu karnym to żółta i karny a koło dał bezpośrednią czerwoną xDDDD
0
@SadeckiKocur ale piłkarze nie chcą schodzić z boiska to ich nie zmienisz . W kadrze nie grają Torre , Fort , Victor , Dominguez bo kadra z tyłu jest wystarczająca . W drugiej linii bez kontuzji będzie aż przesyt . Jedynie lewego skrzydłowego trzeba ogarnąć.
0
@tbas z Balde będzie taki plus że może na szybkości wjechać z kontry lub obiegać Raphinhe.
2
@Criss18Barca piłka nożna , siłownia , już.
0
@Nightraider w weekend spokojnie może zagrac Araujo , Fort , Christensen czy Fati/Pau Victor , Martin .
Ustawić wynik do przerwy i potem wpuszczać jeszcze Torre .
1
@Nightraider na treningach zgrania nie wyrobisz . Jak przekombinujesz ze składem to będzie lipa. Wystarczy spojrzec jak gramy z 3-4 ligowcem głębszymi rezerwami i są wyniki na styku.
0
@Joe_Barbaro wspaniale śmierdzieć ziołem xd
0
@mekston nie trudno , rewanż z Borussią , dziękuję.
0
@kamilop nie ma w tym nic dziwnego . Rapha jest lewonożny a musi grać bliżej lewej strony .
0
@Lord_S Garcia myślę że jest szybszy od samego Kounde.
0
@MsBarca raczej tak bo Inter rozrzuca grę szeroko na skrzydła bo wahadłowych .
0
@insp1re wyglądałaby tak że nie byłoby wychowanków tylko brazylijskie eksperymenty po 40 mln euro .
A nie widać braku Dma bo pressujemy i naciskamy całym zespołem gdzie każdy jest odpowiedzialny w odbiorze
0
Trzeba uruchomić BarcaTv i lecimy z hejtem na Marciniaka xD
2
,, Para środkowych obrońców nie powinna być rozdzielana. Pau Cubarsí i Iñigo Martínez grają na równym, wysokim poziomie przez cały sezon. "
No tak , dlatego tracimy masę bramek co chwilę xD
1
@Turio ostatnim problemem jest grą w defensywie a nie gra Martina . Bramki zawala Inigo , Olmo i Szczęsny a ludzie dalej o Martinie.
1
@July_6_BcN wczoraj akurat to brakowało Lewego jak nic . Gościa który dobrze się ustawi do półki w pole karne . Ferranowi wyszło raz ale myślę że Lewy doszedłby do wielu okazji ze względu na to że potrafi się ustawić , nasi skrzydłowi dali masę dobrych piłek , Sommer wypluł jeszcze kilka i zapewne Robert zrobiłby dużo więcej .
0
@Messibestplayerintheworld to na co zatrzymał Pau Victora w drużynie ?
0
@Maker0 Olmo w grze defensywnej akurat poza różnym bardzo na plus.