ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Turio ostatnim problemem jest grą w defensywie a nie gra Martina . Bramki zawala Inigo , Olmo i Szczęsny a ludzie dalej o Martinie.
1
@July_6_BcN wczoraj akurat to brakowało Lewego jak nic . Gościa który dobrze się ustawi do półki w pole karne . Ferranowi wyszło raz ale myślę że Lewy doszedłby do wielu okazji ze względu na to że potrafi się ustawić , nasi skrzydłowi dali masę dobrych piłek , Sommer wypluł jeszcze kilka i zapewne Robert zrobiłby dużo więcej .
0
@Messibestplayerintheworld to na co zatrzymał Pau Victora w drużynie ?
0
@Maker0 Olmo w grze defensywnej akurat poza różnym bardzo na plus.
0
@szyper Olmo akurat w normalnej grze dał radę . Sporo walki i odbiorów na swojej pozycji .
0
@FCB24 Balde możliwe że zagra w rewanżu a Eric da spokojnie radę na PO .
0
Z takim dnem w defensywie to nie zajedziemy daleko w Mediolanie.
0
Dwa wylewy w obronie i przegrywać 2:0 . A potem tracić siły żeby atakować .
Teraz trzeba pociągnąć ich grubo .
3
Yamal po prostu musiał pójść się wysrać .
0
Bez Yamala to lipa , ultra defensywny Inter a my z jednym skrzydłowym .
No i UJ bombki strzelił.
0
@Kai0 4 bramki Interowi?
0
Najważniejsze dzisiaj to nie przegrać .
0
@darr0o z Realem to wyglądało dobrze w ostatnich minutach , kiedy Real nie miał prawego skrzydła i piłkarze byli zmeczeni .
3
@Carlosss ale poza Ferminem nie ma zmiennika do przodu .
0
@Yoshi94 ale to Vini grał na LS i będzie grał na LS . To Mbappe sobie musi radzić na innej pozycji .
1
@Kessie i znowu musisz sobie na ścianie powiesić .
0
@Yoshi94 no jest , tyle że przyszedł jak miał 18 lat a jak już wszedł do pierwszego składu to zawsze kręci bez problemu doubledouble.
Porównaj sobie karierę z innymi 18 latkami przychodzącymi do Europy.
0
@daniel32778 brak transferów? Raczej betonowanie podstawowego składu .
W obronie u nich może zagrać Carvajal , Vasquez , Asencio , Rudiger , Militao , Alaba , , Mendy , Fran i od biedy Valverde , Tchou i Camavinga .
0
@BorzyKrzys tak jak panował nad Raphinhą po meczu z Betisem? XD
0
@Yoshi94 po jednym sezonie z e nie zwalnia trenerów ani nie sprzedaje piłkarzy .
0
@Arkadio90 dokładnie.
1
@xavi890 @Bocheno1 mówię o pierwszym meczu z Interem ostatnio kiedy przegraliśmy 0:1 .
0
Oby się nie zesrać s pierwszym meczu jak ostatnio .
2
@Kai0 co masz na myśli w najważniejszych meczach . Dembele strzelał z Chelsea , Tottenhamem , Atletico , Bilbao etc asystował z Realem i innymi zespołami .
Zmarnował akcję z Liverpoolem na 5:0 ale w rewanżu Alba i Suarez mieli setki i też zjebali .
0
@mrboom bardzo dobrze , dobry w defensywie i kumał grę z piłką.
0
@Yoshi94 bo wygrał z nimi 2 LM i strzelał w finałach .
0
@arasz1819 grał dobrze a PSG mialo takie okazje że tylko oni wiedzą jak tego nie strzelali .
2
@PatrykBarca z Realem wygrali to i PSG mogą przejść.
0
@stone80 zdecydowała psychika i czyn mówił Rakitic , że myśleli że mają taką przewagę że mecz sam się wygra .
W grupie laliśmy wszystkich Tottenham, Borussię i Inter . Liverpool też dostał lanie a to że piłkarze nie udzwigneli rewanżu to już inna sprawa.
0
@Yoshi94 ale nigdzie indziej niż ja szpicy nie będzie grał bo Real się nie pozbędzie Viniciusa.