0

@Marcelinho99 nie pierdol , Cubarsi zachował się jak amator .

5

Pięknie Cubarsi , jak z Borussią xDD

0

Nic nie gramy . Znając życie wsadza nam na 2:0 i po ptokach.

0

@Kazragore no nie wiem czy przegrywanie z Eintrachtem u siebie 0:3 w pewnym momencie to nie traumatyczne doznanie xd grali wtedy Ferran , Pedri , Gavi , Eric , Araujo i ter Stegen xd

0

@Terapuls nie jest ten sam bo Garcia nie grał w podstawie :P

0

@Kazragore ale są inne wspomnienia np. baty od Eintrachtu xd itp

0

@Values Kounde też nie blokuje piłek w pole karne i często idą groźne dośrodkowania.

0

@Szmulek oprócz Transfermarkt to wszędzie pisze że Araujo ma 1,88 wzrostu.

1

@Values no przypadek że ostatnio Inigo się wyjebał na skórce od banana i straciliśmy bramkę w 1 minucie xD

6

Mam nadzieję że dziś wylosuje nam się skuteczny i dokładny Raphinha .

0

@Lucyffffer1922 jest jedynie mniej zwrotny niż Araujo .
Na stronie uefy masz statystyki z tego roku , max sprint i Gerard Martin ma 34km/h a Araujo 33.2 .

1

To żeby Was teraz zagiąć to powiem że Gerard Martin jest tylko 2 centymetry niższy od Araujo .

3

@neymarjr_143 i przy wolnych w okolicach pola karnego .

0

@Lucyffffer1922 ostatnio bramki zawalali inni , np. Inigo i o tym już nikt nie mówi .

1

Jestem ciekaw planu Hansiego . Roszad w składzie nie ma , ciekawe co wymyślił żeby poradzić sobie z Interem.

0

@tbas ja tam w niego wierzę .

1

@Astad oglądałem , powiem tyle że obejrzyj jak już nie będziesz miał pomysłu na nic innego.
Nic specjalnego moim zdaniem .

0

@QuentinTarantino Eric nie jest wolniejszy niż Kounde.

0

@Sysia11 Balde ma kontuzję mięśniową, to nie jest że go boli i można grać z blokadą. Mógłby zagrać i w 10 minucie zerwać coś konkretniej .

0

@GTBTP ja bym powiedział że właśnie nie ustawiał się fatalnie tylko dobrze i dlatego strzelał tyle bramek w Brazylii.

0

@PatrykBarca z Realem dzięki jego kierunkowym przyjęciom to Tchouameni , Asencio powinni być kartkowani ale sędzia pod naciskiem nie miał jaj .
Z Interem dobrze pracował w pressingu itp po części dzięki temu Inter nie mógł rozgrywać w środku .
Ja bym bardziej się martwił Pedrim , który nie mógł zbytnio wejść w mecz z Interem.

0

@Iniesta19820815 De Jong nie potrafi nic do przodu , jedynie do boku i do tyłu a Pedri będzie z piłką przy nodze w rozegraniu .
I moje pytanie komu ma zagrać jeśli wśród 6-7 gości będzie tylko naszych trzech ofensywnych ? .

0

@Iniesta19820815 a kim byś atakował ? Yamal , Raphinha , Ferran i to tyle na tyłu graczy defensywnych Interu?

0

@VinDiesel głównie w Leeds był znany ze swojego dobrego dryblingu.

1

@mrboom na nas presja nie jest mniejsza , jak przegramy to stracimy dodatkowo morale przed najważniejszym spotkaniem w lidze.

0

@szymon6847 zawsze jest Christensen na ławce , który według mnie jest lepszy niż urugłajo.

0

@UriBoyka z Monaco nie ogarnelismy gry w 10 a gdzie z Interem.

0

@karolszymek plus jest taki że Eric jest dobry przy stałych fragmentach gry i lepszy z piłką przy nodze niż Kounde .

0

@karolszymek przede wszystkim trzeba narzucić swój styl od samego początku , zabrać im piłkę i nie robić idiotycznych błędów jak w pierwszym meczu.

0

@Wizz777 spoko tylko Raphinha poza Barceloną właśnie robił różnicę dryblingiem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?