ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 jak dla mnie to Alonso szczególnie ich nie uratuje a dlaczego ? .
A no dlatego że TAA to leszcz w defensywie , nie mają stoperów na poziomie , LO też nie . W ich drugiej linii nie ma kto nam zagrozić i mamy mega przewagę w grze przeciwko nim .
Dalej Vinicius z Mbappe będą się wzajemnie zjadać i nie będą pressować.
0
@pawello10 *inteligentny panie.
0
@kuz 5 minut o ręce De Jonga? XD
0
@insp1re jak dla mnie to sprzedać i zapomnieć . Tyle lat tych jego powrotów do obrony że praktycznie nigdy go nie tam nie ma a do przodu chłop zagra raz na rok .
Sprzedałbym go póki jeszcze coś wart i zainwestował w obsadę pozycji na które potrzebujemy koniecznie wzmocnień.
18
@Cule1234 no bo to jest jawny wałek na Varze . Jak można było anulować bramkę przez rękę po , której piłkarz Realu miał piłkę pod nogami .
0
@BorzyKrzys tak.
1
@Bernard777 dwa?
1
@Mazi on był wyłączony ten sezon ale poprzednie grał prawie bez kontuzji i zawsze na dobrym poziomie.
0
@Bernard777 Gaviemu brakuje umiejętności do bycia dmem.
0
@Gaucho jak dla mnie był .
1
Młodziutki , może jeszcze coś z niego będzie xD
0
Ogólnie najlepsze jest to że wczoraj władowaliśmy 4 bramki Realowi a jeszcze do tego Raphinha zmarnował dwie setki ( główka i podcinka) , Ferran zmarnował setkę kiedy biegł do piłki i sam na sam za wcześnie zrobił wślizg bo dobiegłby do niej wcześniej niż Cortouis , który zdębiał . Zabrali nam minimum jednego karnego i anulowali prawidłowo zdobytą bramkę Fermina xD
1
@Barceloniarz987 przecież jak wygramy z Espanyolem to mamy mistrzostwo już xd
12
@Eklerek mnie ogólnie zawsze śmieszą te paragony . Rodzina debili idzie do restauracji , zamawiają nie patrząc na ceny a potem płaczą że drogo xD
0
@Pedri16Future i co z tego skoro kontakt jest w trakcie oddawania strzału i pewnie wpływa na niego?
5
Ale dziwi mnie że w gazetach nie ma nic o sędziowaniu z wczorajszego meczu a przecież :
1) Valverde stempluje Yamala przy drugiej bramce . Powinna być anulowana + żółta kartka dla Valverde ( później dostaje żółtą za bycie spóźnionym) .
2) brak analizy ręki Frenkiego.
3) brak czerwonej dla Tchouameniego za faul jako ostatni obrońca.
4) brak sprawdzenia sytuacji karnego z sytuacji Tchouameni vs Raphinha ( Tchouameni wykonuję ruch w nogi Raphinhi gdy ten jest w powietrzu i główkuje ).
5) brak sprawdzenia sytuacji gdzie Lucas obiema rękami szarpie Raphinhę i pada w polu karnym.
6) brak karnego za rękę Tchouameniego w polu karnym + ewentualną drugą żółta i czerwona.
7) nieuznanie bramki Fermina + wpadka Varu że nie pokazali całej akcji gdzie po ręce Fermina piłka trafia do Valverde , który ją osłania i może ja spokojnie wybić ale traci ją, Fermin czysto odbiera i strzela bramkę na 5:3.
Takie tam drobnostki.
0
@Gaucho brakowało koncentracji u Cubarsiego i Araujo . To ile dajemy prezentów rywalom przez ich głupie błędy to szok .
0
@Marcelinho99 miał fajny 1 sezon gdzie przepychali w końcówkach jak Real w LM . W tym sezonie baty od Atalanty czy w pucharze od drużyny kilka lig niżej.
0
@panczo Tah to wóz z węglem i do naszego stylu gry się kompletnie nie nadaje . Przede wszystkim trzeba wykurować Christensena żeby był gotów na cały sezon jak wcześniej .
0
@Destroyer_of_Worlds przede wszystkim to ogarnąć środek obrony bo z Cubarsim i Inigo na stoperze w podstawie nic za rok nie osiągniemy .
0
@norbi77 Tylko Pedri . Fermin przeplata słabe mecze z dobrymi , Gavi to się nadaje do tarcia chrzano bo nawet nie ma dla niego pozycji a Cubarsi baboli co chwilę.
4
@RC28 no nie wiem , ostatnio nas pogonili bo kibice wtargnęli na stadion xD
0
Najgorsze to sędzia i nasza defensywa .
0
@bartekvisca była ale odbiła się do Valverde, który ją zastawiał ( więc akcja się kasuje) , potem Fermin czysto odebrał i zdobył bramkę
0
@kamiVeB no z Interem zagrał fatalnie a dzisiaj nie pamiętam jego dobrych zagrań xD
0
@RosjaninBut dziwny chociaż wcześniej graliśmy równie ważne mecze z Realem , Atletico , Bayernem , Borussią i zawsze strzelał .
0
@LOPEZ16 Cubarsi baboli w większości ważnych spotkań i jakoś gra cały czas w podstawie.
1
Jak dla mnie w biurach Barcelony to grubcio prezydent powinien kołować hajs na lewoskrzydłowego z prawdziwego zdarzenia .
Przecież gdybyśmy mieli lewego skrzydłowego grającego dobrze w dryblingu to można przesunąć Raphę na 10tkę i wtedy na 9tce myślę że dalibyśmy radę nawet z Ferranem i Olmo .
0
@LOPEZ16 jak faul na Yamalu trudno ocenić skoro na powtórkach widać ewidentny stempel? XDD
0
@Guapo a co miał Wojtek wybronić ? Karnego ? Czy sam na sam czy sam na dwóch napastników Realu ? .