0

@chavez tak , jeśli ma grać w pierwszym składzie z Pedrim i Frenkiem.
Wszystko dla równowagi w zespole i wykorzystywania zalet piłkarza .
Jak Olmo wyjdzie w pierwszym składzie z Frenkiem i Pedrim to nie ma kogoś wpuścić żeby środek dobrze funkcjonował jeśli chodzi o ofensywę czy kontrolę. Olmo jest zawsze pierwszym do zmiany a potem też koledzy ze środka a Gavi z Ferminem razem środku to chaos i porażka.

1

@kuz ale po tym meczu szanuje wielu kibiców Realu , którzy przyznali że część ich piłkarzy to błazny, jednocześnie przyznając że powinniśmy mieć dwa karne na Cubarsim i Ferranie .

0

Według mnie wczorajszy mecz po części pokazał że Olmo nie powinien wychodzić w pierwszym składzie a dlaczego ? A no dlatego że zawodnicy rezerwowi jak Fermin czy Gavi nie poprawiają w ogóle sytuacji w środku pola i nie powinni grać razem , po tym jest jeden wielki chaos.
Jak dla mnie w podstawie powinien wychodzić ktoś z dwójki Fermin/Gavi do pary z Pedrim i Frenkiem/Casado , cisnąć ile wlezie walcząc w pressingu i potem schodzić wpuszczajac Olmo .

0

@beter2 z Arsenalem myślę że mielibyśmy większe szanse zdominować środek pola .

0

@KamQiX ale to nic bo nie jest powiedziane że Valverde nie zdobył y np 47 punktów w drugiej połowie sezonu .

0

@ElKamil oczywiście, uważam go za bardzo dobrego trenera ale do jednego z najlepszych to nie wiem .

1

@parpe nie , bo trudniejsze jest utrzymać zespół na topie niż wygrać raz na jakiś czas.

0

@Luciano99 krwawiły od stylu ale jakich miał piłkarzy . Iniesta z Busim dawno poza primem, Rakitic , Vidal , Paulinho tak samo . Arthura nie biorę nawet pod uwagę.
Brak porządnego skrzydłowego i brak możliwości graniem 4:3:3 bo Messi z Suarezem człapali po boisku .
@KamQiX co to za argument? Valverde dalej zostawił zespół na pierwszym miejscu kiedy Barca też szukała formy tak samo jak Real.
Nie mówiąc już o odpadnięciu z Atletico w pucharze gdzie sabotowali go Umtiti z Pique.

0

@Fake69 właśnie najbardziej bolały mnie jego zbyt słabe lub niecelne podania bo np. przy jednej kontrze Ferran podał do niego beznadziejnie i już Raphinha miał dużo gorszą pozycję do strzału .

1

@Luciano99 Valverde zawalił dwa mecze ale Real dostawał baty a Liga była wygrywana bez problemu . Nawet w momencie zwolnienia zostawił Barcelonę na 1szym miejscu w lidze co potem pięknie ogarnął Setien.

1

@jacobFCB najgorsze że żaden z papieżów nie pogratulował a także żadne z ich dzieci .

5

@buglikos przecież Valverde tam wystawił sobie od tak Todibo i tam jeszcze sobie Fati biegał a Valverde walnął w kimę.

0

@VegetaPolska stary Oblivion jest mega nudny i ma zamułowatą muzykę.
Nie wiem czy w nowym wiele pozmieniali .
A Skyrim jest super .

0

@Pawel13sz może być zawieszony od 4 do 12 czyli będą 4 max .

11

Wracając do wczorajszego meczu to Raphinha co partolił wczoraj nasze kontry to po prostu szok xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przejebiemy to .

0

Var 5 minut trwał a ten gość od razu skończył XDD

0

Dobrze że odwołają bo karnego nie było Ale karnego na Ferranie nie sprawdzili na Varze .

2

@Roobo Archivo to gówno .

1

Średnio to wygląda powiem Wam . Fajnie że prowadzimy ale 1 bramka przewagi i kontry Realu , jeszcze dojdzie zaraz Mbappe i może być różnie.
Nie mówiąc już o tym że Rudiger i Asencio powinni mieć już dawno po żółtej kartce a nie ma nic .

5

@Arden jak przejebiemy to już widzę memy z jego fryzurą xD

0

@Luciano99 XDDD

0

@Katalończyk 99 dokładnie .

7

Ja jestem zaskoczony tak śmiałym nastawieniem że ich rozwalimy xd ja tam biorę pod uwagę że może to być mecz na styku i możemy przegrać . Tym bardziej że Real wyszedł 4:4:2 .

0

@jedrek7000 mają Mbappe , Modrica , Brahima , Gulera i Endricka jak coś .

0

@Gibbon_FCB w klasyku z października Real w pierwszej połowie oddał 1 strzał i to niecelny .
My 6 strzałów, 2 celne.
Posiadanie 60-40 dla nas.

0

Dziś najwięcej będzie zależało jak będziemy sobie radzić z pressingiem rywali i jak nasi środkowi pomocnicy będą wychodzili do piłek kiedy Kounde i Martin będą naciskani z piłką przy nodze.

1

@norbi77 z drugiej strony mamy ludzi , którzy potrafią grać kombinacyjnie dużo lepiej niż przeciwnik.

0

@Messibestplayerintheworld może Fermin jedynie .
Gavi ma kozackie G/A w tym sezonie na poziomie 1 bramka 1 asystą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?