1

@Turio ostatnim problemem jest grą w defensywie a nie gra Martina . Bramki zawala Inigo , Olmo i Szczęsny a ludzie dalej o Martinie.

1

@July_6_BcN wczoraj akurat to brakowało Lewego jak nic . Gościa który dobrze się ustawi do półki w pole karne . Ferranowi wyszło raz ale myślę że Lewy doszedłby do wielu okazji ze względu na to że potrafi się ustawić , nasi skrzydłowi dali masę dobrych piłek , Sommer wypluł jeszcze kilka i zapewne Robert zrobiłby dużo więcej .

0

@Messibestplayerintheworld to na co zatrzymał Pau Victora w drużynie ?

0

@Maker0 Olmo w grze defensywnej akurat poza różnym bardzo na plus.

0

@szyper Olmo akurat w normalnej grze dał radę . Sporo walki i odbiorów na swojej pozycji .

0

@FCB24 Balde możliwe że zagra w rewanżu a Eric da spokojnie radę na PO .

0

Z takim dnem w defensywie to nie zajedziemy daleko w Mediolanie.

0

Dwa wylewy w obronie i przegrywać 2:0 . A potem tracić siły żeby atakować .
Teraz trzeba pociągnąć ich grubo .

3

Yamal po prostu musiał pójść się wysrać .

0

Bez Yamala to lipa , ultra defensywny Inter a my z jednym skrzydłowym .
No i UJ bombki strzelił.

0

@Kai0 4 bramki Interowi?

0

Najważniejsze dzisiaj to nie przegrać .

0

@darr0o z Realem to wyglądało dobrze w ostatnich minutach , kiedy Real nie miał prawego skrzydła i piłkarze byli zmeczeni .

3

@Carlosss ale poza Ferminem nie ma zmiennika do przodu .

0

@Yoshi94 ale to Vini grał na LS i będzie grał na LS . To Mbappe sobie musi radzić na innej pozycji .

1

@Kessie i znowu musisz sobie na ścianie powiesić .

0

@Yoshi94 no jest , tyle że przyszedł jak miał 18 lat a jak już wszedł do pierwszego składu to zawsze kręci bez problemu doubledouble.
Porównaj sobie karierę z innymi 18 latkami przychodzącymi do Europy.

0

@daniel32778 brak transferów? Raczej betonowanie podstawowego składu .
W obronie u nich może zagrać Carvajal , Vasquez , Asencio , Rudiger , Militao , Alaba , , Mendy , Fran i od biedy Valverde , Tchou i Camavinga .

0

@BorzyKrzys tak jak panował nad Raphinhą po meczu z Betisem? XD

0

@Yoshi94 po jednym sezonie z e nie zwalnia trenerów ani nie sprzedaje piłkarzy .

0

@Arkadio90 dokładnie.

1

@xavi890 @Bocheno1 mówię o pierwszym meczu z Interem ostatnio kiedy przegraliśmy 0:1 .

0

Oby się nie zesrać s pierwszym meczu jak ostatnio .

2

@Kai0 co masz na myśli w najważniejszych meczach . Dembele strzelał z Chelsea , Tottenhamem , Atletico , Bilbao etc asystował z Realem i innymi zespołami .
Zmarnował akcję z Liverpoolem na 5:0 ale w rewanżu Alba i Suarez mieli setki i też zjebali .

0

@mrboom bardzo dobrze , dobry w defensywie i kumał grę z piłką.

0

@Yoshi94 bo wygrał z nimi 2 LM i strzelał w finałach .

0

@arasz1819 grał dobrze a PSG mialo takie okazje że tylko oni wiedzą jak tego nie strzelali .

2

@PatrykBarca z Realem wygrali to i PSG mogą przejść.

0

@stone80 zdecydowała psychika i czyn mówił Rakitic , że myśleli że mają taką przewagę że mecz sam się wygra .
W grupie laliśmy wszystkich Tottenham, Borussię i Inter . Liverpool też dostał lanie a to że piłkarze nie udzwigneli rewanżu to już inna sprawa.

0

@Yoshi94 ale nigdzie indziej niż ja szpicy nie będzie grał bo Real się nie pozbędzie Viniciusa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?