1

@norbi77 z drugiej strony mamy ludzi , którzy potrafią grać kombinacyjnie dużo lepiej niż przeciwnik.

0

@Messibestplayerintheworld może Fermin jedynie .
Gavi ma kozackie G/A w tym sezonie na poziomie 1 bramka 1 asystą.

0

Najgorsze z tym składem jest to że jak nie daj Boże będziemy przegrywać 0:2 to na ławce nie ma ani jednego zawodnika żeby gonić wynik .

0

Martin będzie miał ciężko , po jego stronie będzie Rodrygo , Valverde i Wrzutkez .

1

@Domin7777 w jego dwóch pierwszych klasykach zagrał na 9 i dwa razy zapewnił Realowi mistrzostwo .

0

@VinDiesel akurat teraz będą wrzucać na Bellinghama , który będzie a godził z drugiej linii.

0

@barteq bez przesady, mają mega defensywny skład , oby szybko nic nie strzelili .

0

@PizzerMan gorąco

0

@FCB24 w pierwszym może wyjść Gavi żeby pressing był dobry i podmeczyc pomoc Realu .
Z drugiej strony jak wyjdzie Ferran z Olmo to nie ma nikogo z ławki żeby podgonić wynik jeśli byłaby taka potrzeba .

0

@Lucyffffer1922 oby tak było . Bardzo na to liczę.

0

@Lucyffffer1922 no ale przez 2 minuty może . Zaraz po tym straciliśmy bramkę i dalej był dramat

0

@Lucyffffer1922 z Borussią Pedri wszedł i kontroli nie odzyskaliśmy.

0

@Limaker może wyjdzie Fort.

0

@Lordzi człapacz ma swoje zalety ale nie ma szybkiego doskoku i odbioru jak Marc , który świetnie potrafił asekurować skrzydłowych .
U człapacza podobała mi się piłką do Balde ale mało takich zagrań .

2

W ostatnich dwóch spotkaniach kiedy zgwalcilismy Real ,w środku od pierwszych minut zagrał Casado .
Mam nadzieję że De Jong aka człapacz da dzisiaj radę.

0

Ciekawe czy jak Real wyjdzie 4:4:2 dzisiaj ( zapewne tak będzie ) to czy ich czwórka w środku przejmie kontrolę nad naszą trójką pomocników.
Mogą zagrać Ceballos-Tchouameni-Bellingham-Modric w środku zakładając że na prawej stronie zagra Valverde .
Z drugiej strony moglibyśmy zmęczyć im środkowych pomocników bo musieliby asekurować lewego i prawego obrońcę.

1

@pioz123 refuj bukszpryt.

1

@PatrychoO chyba je robili w starym Pesie .

0

Real to ogólnie nie ma za grosz honoru ( nigdy go zresztą nie miał ( .
W ostatnim meczu z nami gdyby sędziowanie było normalne to Vinicius czy Camavinga mogli skończyć mecz z czerwem zanim Szczęsny pożegnał się z murawą. W tym meczu dzięki oszczędzeniu ich zawodników przez sędziego możliwe że uniknęli najwyższej porażki w historii rywalizacji .

0

@Jimmydeska o środek to raczej nie drżą bo nie ma Lewego a Rudiger z Asensio zdrowi , w dodatku ten pierwszy odpoczywał w meczu z Getafe .

0

Szkoda że rmtvp nie wspomniało nic o pięknej symulce Camavingi w ostatnim meczu , kiedy tak pięknie przyaktorzył wyskok że aż sam się połamał a arbiter stojący od nich dwa metry obok ukarał żółtą kartką piłkarza Getafe xD

1

Powiem wam że jutro boję się o środek obrony . Tyle baboli co ostatnio robimy to szok .
Oby skuteczność z przodu nie zawiodła.

0

@MichuZ44 autopilot prowadził ją do McDonald's.

0

@Chucky Szczęsny do końca sezonu. Ter Stegen nie udowodni że jest lepszy.

1

@Jakub111 indywidualności decydują, jak praktycznie w każdym meczu pod Ancelottim.

0

Camavinga tak przyaktorzył upadek że się skontuzjował xDD a nie zdziwił bym się gdyby był gotów na sobotę.

1

Wiadomo było że Getafe nie urwie punktów Realowi . Zero zaskoczenia.

0

Na ostatnie 10 spotkań Getafe wygrało z Realem aż raz .

1

@Kondziubarca to by było naplucie Wojtkowi w twarz.

0

@koniczila różnica jest też taka że finał gramy na neutralnym stadionie a w lidze u siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?