ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@sergio5 ten skład był robiony przez dziecko
1
@czerki to jest pieprzenie totalne że ,, trener widzi na treningach ".
Xavi widział Casado cały sezon i co z tego ? . Takich pomyłek u trenerów jest dużo .
1
@czerki ja nie mówię że mają grać wszystko , tylko mogą wchodzić np na 10 minut w ciągu meczu gdzie prowadzimy 3:0 a tak się nie dzieje .
1
@Beztroskii @tbas każdy widział Forta i to nie na własnej pozycji że potrafi grać , na pewno grał lepiej u Xaviego na LO niż Martin teraz .
4
Gdyby Flick częściej dawał szansę takim piłkarzom jak Fort , Victor czy Ansu to lepiej by to wyglądało a jak gościa e zagrają raz czy dwa w roku to tak to później wygląda .
0
@Arden to nie są rezerwowi tylko ludzie bez jakiejkolwiek gry . Ansu , Victor , Fort betonowani cały sezon żeby później oczekiwać gry .
0
@Kubsoleon raczej nie , piłka bo rykoszecie wpadła na długi słupek .
Trzeba by mieć niesamowicie kozacki refleks i wyskok w słupek żeby wybronić
0
@Gaucho to akurat błąd trenera że piłkarze nie mają rytmu meczowego i nagle tyle rotacji .
1
@LambiPL Martin gra normalnie akurat .
1
Mówiłem że tak to będzie wyglądać . Teraz Flick musi wprowadzać Raphę , Ferrana i pewnie Olmo żeby ratować sytuację.
0
@Derean nasza drużyna ma piłkarzy bez rytmu meczowego jak Fort , Fati , Victor, Christensenczy młody debiutant jeśli chodzi o pierwszy zespół.
Może być różnie.
2
Żeby się Flick nie przeliczył jak z Osasuną .
Pewnie w drugiej połowie Yamal , Raphinha i ktoś jeszcze wejdą znając życie.
3
@maciar zobaczysz debiut ter Stegena po kontuzji.
1
@escarabajo jak dla mnie to Barca powinna już szukać nowego bramkarza na bycie numerem jeden.
0
@daniel32778 ale do końca sezonu gramy jeszcze z Bilbao , Villarealem no i Espanyolem .
1
Komentarz usunięty
1
@unic @Rifek @Barca_Big_Moment ,, W umowie ustalono, że za każde 10 oficjalnych meczów dla Barçy, w których rozegrał minimum 45 minut, Racing zarobi 1 milion, aż do momentu, gdy zawodnik osiągnie 140 oficjalnych meczów jako gracz Barçy. ".
Jest artykuł tutaj na stronie z marca , w którym Sport informował że Barca Muś wypłacić pierwsze zmienne.
3
Jasne jasne . Każdy dobrze wie że gra Torre w tym meczu to obowiązek a Barca musiałaby wypłacać zmienne , dlatego kontuzja to perfekcyjny argument do braku minut.
0
@Lucyffffer1922 naprawdę? Dobrze wiem o tym ale tamte też były żółte .
0
@Culer9002 od razu się kojarzy z Liverpoolem .
0
@Barca_Big_Moment ale co to za zaliczka skoro rywalom też wystarczy 0:1 xd
1
@jacobFCB oczywiście , chociaż z reszty też się wybierze sporo fajnych kawałków.
0
Komentarz usunięty
0
@zuang1995 podobno od jakiegoś czasu jest tak że sędzia może ukarać podwójnie ale takie akcje dzieją się często i czerwonej sędziowie nie dają.
1
@jacobFCB od razu mi się podstawówka przypomina z wczesnym LB :D
1
@fart mimo że nie kibicuje żadnemu polskiemu klubowi to jednak trzeba przyznać że zawsze bawi...
Juventus to Stara dama a Legia to stara k...a.
0
@Ryoumen a to nie było tak że nie ma 360 bo konstrukcja na to nie pozwala?
0
@Barca_Big_Moment przecież Inter nie ma żadnej zaliczki . W dodatku zdarzają mu się mecze że u siebie grają gorzej a Barca lepiej na wyjeździe.
0
@tristan87 ja nie mówię że się nie przyczynił ale wystarczy obejrzeć co marnowali napastnicy drużyny przeciwnej i ile razy . W tamtym sezonie to było jakieś kuriozum.
4
@FCB24 Messi na pewno był szybszy i silniejszy. Tyle mogę powiedzieć