ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 nie pierdol , Cubarsi zachował się jak amator .
5
Pięknie Cubarsi , jak z Borussią xDD
0
Nic nie gramy . Znając życie wsadza nam na 2:0 i po ptokach.
0
@Kazragore no nie wiem czy przegrywanie z Eintrachtem u siebie 0:3 w pewnym momencie to nie traumatyczne doznanie xd grali wtedy Ferran , Pedri , Gavi , Eric , Araujo i ter Stegen xd
0
@Terapuls nie jest ten sam bo Garcia nie grał w podstawie :P
0
@Kazragore ale są inne wspomnienia np. baty od Eintrachtu xd itp
0
@Values Kounde też nie blokuje piłek w pole karne i często idą groźne dośrodkowania.
0
@Szmulek oprócz Transfermarkt to wszędzie pisze że Araujo ma 1,88 wzrostu.
1
@Values no przypadek że ostatnio Inigo się wyjebał na skórce od banana i straciliśmy bramkę w 1 minucie xD
6
Mam nadzieję że dziś wylosuje nam się skuteczny i dokładny Raphinha .
0
@Lucyffffer1922 jest jedynie mniej zwrotny niż Araujo .
Na stronie uefy masz statystyki z tego roku , max sprint i Gerard Martin ma 34km/h a Araujo 33.2 .
1
To żeby Was teraz zagiąć to powiem że Gerard Martin jest tylko 2 centymetry niższy od Araujo .
3
@neymarjr_143 i przy wolnych w okolicach pola karnego .
0
@Lucyffffer1922 ostatnio bramki zawalali inni , np. Inigo i o tym już nikt nie mówi .
1
Jestem ciekaw planu Hansiego . Roszad w składzie nie ma , ciekawe co wymyślił żeby poradzić sobie z Interem.
0
@tbas ja tam w niego wierzę .
1
@Astad oglądałem , powiem tyle że obejrzyj jak już nie będziesz miał pomysłu na nic innego.
Nic specjalnego moim zdaniem .
0
@QuentinTarantino Eric nie jest wolniejszy niż Kounde.
0
@Sysia11 Balde ma kontuzję mięśniową, to nie jest że go boli i można grać z blokadą. Mógłby zagrać i w 10 minucie zerwać coś konkretniej .
0
@GTBTP ja bym powiedział że właśnie nie ustawiał się fatalnie tylko dobrze i dlatego strzelał tyle bramek w Brazylii.
0
@PatrykBarca z Realem dzięki jego kierunkowym przyjęciom to Tchouameni , Asencio powinni być kartkowani ale sędzia pod naciskiem nie miał jaj .
Z Interem dobrze pracował w pressingu itp po części dzięki temu Inter nie mógł rozgrywać w środku .
Ja bym bardziej się martwił Pedrim , który nie mógł zbytnio wejść w mecz z Interem.
0
@Iniesta19820815 De Jong nie potrafi nic do przodu , jedynie do boku i do tyłu a Pedri będzie z piłką przy nodze w rozegraniu .
I moje pytanie komu ma zagrać jeśli wśród 6-7 gości będzie tylko naszych trzech ofensywnych ? .
0
@Iniesta19820815 a kim byś atakował ? Yamal , Raphinha , Ferran i to tyle na tyłu graczy defensywnych Interu?
0
@VinDiesel głównie w Leeds był znany ze swojego dobrego dryblingu.
1
@mrboom na nas presja nie jest mniejsza , jak przegramy to stracimy dodatkowo morale przed najważniejszym spotkaniem w lidze.
0
@szymon6847 zawsze jest Christensen na ławce , który według mnie jest lepszy niż urugłajo.
0
@UriBoyka z Monaco nie ogarnelismy gry w 10 a gdzie z Interem.
0
@karolszymek plus jest taki że Eric jest dobry przy stałych fragmentach gry i lepszy z piłką przy nodze niż Kounde .
0
@karolszymek przede wszystkim trzeba narzucić swój styl od samego początku , zabrać im piłkę i nie robić idiotycznych błędów jak w pierwszym meczu.
0
@Wizz777 spoko tylko Raphinha poza Barceloną właśnie robił różnicę dryblingiem xD