0

@Eto'o9 R10 jak dla mnie to Alonso szczególnie ich nie uratuje a dlaczego ? .
A no dlatego że TAA to leszcz w defensywie , nie mają stoperów na poziomie , LO też nie . W ich drugiej linii nie ma kto nam zagrozić i mamy mega przewagę w grze przeciwko nim .
Dalej Vinicius z Mbappe będą się wzajemnie zjadać i nie będą pressować.

0

@pawello10 *inteligentny panie.

0

@kuz 5 minut o ręce De Jonga? XD

0

@insp1re jak dla mnie to sprzedać i zapomnieć . Tyle lat tych jego powrotów do obrony że praktycznie nigdy go nie tam nie ma a do przodu chłop zagra raz na rok .
Sprzedałbym go póki jeszcze coś wart i zainwestował w obsadę pozycji na które potrzebujemy koniecznie wzmocnień.

18

@Cule1234 no bo to jest jawny wałek na Varze . Jak można było anulować bramkę przez rękę po , której piłkarz Realu miał piłkę pod nogami .

0

1

1

@Mazi on był wyłączony ten sezon ale poprzednie grał prawie bez kontuzji i zawsze na dobrym poziomie.

0

@Bernard777 Gaviemu brakuje umiejętności do bycia dmem.

0

@Gaucho jak dla mnie był .

1

Młodziutki , może jeszcze coś z niego będzie xD

0

Ogólnie najlepsze jest to że wczoraj władowaliśmy 4 bramki Realowi a jeszcze do tego Raphinha zmarnował dwie setki ( główka i podcinka) , Ferran zmarnował setkę kiedy biegł do piłki i sam na sam za wcześnie zrobił wślizg bo dobiegłby do niej wcześniej niż Cortouis , który zdębiał . Zabrali nam minimum jednego karnego i anulowali prawidłowo zdobytą bramkę Fermina xD

1

@Barceloniarz987 przecież jak wygramy z Espanyolem to mamy mistrzostwo już xd

12

@Eklerek mnie ogólnie zawsze śmieszą te paragony . Rodzina debili idzie do restauracji , zamawiają nie patrząc na ceny a potem płaczą że drogo xD

0

@Pedri16Future i co z tego skoro kontakt jest w trakcie oddawania strzału i pewnie wpływa na niego?

5

Ale dziwi mnie że w gazetach nie ma nic o sędziowaniu z wczorajszego meczu a przecież :
1) Valverde stempluje Yamala przy drugiej bramce . Powinna być anulowana + żółta kartka dla Valverde ( później dostaje żółtą za bycie spóźnionym) .
2) brak analizy ręki Frenkiego.
3) brak czerwonej dla Tchouameniego za faul jako ostatni obrońca.
4) brak sprawdzenia sytuacji karnego z sytuacji Tchouameni vs Raphinha ( Tchouameni wykonuję ruch w nogi Raphinhi gdy ten jest w powietrzu i główkuje ).
5) brak sprawdzenia sytuacji gdzie Lucas obiema rękami szarpie Raphinhę i pada w polu karnym.
6) brak karnego za rękę Tchouameniego w polu karnym + ewentualną drugą żółta i czerwona.
7) nieuznanie bramki Fermina + wpadka Varu że nie pokazali całej akcji gdzie po ręce Fermina piłka trafia do Valverde , który ją osłania i może ja spokojnie wybić ale traci ją, Fermin czysto odbiera i strzela bramkę na 5:3.

Takie tam drobnostki.

0

@Gaucho brakowało koncentracji u Cubarsiego i Araujo . To ile dajemy prezentów rywalom przez ich głupie błędy to szok .

0

@Marcelinho99 miał fajny 1 sezon gdzie przepychali w końcówkach jak Real w LM . W tym sezonie baty od Atalanty czy w pucharze od drużyny kilka lig niżej.

0

@panczo Tah to wóz z węglem i do naszego stylu gry się kompletnie nie nadaje . Przede wszystkim trzeba wykurować Christensena żeby był gotów na cały sezon jak wcześniej .

0

@Destroyer_of_Worlds przede wszystkim to ogarnąć środek obrony bo z Cubarsim i Inigo na stoperze w podstawie nic za rok nie osiągniemy .

0

@norbi77 Tylko Pedri . Fermin przeplata słabe mecze z dobrymi , Gavi to się nadaje do tarcia chrzano bo nawet nie ma dla niego pozycji a Cubarsi baboli co chwilę.

4

@RC28 no nie wiem , ostatnio nas pogonili bo kibice wtargnęli na stadion xD

0

Najgorsze to sędzia i nasza defensywa .

0

@bartekvisca była ale odbiła się do Valverde, który ją zastawiał ( więc akcja się kasuje) , potem Fermin czysto odebrał i zdobył bramkę

0

@kamiVeB no z Interem zagrał fatalnie a dzisiaj nie pamiętam jego dobrych zagrań xD

0

@RosjaninBut dziwny chociaż wcześniej graliśmy równie ważne mecze z Realem , Atletico , Bayernem , Borussią i zawsze strzelał .

0

@LOPEZ16 Cubarsi baboli w większości ważnych spotkań i jakoś gra cały czas w podstawie.

1

Jak dla mnie w biurach Barcelony to grubcio prezydent powinien kołować hajs na lewoskrzydłowego z prawdziwego zdarzenia .
Przecież gdybyśmy mieli lewego skrzydłowego grającego dobrze w dryblingu to można przesunąć Raphę na 10tkę i wtedy na 9tce myślę że dalibyśmy radę nawet z Ferranem i Olmo .

0

@LOPEZ16 jak faul na Yamalu trudno ocenić skoro na powtórkach widać ewidentny stempel? XDD

0

@Guapo a co miał Wojtek wybronić ? Karnego ? Czy sam na sam czy sam na dwóch napastników Realu ? .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?