0

@Hshdhrhdh Mayhem - De mysteris dom satanas .

0

@RosjaninBut pamiętna scenka :P

1

@Arden talent ogromny ale nie wiadomo czy się rozwinie jak należy . Szczególnie że Premier League a Laliga to dwa różne światy mimo że jest Hiszpanem . Kilka błędów i Perez straci cierpliwość.

0

@kamiVeB wszedłem na kanał na youtubie i relacja będzie od 18tej .

1

@Pedri16Future w sumie mogłem ich trochę urazić.
No cóż , jak spotkam podludzi to ich przeproszę za nazwanie ich kibicami Realu xd

1

@clyde myślę że jak się kadra nie zmieni to będzie ciężko to powtórzyć ale byłbym zadowolony.

0

Co jak co ale niektórzy kibice Realu to są podludzie .
Jak się przeczyta post o wypowiedzi trenera Espanyolu o ,, symulce Yamala" i komentarze poniżej to jest tylko jeden wniosek xD

1

@Katalonik97 oni nie mają pomocy , także luzik .
Hujsen też jeszcze nie jest topem , czasami byle klocek go kręci .

0

@malicinho piłkarze wzięli się tu ze sprzedania aktywów klubu jak coś .
Minus jest taki że za żadnego nie udało się obniżyć ceny choćby o 1 euro .

0

@malicinho przecież my finansowo dalej się paplamy xD

0

@Nhyz trzeba teraz cisnąć wszystkich co go sprzedawali xD ( tak jak i mnie bo chciałem Raphinhę sprzedać rok temu xd) .

0

@Eto'o9 R10 ja tam widzę większość, która woli żeby tam nawet nie jechać xd

0

@mientusek1407 oczywiście , jednak zaliczamy dużo indywidualnych błędów i darowaliśmy rywalom bramki z niczego .

0

@mientusek1407 fajnie z tym Inigo , Balde i Kounde ale niestety tracimy miliard bramek .

0

@lucca87 Araujo najgorszy bo mecz z Interem xDD , Pena swoje obronił .

0

@lucca87 LO nikt nie będzie ściągał zapewne , bo dadzą szansę Martinowi jako zastępcy Balde ale LS to powinien być priorytet.

0

@MaziFCB ale Araujo nie zmienisz bo Christensen ma żółtko.

0

@esem91 dokładnie.

2

Raphinha jak z zeszłego sezonu.

0

@Lucyffffer1922 z Interem oczywiście że był karny i to ewidentny . Błąd techniczny masz w ostatnim El Clasico .

0

@Stinger_ ale ja mówię że popełnia błędy a ludzie tutaj boją się tego powiedzieć ( a ja wiem że ma 18 lat ale to jest środek Barcelony i to waży o wynikach ) .
Ostatnio Cubarsi powinien właśnie usiąść na ławce jeśli Christensen był zdrowy bo liczba błędów aż razi .

1

@Lucyffffer1922 chłopie prokurowanie karnych czy podarowywanie bramek rywalom przez błędy techniczne to nie błędy spowodowane systemem gry .
Tobie argumenty i tak nic nie dadzą bo jesteś zaślepiony że Cubarsi nie popjia błędów i tyle.

0

@BORO_12 niee, był normalnie artykuł z wywiadem z Deco i mówił o tym.

0

@MessiForeverTheBest oczywiście że nie . W wyprowadzeniu piłki Cubarsi to jest kilka leveli wyżej , niestety ludzie będą udawać że Cubarsi jest już top a jakby tu zacząć wymieniać ilość jego błędów i zawalonych bramek to będą tłumaczyć że ,, ale ma 18 lat ".

0

@BialyKolorDoDupy proponuje obejrzeć sobie ostatnie 10 spotkań . W sumie wystarczy że obejrzysz ostatnie dwa i sam się przekonasz .

0

W ostatnim czasie bez różnicy czy Cubarsi czy Araujo w podstawie .
Obaj prezentują żenujący poziom.

0

@BORO_12 https://smtp.fcbarca.com/125547-desire-doue-talent-ktory-wymknal-sie-barcelonie,sortuj-najlepsze.html
Tu jest od nas a jak w google wpiszesz Deco Desire Doue to wyskoczy sporo zagranicznych artykułów.

0

@BORO_12 czytałem gdzieś wypowiedź Deco że byli bardzo zainteresowani ale nie było szans przebić oferty PSG.

2

@patrix211 tak.

0

@BORO_12 Doue się raczej nie dało bo PSG już go chciało .
@FanBarcy22 no właśnie mnie Lookman jakoś nigdy nie przekonywał ale to może dlatego że widziałem go jeszcze jak w Premier League grał.
@RosjaninBut no właśnie dla mnie powinni myśleć o dobrym lewym skrzydłowym bo jak Olmo idzie do zmiany to tylko wchodzą Gavi i Fermin .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?