La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

0

O nagle madrycioki, które pisały jeszcze w grudniu że na Klubowy Mundial trzeba wysłać rezerwowych, bo terminarz przeładowany, teraz uznają, że to jednak najważniejsze trofeum. Carvajal poleciał, że to w zasadzie równoważne z mundialem.

Inna sprawa, że długość tego turnieju to nieporozumienie. Niedlugo serio zajadą piłkarzy.

0

@Eto'o9 R10 "Carvajal poleciał, że to w zasadzie równoważne z mundialem."

O tą wypowiedź chodzi?

"– Klubowy Mundial? Myślę, że cały turniej będzie genialny. Wyobrażam sobie, że będzie to coś podobnego do Mistrzostw Świata reprezentacji narodowych, bo cały kraj będzie żył tym turniejem z ogromną intensywnością. Wydaje mi się, że to będzie wielki sukces."

No ja trochę inaczej odbieram jego wypowiedź, a już na pewno nie w ten sposób, że to turniej tak samo ważny, jak Mundial.

0

@Eto'o9 R10 Niedługo zajadą piłkarzy? Ja bym powiedział że to już teraz się odbywa.

0

@Eto'o9 R10 przecież mało biegają w sezonie to na KMS musza byc dobici xd

0

@Eto'o9 R10 ja tam widzę większość, która woli żeby tam nawet nie jechać xd

0

@Eto'o9 R10 W sumie lepiej że ten turniej już dłuższy niż krótszy, a to dlatego, że między meczami będą mogli trochę odpocząć, a nie grać codziennie.
Inna sprawa, że mogli po prostu zrobić ten turniej trochę węższy bez tylu no name-ów ale wtedy mogłyby być przypadki, że z danego kontynentu nie weszli by wszyscy zdobywcy LM.

Poza tym w czerwcu jest jeszcze Liga Narodów i eliminacje MŚ więc też dlatego ten turniej zacznie się później i skończy później, a że zrobili to na wzór MŚ reprezentacji to tak wyszło, że skończy się w połowie lipca.
Ja ogólnie nie narzekam. Będzie do pooglądać w sezonie ogórkowym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?